112 Shares 7785 views

Ława ręce – co może być prostsze?

Wiele oszczędnych właścicieli w kraju ma pewne rezerwy deski, belki, które zostały pozostawione z globalnej budowy domu, stodoły i inne budynki. Z tych „resztek luksusu” może zrobić wiele pożytecznych rzeczy w kraju, w szczególności ławce. Bench, ręce złożone przez wszystkich zasad, będzie ozdobą mistrza i bardzo potrzebne akcesoria do „hacjendy”.

Tak zmęczony po lecie kłopoty, miło jest usiąść w cieniu drzewa na strukturę, wykonany własną rękę. Oczywiście, musi być niezawodny i ozdobić swoje widok na ogród. Praca zaczyna się od inwentaryzacji dostępnych druków Farm, listew. Jeżeli istnieje kilka identyczna szerokość dosochek 5-6 cm, a długość co najmniej metr i pół roku, a potem po prostu kilka godzin, aby dostać się tutaj tak ładny ławki.

Ręce przyjemnie tworzyć piękne przedmioty codziennego użytku, a następnie je podziwiać i słuchać domu pochwały. W celu wytworzenia takiego stanowisku z oparciem, jest pierwszą ramkę, która jest następnie poziomo tapicerką Rail. Podłokietniki wykonane są z szerszych desek (10 cm) i malowane w pięknym kolorze.

Na ławce, ręce miał, w harmonii z domu i innych budynków, może być barwiona w żądanym kolorze. Malowanie na ogół wymagane. Po tym wszystkim, to mebel będzie na zewnątrz i narażonych na działanie deszczu. Można chodzić po drewnianych części lub przejrzysty odcień antyseptycznym. Ze względu na swoją warstwę będzie ona również chronić przed deszczem i śniegiem ogrodowe ławki. Jego ręce i łatwo jest zrobić tabelę w tonie na ławce.

Jeśli człowieka – prawdziwego kapitana, z litego drewna można wyrzeźbić piękne dzieła sztuki z drewna. Patrząc na zdjęcie, będzie zrozumieć, jak zrobić ławki z rąk, które będą prawdziwą ozdobą strefie podmiejskiej.

Ale nie wszyscy są zaangażowani w rzeźbienia w drewnie, więc poniżej dowiesz się, jak zrobić ławki z oparciem, tak aby był wygodny i ładny. W celu uzyskania wygodne ławki ogrodowe, jego rysunki ręce trzeba zrobić wcześniej lub wybrać gotowy. Aby ławce z rzeźbione z powrotem, trzeba będzie:

– tarcicy 2,5 cm grubości i szerokości 10 cm;

– belki 50×50 mm;

– ścierny;

– śruby 5 cm.

Pierwszy szczegółowy rysunek ławki. Jego szerokość – 45 cm, wysokość -. 40 cm długości do GM, ale jest ona zwykle co najmniej 1,20 m.

Piła cięcia wielkości żądanej liczby belek desek. jest nie mniejsza niż 5 słupy, jeden w środku i po dwa z każdej strony. Szczegóły są przetwarzane przez papierem ściernym. Jeśli chcesz złożyć tylną kręcone, to zajmie piły wyrzynarki. Na podporach wykonane oznaczenia, a na nich – propyl. Aby uniknąć wybrzuszeń i zwiotczenie wsparcia muszą być identyczne.

Teraz musimy zebrać wszystkie części za pomocą śrub. Elementy drewniane potraktowane papierem ściernym, a następnie – środek antyseptyczny lub farby. Na takim pięknym wygodne ławki bardzo komfortowego wypoczynku i sprawiają, że mogli nawet początkujący mistrz.