415 Shares 1386 views

Restauracja "Jałta". Opinie o restauracji

Czy ciepły, słoneczny Jałta i północna stolica mogą być tak blisko, że zjednoczyć się w jednym z najbardziej znanych miejsc w naszym kraju? Odpowiedź jest oczywista: chociaż odległości nie są dziś przeszkodą, nie trzeba pokonywać tysięcy kilometrów, aby poczuć atmosferę romansu i adwentyzmu. Wystarczy spojrzeć na restaurację "Jałta", która znajduje się w jednej z sypialni w Petersburgu. To tak piękne i wygodne, że dawno stało się popularną instytucją organizującą zarówno skromne rodzinne obiady, jak i obfite bankiety.


Zewnętrzne i wewnętrzne

Restauracja "Jałta" (w Petersburgu, na przykład, dla zwięzłości) znajduje się przy ulicy Bukareszt. Jest on zbudowany z ogromnymi panoramicznymi oknami, z których można obserwować krajobraz miejski. W pobliżu otworów okiennych umieszcza się lampy w lampach, bliskie zdjęcia z widokiem na Jałtę i wybrzeże Morza Czarnego.

Wnętrze zakładu urządzone jest w stylu prowansalskim: białe ściany, drewniane nieprzezroczyste pylony i podłogi, szachownicowe krzesła, rzeźbione stoliki, zakrzywiona balustrada i drewniane stoliki. Wszystko to tworzy ciepłą i spokojną atmosferę. A obecność tropikalnych roślin w ogromnych garnkach (laurach, mirtach, palmie) umożliwia pogrążanie się w słońcu i dobro.

Restauracja "Jałta" (w Petersburgu) ma skomplikowany układ, istnieje wiele narożników z krzesłami i sofami, dzięki czemu każdy odwiedzający ma możliwość znaleźć miejsce dla siebie. Sama sala znajduje się na różnych poziomach, połączona wygodnymi krokami. W restauracji jest wiele pokoi dla klientów, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podobał. Ogólnie rzecz biorąc, forma instytucji może być nazwana rodzinną. W pokoju dziecięcym znajduje się wiele zabawek, książek, albumów i wiele innych dla dziecinnej zabawy.

Kuchnia

Restauracja "Jałta" oferuje tak zwaną kuchnię spa, ponieważ menu jest głównie na południu. W tej instytucji można spróbować potraw ukraińskich, rosyjskich, kaukaskich, europejskich i orientalnych (japońskich, na przykład). Goście proszeni są o spróbowanie szaszłyk z kebabu i khachapuri, pilafu i lyulya-kebaby, zupy i zupy-kharcho, chebureksów, różnych bułeczek warzywnych, grillowanego mięsa, marchwiowego ciasta, deserów i wielu innych. Główny cukiernik restauracji stworzy ekskluzywny tort na wakacje lub imprezy. Przyjemnie zaskakiwać mapę krymskich win: każdy gość może wybrać drinka na jakikolwiek, najbardziej wymagający smak. Ponadto tutaj można spróbować pachnącej herbaty z kolekcji ziół, napojów owocowych i soków krymskich.

Program

Zwiedzając restaurację "Jałta" w Sankt Petersburgu, prawie przez długi czas zachowują niezapomniane wrażenia. Muzyka na żywo przyczynia się do stworzenia ciepłej przytulnej atmosfery, musi komunikować się. Instytucja regularnie organizuje oryginalne wydarzenia, które nie nęcą gości.

Rozrywka dla dzieci

Ponieważ restauracja "Jałta" jest zakładem rodzinnym, jest dobrze znaną usługą nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. W restauracji znajduje się pokój dla dzieci, gdzie młodzi goście chętnie spędzają dużo czasu, ponieważ jest wiele różnych zabawek, książek i innych ciekawych rzeczy. Dzieci będą bawić się i bawić się pod nadzorem doświadczonej niani. W weekend restauracja "Jałta" organizuje niezapomniane widowiska i spektakle z udziałem profesjonalnych animatorów. Menu dla dzieci zawiera tylko najbardziej przydatne i smaczne potrawy, na przykład vareniki, syryniki, kotki, milki, sałatki i wiele innych. Zwiedzając tę instytucję z dziećmi, dorośli mają okazję się dobrze bawić i dać swoim dzieciom wiele pozytywnych emocji.

Restauracja "Jałta" (w Petersburgu). Recenzje

Regularni goście świętują przyjemną atmosferę i ciepłą atmosferę w restauracji. Tu nie tylko możesz się dobrze bawić, ale także ponostalgirovat w pobliżu plazmowego panelu, gdzie skręcają stare komedie bez dźwięku. Rozległe menu restauracji zadowolić będzie każdego, kto lubi jeść smacznie i zaspokajając. Naczynia są tu przygotowane dla każdego smaku. Każdego dnia wiele osób odwiedza restaurację, jako przyjazny i sprawny personel, wysoko wykwalifikowanych kucharzy i kucharzy, muzyków o dużym potencjale twórczym pracuje tutaj. To przyjemność spędzać czas w tej instytucji, więc chcesz tu przychodzić.

Restauracja "Jałta" w Puszkinie

Jest restauracja o nazwie "Jałta" iw Puszkinie. Jego wnętrze jest proste, ale wesoły, instytucja jest lekka i przestronna. Tu na białych, tynkowanych ścianach zachowały się malownicze krajobrazy Jałty i Koktebel. W skrócie jego wnętrze można opisać następująco: duże okna, drewniana podłoga, jasne abażury, szafki z kompotami i dżemami, rośliny tropikalne.

Restauracja "Jałta" w Puszkinie znana jest z tzw. Kuchni krymskiej i tatarskiej, czyli rosyjskich, ukraińskich i azjatyckich. Tutaj są wszystko, co oferują restauracje krymskie, na przykład duże chebureks z jagnięciem, kurczak z pomidorami, manti, khinkali, smażone z cebulą, rapanami i tym podobnymi. Herbata podawana jest z pysznymi deserami, takimi jak chak-chak, baklava turecka, dżemy domowej roboty. W tej instytucji istnieją sezonowe oferty. Jesienią odwiedzający oferują menu z dyni, przygotowywane przez kucharza, który przybył z Jałty, więc każde danie okazało się być ciepłe w pamięci ciepłych krymskich wieczorów na tarasach.

Dumą tej restauracji są wina krymskie, ale w menu i napojach bezalkoholowych, z których słynna jest Krym, są popularne w menu: spotkania z herbatą z górskich ziół, świeżo wyciskane soki, domowe napoje owocowe i kompot.

Są w "Jałcie" i hookahs, które znajdują się w oddzielnym obszarze, tak aby nie rozprzestrzeniła się zapach dymu.

Wyniki

Mimo że restauracja "Jałta" nie znajduje się na południu, jest niezrozumiała dla ducha instytucji krymskiej. Tu atmosfera ośrodka, przyjazny personel, pyszne przepyszne potrawy, urokliwa muzyka. Wszystko to łączy uczucie wakacji, czyni rozkosze i pozytywne emocje, które trwają długo.

"Jałta" to przyzwoita i komfortowa restauracja, w której każdy gość jest ceniony i kochany. Ze względu na wielkość i dobrą lokalizację hal, zakład jest doskonały do prowadzenia zarówno skromnych uroczystości rodzinnych, jak i dużych uroczystości i wydarzeń. I każdy gość będzie zadowolony, spędzając przyjemne godziny w Jałcie o każdej porze roku.