295 Shares 8578 views

10 warianty modne fryzury na sezon letni

Jeśli jesteś gotowy, aby zmienić coś w swoim życiu z podejściem lata, początek włosów. W tym artykule znajdziesz najmodniejszą fryzurę, która pochwalić się latem 2017. Z pomocą stylistów, którzy pracują z gwiazdami, dowiesz się dokładnie, co trzeba zwrócić się do fryzjera, a także jak dbać o jej nową fryzurę, zrobić go jak najdłużej utrzymać ich wygląd. Można również dowiedzieć się, jakie fryzury i kto jest najlepszym rozwiązaniem.


Kare do ramion

Gwiaździste inspiracja: Lyusi Heyl

Plac ten, który osiąga swoje ramiona, a pod koniec ma wiele warstw. Te niższe warstwy można utworzyć dodatkową objętość włosów, podzielone w środku i tworzyć symetrii. Aby to zrobić fryzurę, trzeba najpierw podać swój kształt włosów z nawilżający mus, a następnie wysuszyć suszarką do włosów. Potem trzeba zrobić lekką perm dno włosy od ucha do czubka. Ta fryzura jest idealna dla osób, które borykają się kształtem przypomina serce, jak również dla tych, którzy mają naturalną falowania oraz średnią gęstość włosów. Długość i objętość fryzury zrekompensować ciasnoty brodą, charakterystycznym ludzi z sercem w kształcie twarzy.

Kare przeciętna długość i kwadratowy cięcia

Gwiaździste inspiracja: Olivia Munn

Jest to zarówno słodkie i seksowne fryzury. Ta fryzura jest cięty, dzięki czemu włosy są dłuższe niż z przodu z tyłu włosy, nadając jej ciekawy kształt i atrakcyjny wygląd. Należy również podkreślić, tekstury końce włosów, jeśli chcesz wyglądać jak Olivia Munn, a potrzeba znacznie podkreślić ten aspekt, aby fryzura wyglądała dramatyczna. Aby osiągnąć ten sam efekt, co musisz zrobić trwałą końce włosów, a zaraz po tym procesie im połysk surowicy. Jest to idealne fryzury dla tych, którzy chcą zachować pewną długość włosów, ale to nadal będzie w stanie związać je w koński ogon. Ta fryzura jest zalecana dla kobiet o okrągłych policzkach i wysokie kości policzkowe. Jest również dobrze nadaje się do właścicieli owalnym, wydłużonym i okrągły kształt twarzy, ponieważ pozwala aby linia szczęki ostro zdefiniowane.

Gładka, ale większość fryzura, pixie

Gwiaździste inspiracja: Viola Davis

Aby odtworzyć tę fryzurę, trzeba każdy kosmyk włosów przycięte oddzielnie, aby osiągnąć bardzo gładkie cięcie. Górna część cięcia kosztów w ostatnim zakręcie. Gdy długość jest ustawiona, można zrobić teksturowania fryzury. Aby utrzymać rezultaty, należy najpierw zastosować krem zmiękczający termofiltr na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć je, nadając im pożądany kształt. W razie potrzeby można użyć prasowanie, prostowanie końce. Jest to świetna fryzura dla tych, którzy mają do włosów teksturę z natury. Jest to bardzo ważne, ponieważ ta fryzura wymaga naturalne wsparcie dla zachowania kształtu.

Długie włosy na klatce piersiowej z warstwami

Gwiaździste inspiracja: Sara Sampaio

Ta fryzura wygląda miękkie i kobiece dzięki swojej długości i warstw, które zaczynają się na poziomie brody. Kluczem do sukcesu jest stworzenie warstwy tak, że są one doskonale oprawione twarz. Aby przywrócić wygląd włosów, stosuje volyumiruyuschy sprayu na wilgotne włosy i podnieś swoje palce u nasady. Następnie użyj termozavivku a następnie delikatnie vzeroshte włosy, aby osiągnąć efekt końcowy. Ta fryzura jest idealna dla właścicieli kwadratowej twarzy z powodu swojej długości, a także ze względu na fakt, że warstwy zaczynają poniżej podbródka.

