134 Shares 3179 views

Lek „Dr Theiss” (syrop na kaszel) dla dorosłych i dzieci

Lek „Dr Theiss” (syrop na kaszel) do tej pory uważany jest za bardzo skutecznym narzędziem, które pomaga ułatwić odkrztuszanie. Lek ten jest produkowany w Niemczech i jest duże zapotrzebowanie. W ciągu zaledwie kilku lat, lek miał czasu, aby zdobyć zaufanie zarówno lekarzy, jak i pacjentów.


Lek „Dr Theiss” (syrop kaszel) opis i właściwości

Narzędzie jest dostępny w butelkach, w ciemności, o grubości szkła. Lek został opracowany na podstawie wyciągu z babki lancetowatej. Interesujące jest to, że roślina ta jest szeroko stosowany w leczeniu kaszlu w medycynie ludowej. Ten syrop odnosi się do wielu produktów ziołowych, które nie tylko są skuteczne w zwalczaniu choroby, ale również niemal całkowicie bezpieczne.

Główny składnik aktywny – to ekstrakt babki lancetowate. Ponadto, lek jest obecny w kompozycji, olejku z mięty pieprzowej, oczyszczonej wody, cukier, sorbinian potasu i syropu z buraka cukrowego.

Preparat „Dr Theiss” (syrop z babki) ma wysoką efektywność. Wnikając do organizmu, przyspiesza plwociny, osłabia je, a także zwiększa aktywność nabłonka rzęskowego. W wyniku oddziaływania rzęsek nabłonka płuc szybciej i skroplone plwociny odbiega znacznie łatwiejsze.

Z drugiej strony, narzędzie i posiada pewne właściwości antybakteryjne. Ponadto syrop łagodzi podrażnienia błony śluzowej oskrzeli. Lek ma również właściwości przeciwzapalne.

Lek „Dr Theiss” (syrop na kaszel): Wskazania do stosowania

Jak już wspomniano, lek stosowany w leczeniu kaszlu. Jest często przepisywany chorób zapalnych górnych dróg oddechowych, takich jak zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła, tchawicy, płuc, astma oskrzelowa, zapalenie krtani. Ponieważ zawartość miętowe środki mogą być stosowane w przewlekłego lub ostrego zapalenia błony śluzowej nosa – w ten sposób można ułatwić oddychanie i zapobiegają pojawianiu się kaszlu.

Należy zauważyć, że lek ułatwia odkrztuszanie i tylko eliminuje kaszel, ale nie eliminuje inne objawy. W związku z tym, z reguły, lek jest terapia uzupełniająca.

Ponieważ lek ma działanie przeciwzapalne, w pewnych przypadkach podaje się i tkanek podczas zapalenia przewodu pokarmowego.

Lek „Dr Theiss” (syrop na kaszel): Instrukcja użytkowania

Oczywiście, lek praktycznie nieszkodliwe dla organizmu, ponieważ jest wykonany na bazie naturalnych składników. Niemniej jednak nie należy brać go bez pozwolenia – zacząć lepiej skonsultować się ze specjalistą. Nawiasem mówiąc, lek może przyjmować nawet małe dzieci.

Dawka zależy od wieku i stanu zdrowia pacjenta. Zazwyczaj dorosłych wyznacza jedną łyżkę syropu 4 – 5 razy dziennie. Pojedyncza dawka dla dzieci nieco mniej – jedna łyżeczka. Jeśli dziecko nadal nie ma dwa lata, konieczne jest, aby wziąć na pół łyżeczki, ale tylko wtedy, gdy syrop przepisany przez lekarza.

Lek „Dr Theiss” (syrop na kaszel): PRZECIWWSKAZANIA

Podobnie jak każdy inny lek, to syrop na kaszel ma swoje przeciwwskazania i ostrzeżenia. Na początek warto zauważyć, że ten lek nie może traktować niemowlęta, którzy jeszcze nie okazały jeden rok.

Ponadto narzędzie jest przeciwwskazane, czy pacjent ma alergiczną wrażliwość na substancje składowe. Lek nie jest pożądane w przypadku nadmiernego wydzielania gruczołów układu pokarmowego.

Do tej pory nie ma informacji na temat skutków ubocznych, które pojawiły się po zastosowaniu leku. Wyjątkiem są reakcje alergiczne, które są rejestrowane u ludzi z nadwrażliwością na składniki leków. To przedawkowanie i nie.

Syrop „Dr Theiss”: Opinie

Recenzje tego syropu są bardziej niż pozytywne. Pacjenci mówią, że ten lek jest bardzo skuteczny przeciwko kaszel, łagodzi gardła i przynosi flegmy. Ponadto, agent ma słodki, przyjemny smak i aromat mentolu tonikiem.