272 Shares 6307 views

Jak wyhodować dobre ogórek „syberyjski girlanda F1”. Opinie ogrodników

Ogórek, prawdopodobnie najbardziej wszechstronny warzyw, które uprawia się w dowolnym miejscu kraju. Różnorodność rodzajów jest niesamowite. Można wybrać ogórki pod pewnymi warunkami klimatycznymi. Ponadto, wszystkie nasiona są podzielone na wczesne i późne. Wśród tak bogatym asortymentem stoi ogórka „Siberian girlanda F1”. Liczba ogrodnicy udowodnić, że dana odmiana jest godna większej uwagi. Rozważyć wszystkie indywidualne cechy ogórkiem na.


Cechy odmiany

nasiona ogórka „syberyjski girlanda F1” szczęśliwy kupić doświadczonych ogrodników. Odmiana ta jest wybitnym reprezentantem wszystkich mieszańców. Ten niesamowity tytuł ogórki zakupionych kosztem jego rozgałęzienia łodygi, które ozdabiają ogórki średniej wielkości. Smakują słodko. Owoce rosną soczyste, pachnące i chrupiące. Hybrid jest idealny dla solenie, marynowanie i zużycie świeże. Odmiana „syberyjski girlanda F1» odnosi się do grupy ogórków dojrzewania, który dla wszystkich jego cech jest inny, nie mniej ważne – samoopylyaemost. Szczególnie przydatna do uprawy w szklarniach. Smak raz dojrzałe ogórki, z którego trudno będzie się oderwać. staną się nieodzownym gatunek na każdej działce. Jednak aby uzyskać dobry plon ogórków, trzeba prawidłowo przeprowadzić nasienie lądowania.

Uprawa

Chcesz zafundować sobie pyszne i świeże warzywa przed siebie – wybierz zasadzić przedwczesne ogórek „syberyjski girlanda F1». Opinie wskazują, że odmiana jest dosyć skromny. Łatwo dostosowuje się do każdego klimatu w Federacji Rosyjskiej. W otwartym terenie zasadzić nasiona lub sadzonki. To ostatnie jest konieczne, aby zacząć rosnąć od końca marca do połowy kwietnia. W tym leżał nasiona ogórka w pojemniku wypełnionym gleby do głębokości nie większej niż 2 cm. Następnie utrzymywano w temperaturze pokojowej, które powinny osiągnąć 25 stopni. Pierwsze kiełki pojawiają się w ciągu tygodnia. Jeśli chcesz sadzić nasiona bezpośrednio na otwartym terenie, a następnie zacząć jest przygotowanie ich do sadzenia. Procedura ta jest w kiełkujących nasion w ciepłej wodzie przez 2-3 dni. Zwiększa to kiełkowanie ogórka. Ponadto, nasiona roślin w otwartym terenie do głębokości nie większej niż 1,5 cm. Należy ukryć ściółki do nasion nie zamrożone. Pozostaje tylko czekać na długo oczekiwany zbiorów. Do tego czasu trzeba przeprowadzić odpowiednią opiekę.

W trosce o ogórków „syberyjski wianek F1»

Jak już wspomniano, wszystkie dojrzewających odmian emitują dokładnie ogórek „syberyjski girlanda F1». Opinie są liczne i wyłącznie pozytywne. Amatorskie ogrodnicy wybrać jego afektację. Ta różnorodność pozwala rozkoszować smaczne i pachnące ogórki od połowy czerwca. Że wszystkie twoje oczekiwania były uzasadnione, konieczne jest, aby właściwie dbać o kulturę. Należą do nich:

  • Podlewanie. Ogórki jak wilgotnej gleby, dzięki czemu są podlewane codziennie letnią wodą.
  • Nawóz. Ogórki będzie wtedy wyśmienite gdy karmisz je raz na dwa tygodnie.
  • Pielenie. Powinien on być stale czyste łóżko ogórków z chwastami. Oni tylko zapobiec roślina rozwijać się normalnie.
  • rozluźnienia gleby. Korzenie stale nasycony tlenem po każdej podlewanie ziemi poluzowane.

W żadnym wypadku nie zapomnij o odpowiednim czasie zbierania ogórków. W przeciwnym razie, ich wydajność jest ograniczona.

Koszt nasion i gdzie je kupić

Po opisaniu uroki odmian, możemy śmiało powiedzieć, że każda myśl o sadzenie warzyw, takich jak ogórek „syberyjski wianek F1». Opinii pokazują, że ta hybryda jest zapotrzebowanie wśród wielu ogrodników. Sprzedam nasiona mogą być w każdym specjalistycznym sklepie. Najważniejsze – do zakupu zwrócić uwagę na opakowaniu. To musi być liczbą całkowitą. Nie zapomnij o trwałości. Ilość nasion w opakowaniu może wynosić od 5 do 10 sztuk. Tak więc, jeśli zdecydujesz się na rośliny w ogrodzie wczesnego dojrzewania odmian, a następnie czuć się swobodnie wybierać ogórki „Siberian girlanda F1». Cena za opakowanie waha się od 20 do 50 rubli.

Po zbadaniu uroki tej klasy, każdy dla siebie, niż może on zdecydować i dokonać wyboru, to warto umieścić takie ogórki czy nie.