280 Shares 6392 views

Psychotroniczne broni. zakazane bronie

Nie każdy z nas słyszał o psychotroniczne broni, która istnieje, ale jest to zakazane na całym świecie. Warto powiedzieć, że jest to broń masowego rażenia, jest zmuszony zniszczyć psychikę człowieka lub zwierzęcia, a także bezpośrednio do mózgu i układu nerwowego. psychotroniczne broń wolno było nawet więcej niż kilkanaście lat temu, a dziś nie może być używany. Porozmawiajmy na ten temat w sposób bardziej szczegółowy i zbadać wszystkie ciekawe momenty.

Na zasadzie działania

Psychotroniczne broni przeznaczone dla masowego wpływu na statkach bojowych, załóg samochodów, helikopterów i samolotów. W większości przypadków celem jest wyeliminowanie lub po prostu do destabilizacji wroga. Ponadto, możliwe jest ogromny wpływ na niektórych obszarach. Celem może być inna. W niektórych ofiar senność, inni – .. Agresywność, etc. W każdym razie, to pozwala kontrolować tłum. Co ciekawe jest to, że dziś nie ma potwierdzonych dowodów na użycie tych broni. Niemniej, nie można jednak wziąć pod uwagę, że w 2006 roku Boris Ratnikov i szereg wysokich rangą polityków i urzędników wojskowych powiedział, że broń psychotroniczne było w ZSRR, Stanach Zjednoczonych i niektórych innych krajach. Jednak niewielu z jego w dłoniach. Wynika to częściowo z faktu, że od razu wykonywać rozkazy mogą stracić nie tylko zdrowia, ale także życie.

Jak ludzie z zombie

Można mówić o tym psychotroniczne broni (często nazywane jest informacja) może mieć wpływ na osoby w różny sposób. Dziś wiemy o następujących sposobów wpływ na ośrodkowy układ nerwowy (OUN):

  • Poprzez siatkówki. Metoda ta polega na ekspozycji i lampy LED o różnej intensywności.
  • Przez bębenki. Tworzenie różnych dźwięków, muzyki i innych dźwięków, które mają specyficzne parametry.
  • Wibracje, które nie jest postrzegane przez ludzkie ciało i ucha.
  • Poprzez receptory skóry człowieka.
  • Promieniowanie elektromagnetyczne – najczęstszym rodzajem wpływu na ośrodkowy układ nerwowy.

To nie jest cała lista. Pomimo faktu, że ten rodzaj broni jest uważany za zakazane, to jest lepsze i rozwinięte. Jednak, jeśli mamy do zwalczania jednostek cokolwiek wiedzieć coś o nich – nic, a ich rozwój jest całkowicie tajne. Teraz weźmy się bliżej ten wątek.

„Twarde” i „miękkie” Wpływ

Psychothrone narażenia człowieka uzyskuje się za pomocą promieniowania, które może być ultradźwiękową lub infrasonicznymi. Ponadto, często używane pola ultradźwiękowego. Ten rodzaj oddziaływania prowadzi do tego, że ofiara ulega zmianie lub pogorszeniu myślenie, świadomość, a istnieją błędy w pracy organizmu funkcjonalnego. W niektórych przypadkach komórki tkanki zostały przekształcone, że długotrwała ekspozycja jest nieodwracalne. Użycie broni psychotroniczne niezbędne do niespodziewanego ataku. Częstotliwości są niesłyszalne i niewidzialne dla ludzi. W rezultacie, możemy osiągnąć efekt zaskoczenia. Opcjonalnie ekspozycji prowadzi do śmierci. Nie możemy powiedzieć, że w niektórych przypadkach broń są wykorzystywane nie tylko do celów zniszczenia lub zagubienia, ale również kontrolować ofiary.

To jest niemożliwe do obrony

Jak wspomniano powyżej, grzejniki pracują na takich częstotliwościach, że człowiek nie może czuć je. Promieniowanie infradźwięki nie można zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, i tak dalej. N. Ponadto, jest w stanie przeniknąć przez prawie każdą przeszkodę, więc niemożliwe jest zorganizowanie skutecznych metod ochrony przed takim narażeniem. Urządzenia psychotroniczne uniwersalność polega na tym, że mogą być używane do kontrolowania wroga i użyć go do własnych celów. W rzeczywistości, to tajna broń, z której nie można ukryć. Nadal rozwijany, pewne środki zaradcze. Może to być rodzaj zatyczki do uszu, które sprawiają, że dana osoba odpornościowy. Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że około 1980 psychotroniczne broń weszła do masowej produkcji. W chwili obecnej jest on zainstalowany na wszystkich rosyjskich psychotroniczne stacji, które są równomiernie rozłożone w całym kraju. Większość z tych stacji w Moskwie i regionie moskiewskim.

