452 Shares 1597 views

Kompleks mieszkalny „Oka Beach” (Niżny Nowogród), opinii i opis

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że „Oka Beach” – nie wieś domek, a pełne duży majątek. Znajduje się na brzegu rzeki. Oka, w miejscowości Nowe przedmioty, około dwóch kilometrów od Niżnym Nowogrodzie w kierunku Bogorodskoe.


Mieszkańcy Niżnym Nowogrodzie są zaznajomieni z tych spektakularnych krajobrazów. To miejsce zostało wybrane, oczywiście, dobrze. Wszelkie pytania dotyczące ekologiczności nie może być tutaj.

Należy zauważyć, że urzędnicy administracji miasta twierdzą, że w niedalekiej przyszłości będzie łączyć wieś z miastem i stać się jego okolic. Ponadto, nie jest już bowiem główne komunikacji i planowane wysoko rozwiniętą infrastrukturę. Z biegiem czasu, dzielnica będzie nosił nazwę „Oka Beach” (Niżny Nowogród). Recenzje jego rozwoju, mówiąc, że jest na etapie budowy, co jest bardzo intensywna. Proces ten właśnie się rozpoczęła się wiosną tego roku, a deweloper jest tylko trzy obudowa zakręty.

charakterystyka wsi

Powierzchnia rozliczenia wynosi 185 ha, a planowana jest budowa około pięciu tysięcy domów. Projekt ten jest zdecydowanie bardzo wyjątkowe i niezwykłe. Prasa już nazwał go „mini-miasto”. Plany producenta, który przeprowadził w pełnym rozkwicie, znajduje się na terenie osiedla jest kilka typów budynków mieszkalnych. Będzie i indywidualne domki i nowoczesne kamienice i niskich budynków mieszkalnych. Dlatego „Oka Beach” – ogrodzony rozwój i okolica w jednej osobie. Idea ta jest w pełni uzasadnione, wiele osób chce żyć w mieszkaniu, ale w cichym i czystym miejscu. Ten kompleks apartamentów znajduje się mała wioska ekologiczna.

Rozwój kompleksu mieszkalnego

Jednak infrastruktura – to palący problem troski wszystkich nabywców. Dzielnica zapewnia miejsca parkingowe dla każdego mieszkańca.

Ponadto deweloper obiecuje udzielić wszystkich właścicieli gruntów, w tym tych, którzy kupują mieszkania. Mając to zdarza się bardzo zielonej okolicy „Oka Beach” (Niżny Nowogród). Odpowiedzi o nim io tym, jak prowadzony jest rozwój, można znaleźć na oficjalnej zasobu. Aby ubiegać się o coś wyjątkowego, ale bardzo trudne, bo do końca budowy jest jeszcze daleko.

rozwój infrastruktury

Właściciele projektu twierdzą również, że dwie szkoły i dwa przedszkola zostały włączone w plany rozwoju infrastruktury w sąsiedztwie. Jednak w niedalekiej przyszłości, mieszkańcy osady zachwyci sportowych i placów zabaw. Nowy „Oka Beach” zbudowany proste ulice.

Drogi dla transportu drogowego są wyłożone wysokiej jakości asfaltu i chodników dobrych płytek. Jednak jest to tylko projekt, ale w rzeczywistości będzie koniec tego roku. Tak więc, „Oka plaża” (Niżny Nowogród), opinie o specyficznej budowie obiektów socjalnych, które są liczne, dopiero się rozwija.

Oficjalna strona

Ltd. „Eco Grad”, czyli tzw spółka-builder osady, umieszczone obudowa w budowie są bardzo przystępne. Klasa ekonomiczna – to podstawowa koncepcja inwestowania w przyszłych właścicieli metrów kwadratowych. Jak dotąd, wszystkie szczegółowe informacje na temat „Oka” Plaża rozliczenia, oficjalna strona, która działa już na pełnych obrotach, można uzyskać pod adresem oberegdom.ru lub w siedzibie producenta.

Wsparcie dla dużych banków

Uruchomienie mieszkań w kompleksie planowane jest na trzeci kwartał tego roku. Jednakże termin ten zostanie oddany tylko kilka elementów, większość mieszkań w niskich budynkach. Dyspozycja jest wolny, ale deweloper obiecuje oddać ich „pod klucz”, a następnie wybierz układ pomieszczeń i ich rozmiary mogą teraz. Muszę powiedzieć, że ten projekt jest wspierany przez pięciu największych banków, a tym samym stała się jeszcze szybciej rosnąć kompleks „Oka plaża” (Niżny Nowogród). Recenzje współpracy programistów i firm finansowych również w Internecie. Wsparcie dla dużych banków jest to, że dają kredyty hipoteczne na zakup mieszkania w tym kompleksie. Ten "Bank of Moscow", "Oszczędności Bank", "VTB 24" i "Akbars Bank". Sądząc po opiniach, ta informacja jest dodawana do projektu trwałość i duża liczba ludzi chce skorzystać z tej oferty.

Polityka cenowa firmy „Eco-Grad” zdecydowanie najbardziej demokratyczny. Władze miasta, podejmując decyzję o zawarciu umowy z tą firmą, po ograniczona wskaźników cena do czterdziestu tysięcy za metr kwadratowy mieszkania. Zrozumiałe jest, że ramy dla wszystkich rodzajów pomieszczeń będzie inny, ale główny kierunek finansowy jest już ustawiony.

Plany na przyszłość

Ponadto, należy zauważyć, że rozwój będzie zawsze zgodnie z planem zagospodarowania, dopóki masz pełnoprawnym dzielnicę „Oka Beach” (Niżny Nowogród). Recenzje jego rozwoju były omawiane, nawet na poziomie gubernatora. Plan ten jest sprawdzone i zatwierdzone przez wszystkich wyższych władz nadzorczych. I stwierdza, że wszystkie etapy budowy kompleksu mieszkaniowego realizowane są niezależnie od siebie. Należy to rozumieć w następujący sposób. Na przykład, deweloper dzierżawi głównie mieszkaniowych. Wszystkie domy budowane, obszar sąsiadujący ułożone decyzji krajobraz, ustanowił wszystkie komunikaty. A jednak, ta strona jest już zaczynają być w pełni sprawna, pomimo faktu, że liczba mieszkań, budowa kolejnego etapu. Ponadto deweloper rozpoczyna budowę trzech kolejkach mieszkaniowych, które szybko rosły ugody, a ludzie nie czują się na przedmieściach.

Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że projekt jest bardzo udany i obiecujący. Jak to się skończy, a jak będzie rozwijać, czas pokaże. W tej chwili, deweloper twierdzi, że nie działa, planowana praca jest w pełnym rozkwicie, a jesienią będzie pierwsi lokatorzy.