Długie włosy z cienkich warstw

Gwiaździste inspiracja: Margot Robbie

Ta fryzura jest bardzo podobny do tego, który ma Sara Sampaio, a to dowodzi, że doskonale nadaje się do różnych tekstur włosów i typów osób. Różnica polega na tym, że warstwy fryzury Margot Robbie rozpocząć powyżej są cieńsze. W taki sam sposób jak w poprzednim przypadku, należy najpierw upewnić się, że warstwy są doskonale wykadrować twarz. Samemu trzeba będzie zastosować aerozolu soli na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć je za pomocą suszarki do włosów za pomocą szczotki z naturalnego włosia. Spray rozszerza naskórek i ma zdolność do automatycznego tworzenia teksturę włosów. Aby utworzyć więcej tekstury, użyj żelazka żelaza włosy.

Bob z grzywka kręcone

Gwiaździste inspiracja: Alan Arrington

Do tej fryzury trzeba utworzyć dużą liczbę krótkich warstw pionowych. Pozwala to loki wyglądają bardziej naturalnie. Nie zapominaj także o małe grzywka fryzury wyglądać kompletne. W domu, trzeba wysokiej jakości krem lokówki do maksymalnej kędzierzawy. Ten krem należy stosować na całej długości włosów od nasady do końcówki, a następnie trzeba suszyć suszarki.

Długie włosy z miękkimi warstwami

Gwiaździste inspiracja: Jennifer Aniston

Najlepszy ze wszystkich, to fryzura wygląda w przypadku, gdy nie przesadzaj z warstwami. Musimy skupić się na przedniej części włosów, przy użyciu techniki dot fryzura mięknąć ogólny obraz. Można także skrócić przednie kosmyki włosów, aby dodać więcej miękkość. Każdego dnia mają najnowocześniejsze i błyszczące nici, jak Jennifer, trzeba będzie zastosować narzędzia do prostowania włosów, a następnie wysuszyć suszarką do włosów. Nie zapominaj, że rozstanie powinno być zrobione dokładnie w środku.

Krótki dolny, dłuższe włosy na górze

Gwiaździste inspiracja: Runi Mara

Runi Mara robi coś niesamowitego z nowoczesnym podziałką bob z warstwami. Jest to krótka fryzura z warstwami, ale w górnej części włosów jest dłuższy, długość zaczyna spadać poniżej kości policzkowych i staje się dość krótko na karku. Aby osiągnąć taki wygląd, jak Rooney Mara, trzeba będzie zastosować dużą ilość żelu do włosów na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć suszarką do włosów, nadając im pożądany kształt. Następnie użyj nawet lakier do włosów, aby ustalić wynik.

Bangs kadrowania twarz

Gwiaździste inspiracja: Felisiti Dzhons

Ta fryzura pokazuje ruch. W tym przypadku, należy dodać co najmniej jedną warstwę, a następnie użyj grzywkę do ramy twarzy. Wybuchy w tym przypadku jest kluczowym elementem całego włosy. Trzeba wyciąć grzywkę na poziomie strony osoby, którą chcesz zaznaczyć, czy warg lub oczu. Aby osiągnąć taką samą objętość i połysk, jak Felicity, trzeba zastosować krem do stosowania na wilgotne włosy, a następnie wysuszyć je za pomocą suszarki do włosów z dużym okrągłym pędzlem. Następnie można zakończyć wygląd z pomocą sprayu do połysku.

Bezpośrednie quady długość brody

Gwiaździste inspiracja: Kerry Washington

Musisz poprosić fryzjera, aby kwadrat aż do podbródka, oraz konieczności przyciąć włosy równomiernie. Ważne jest, aby pamiętać, że trzeba końcami prostymi, ponieważ pozwalają stworzyć jasną linię do włosów. Ponadto, należy zwrócić się o tym, jak wykorzystać swoje naturalne fryzjera rozstał się stworzyć idealny geometrię włosa. W domu, w pierwszej kolejności będziemy chcieli zastosować środki do prostowania wilgotne włosy, a następnie wysuszyć suszarką do włosów. W tym czasie, można pomóc sobie dużą szczotkę, ponieważ spowoduje to skrócenie czasu schnięcia i pomaga osiągnąć maksymalne wyprostowanie. Następnie stosuje się środek ochrony cieplnej i ostatecznie prostowania włosów żelaza.