Co należy rozumieć przez zombie

Ogólnie rzecz biorąc, zombie – jest zmuszony traktowanie ludzkiej świadomości. Te bloki i zmienia podświadomość, przez które ludzie dostają około 95% informacji z zewnątrz. Wynikiem tego jest całkowita utrata kontaktu z ich przeszłości. Celem jest pod kontrolą swojego „właściciela”. Są to tak zwane twarde zombie. Z tego programu, osoba zachowuje się zupełnie inaczej, zarówno w dobrym stanie. Można zauważyć nieprawidłowy adres, zmienić kolor oczu, białka, utrata pamięci, pogorszenie reagowania oraz niedopasowania emocji mimika. Tajne bronie mogą być używane i jest całkowicie przezroczysty. W tym przypadku ma to sens, aby porozmawiać o miękkich zombie. W dowolnym punkcie zombie programowych z trybu uśpienia może być przełączony na aktywne i miękkie zombie zamieni się trudne. Ponadto programowalny tożsamość można modyfikować chód, postawa, i tak dalej. N.

Na wykonaniach człowieka Specjalna obróbka

Jeśli lista wszystkich broni zakazanych w Rosji, psychotroniczne emitery powinna nazywać się pierwszy. Zostały one opracowane przez ściśle tajny projekt, który wydaje się być minimum informacji. Ale tak nie jest. Niezorganizowane oficerowie, którzy przeszli na drugą stronę, często ujawniają sekrety swoich wydziałów i państw. „Applied” wariant narażenia ludzi jest uważany za najbardziej powszechne i ukryte. W tym przypadku promieniowanie UHF. Długość fali zazwyczaj w zakresie od 10 cm do 1 metra, a zakres częstotliwości od 30 MHz do 3 GHz. Działanie to prowadzi do tego, że komórki rakowe docelową są aktywowane w organizmie, co skutkuje pewnym czasie może nastąpić śmierć. W każdym razie zagwarantowane przez pojawienie się raka. Ale długość fali 1-10 cm przy częstotliwości 3-30 GHz prowadzą do zakłóceń w percepcji, nudności, uszkodzenia serca, mózgu, i tak dalej. D.

Zakazane bronie: nieuchronne konsekwencje

Bez wątpienia można powiedzieć, że jako nadajnik sygnału psychotroniczne może służyć niemal każdy sprzęt pod prąd. Może to być telewizor, telefon komórkowy, okablowanie budynku, system alarmowy i wiele więcej. Jeśli użycie broni nastąpi masowego rażenia, a następnie bronić przed to będzie praktycznie niemożliwe. Ciekawostką jest również, że źródło może być wszędzie, więc go odnaleźć i zniszczyć w większości przypadków niemożliwe. Jednak charakterystyka broni masowego rażenia (jak psychotroniczne lub inny) nie jest pozbawiona pewnych ograniczeń. Na przykład, wpływ można uniknąć, jeśli zakres sygnału urlopu, zakres zależy od źródła zasilania.

wniosek

Oczywiście, nowoczesne rodzaje broni masowego rażenia są przeznaczone nie tylko do zapewnienia, że zabił dużą liczbę ludzi, ale także fakt, że z ukrycia jego wpływ był bardzo trudny. Ale jeśli pocisk jądrowy po jego upadku tylko prowadzi do dużej liczby ofiar i sprawia, że otoczenie nie nadaje się do dalszego pobytu w nim, że psychotroniczne broń może nie tylko osiągnąć śmierć bez skażenia promieniowaniem gruntu, ale użyć siły roboczej dla własnych celów. Niemniej jednak, obecnie nie ma żadnych zarejestrowanych fakty stosowania takiej broni, a jeśli jest on stosowany przez państwo, jego spodziewane negatywne skutki.

432 shares 4520 views
Moce produkcyjne to co?
881 shares 4664 views