321 Shares 5833 views

Leczenie owrzodzeń żołądka środków ludowej

Należy zawsze pamiętać, że leczenie wrzodów żołądka była skuteczna, trzeba trzymać się diety, a krajowy leczenie choroby wrzodowej prowadzonych w kompleksie. Nie należy przyjmować pokarmy gorące i zimne, ostre, słone, pikantne i tłuste, ale smalec jest nawet przydatna. I krajowych tłuszcz wieprzowy, który trwa od 1 łyżkę na czczo przez trzy miesiące dobrze zarubtsovyvaet małe owrzodzenia.

Apteki sprzedają lecznicze gliny szary. Zaleca się używać przez cały rok, w ciągu trzech tygodni, z przerwami przez dziesięć dni. Za pomocą gliny powinien być dwa razy dziennie przez godzinę przed posiłkiem. Zacząć od małej dawki, gdzie ćwierć łyżeczki, stopniowo zwiększając do łyżeczką do recepcji. gliny proszek rozcieńcza się w zimnej wodzie i wypić jako lek 1:10.

Jest to bardzo skuteczny środek ludowej na wrzody żołądka, która jest znana od czasów starożytnych. Gliny czyści i dezynfekuje ciała jako całości toksyczne gazy i absorbuje toksyny w jelitach, normalizuje się i oddawanie moczu narządów trawiennych.

Kiedy mały żołądka pomaga napar z babki lancetowatej, która może być pijany jak herbata całe lato. Dobrze leczy wrzody i rany kapustę i soku ziemniaczanego gotowanie świeżych. Podjąć takie soki mogą być przez tydzień pół szklanki rano i wieczorem na pół godziny przed posiłkiem. Następnie należy zrobić sobie przerwę i powtórzyć kurs ponownie. Ten sam efekt ma morza oleju kruszyny, które przyjmować 1 łyżeczkę trzy razy dziennie przed posiłkami przez miesiąc. Ale to jest przeciwwskazane w chorobach wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Można gotować w domu są różne leki, przeprowadzić smaczne i zdrowe leczenie wrzodów żołądka środków ludowej. Do tej mieszanki samą ilość miodu, masło orzechów włoskich i umieścić w powłoce ceramicznej w piecu przez dwadzieścia minut w temperaturze 100 ° C. środki gotowe dokładnie wymieszać, ostudzić i przechowywać w lodówce. Take 1 łyżka trzy razy dziennie przed posiłkami, nic nie pije. W ciągu miesiąca jest to popularne sposoby opóźniania nieskomplikowany wrzód.

Jest jeszcze inny cudowny lek, który można przygotować w domu i przez cały rok, z przerwami, aby wziąć kilka kursów. Lek ten redukuje ból i odciąża pacjenta. Nie mniej smaczne leczenie wrzodów żołądka środków ludowych wykonywanych na podstawie miodu, cytryny i oleju rokitnika. Wymieszać miód funta, pół litra oleju rokitnika i sok z dwóch cytryn. Wszystko dokładnie zmieszać i przechowywać w lodówce. Przed nałożeniem mieszaninę miesza się ponownie i 1 łyżka trzy razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem.

Znane środki folk na wrzody żołądka opartych na soku z aloesu. Można po prostu żuć liść aloesu przed posiłkiem, można przygotować nalewkę. Konieczne jest, aby dokładnie spełnić każdą receptę, aby uzyskać jak największe korzyści. Aloe roślin trwa w wieku od trzech do pięciu lat, w ciągu dwóch tygodni nie jest podlewane, a następnie wyciąć liści w papier i umieścić je w lodówce przez kilka tygodni. To musi być zrobione, aby uzyskać maksymalną bio-stymulujące działanie aloesu.

Następnie przy 250 g aloesu, zmielono w maszynce do mięsa, zmieszano z 250 g miodu i ogrzewa się na płytce do 50 stopni. Dodaj pół litra czerwonego wina Cahors i umieścić w ciemnym miejscu na tydzień. Powstały nalewka jest wstrząsnąć przed użyciem i podjąć pierwsze 1 łyżeczka godziny przed posiłkiem przez tydzień, a potem zwiększyć do 1 łyżką przez kolejne dwa tygodnie. Następnie zrobić przerwę na tydzień i powtórzyć bieg w 1 łyżce trzy razy dziennie przed posiłkami.

Leczenie polega na wrzód ludowa środki ziołowe, które są wykorzystywane do przygotowania rumianek, nagietek, rdestu ptasiego, dziurawca, tormentil, torebce, pokrzywy, korzeń łopianu pasterza i marshmallow. Trzeba pić herbatę w postaci ciepła do żywności.

Obecnie leczenie wrzody żołądka leki ludowe zawiera zdrową żywność. Dobry jogurt łagodzi ból z olejem roślinnym, Rjażenka z miodem, sokiem z marchwi. Ponieważ dieta jest przydatna do podjęcia jagody czarnej porzeczki, jarzębina, kruszyna, gotować płatki owsiane pudding, lepkiej owsianka na wodzie, zwłaszcza owsa i Herkulesa. Mają efekt ekranowania i zmniejszyć stan zapalny i skurcze żołądka.

środki zaradcze ludowej w żadnym wypadku nie zastępują leki, tylko uzupełniać leczenie pomaga usunąć ostre objawy i wspomagania gojenia.