83 Shares 6375 views

Jak wziąć nasiona lnu z maksymalnych korzyści dla zdrowia?

W ostatnich latach coraz więcej ludzi poszukuje, aby dowiedzieć się, jak wziąć nasion lnu ze świadczeń zdrowotnych. Po tym wszystkim, to w pełni naturalny produkt ziołowy nie tylko pozwala nasyt ciało niezbędnych witamin, tłuszczów i błonnika, ale może również pomóc uporać się z wieloma chorobami. Konkretny sposób wykorzystania nasion lnu zależy od tego, co jest celem człowieka. Dziś jest najczęściej stosowany do usuwania zaparcia, dla prawidłowego i sprawnego odchudzania. Jest on stosowany u pacjentów z cukrzycą i promocji zdrowia.


Pozbycie zaparcia

Niestety, co roku liczba osób cierpiących na przewlekłe zaparcia, gwałtownie rośnie. Jest to ułatwione przez brak ruchu, zła dieta i obelg środowiskowych. Jednak nie jest to proste, naturalne i niedrogie narzędzie, które pozwala łatwo i bez szkody dla zdrowia, aby pozbyć się tej choroby, – len nasion. Jak przyjmować tego produktu, a co należy zwrócić uwagę?

Należy wziąć infuzji, która jest przygotowywana przez zaparzanie 2 łyżek nasion kubka wrzącej wody. Używać go dwa razy dziennie. Ponadto, jeśli problem z krzesłem długo, możliwe jest zwiększenie dawki dobowej do jeszcze jednej szklanki. Aby wzmocnić efekt, należy dodać zmielonych nasion do jogurtu i lub soku. Jednak zaleca się, aby używać nie więcej niż 2 łyżki dziennie.

Szczególną uwagę należy zwrócić na przedziale między odbiorczy oznacza – nie powinien przekraczać 6 godzin i nie może być mniejsza niż 2. Kobiety w pozycji, jak również praktycy piersią takie środki mogą być wykorzystane wyłącznie po otrzymaniu zgody lekarza. I nie zapomnij o ewentualnych alergiach. Aby dowiedzieć się o jego obecności lub nieobecności, w ciągu pierwszych trzech dni, nie należy pić więcej niż jeden i pół szklanki wlewu nasion lnu. Maksymalny okres użytkowania narzędzia – nie więcej niż 2 miesiące.

Prawidłowe odchudzanie

Fakt, że ta roślina wspomaga utratę masy ciała, słyszał chyba każdy dziewczyny i kobiety, ale nie każdy wie, w jaki sposób przyczynia się do utraty wagi. W związku z tym, w jaki sposób podjąć nasiona lnu, aby pozbyć się dodatkowych kilogramów, mamy tu Pohorje.

Po pierwsze, w celu zmniejszenia masy ciała można osiągnąć tylko wtedy, gdy produkt jest używany na codzień i nie mniej niż 2-3 miesięcy. Po drugie, dieta może być traktowana jako samych nasion i infuzji wykonanych z nich. Trzeci, największy efekt można osiągnąć poprzez dodanie ich bezpośrednio do żywności, nie tylko jeść samodzielnie. Tak więc, w jaki sposób podjąć nasion lnu do odchudzania? Najlepiej jest to zrobić na śniadanie lub kolację. W pierwszym przypadku, kilka łyżek nasion dodać do porannej porcji płatków owsianych, a drugi – aby zmieszać je ze szklanką kefiru. Jedzenia tych pokarmów dziennie przez 4-5 tygodni, można pożegnać się z 4-6 kg. A jeśli pijemy pół szklanki bulionu między nasion posiłki, utrata masy ciała może wzrosnąć do 6-8 kg. to znaczy przygotowuje się do utraty wagi w tej samej zasadzie jak w brzeczce z zaparciem, ale ilość wody zmniejsza się o połowę.

Nasiona lnu przed cukrzycą

Wzmocnić działanie insuliny, ale również możliwe, aby chronić organizm przed tą chorobą mogą również tego produktu. Mówiąc o tym, jak wziąć siemię lniane w tym przypadku, to należy rozumieć, że wszystko zależy od celu.

W ten sposób, jeśli jest to pożądane w celu zwiększenia efektu leków i wzmocnienie korpusu, jest konieczne, aby przygotować wlew następujący. Mieszane nasion lnu, korzenia łopianu i cykorii liści borówki i fasoli (1/1/1/3/3) i napełniono przefiltrowanym 500 ml ciepłej wody. Po 12 godzinach mieszaninę przesączono, a wlew jest wykorzystywana tylko po posiłku i nie więcej niż cztery kubki dziennie.

Jeśli planujesz używać naparu jako profilaktyki cukrzycy, jest przygotowany w następujący sposób. Od 1 do 3 małych łyżek nasion nasączone szkła zimnej wody, moczone w ciemnym miejscu przez co najmniej trzy godziny. Wyłącznie używać napar przed snem i tylko szkło.

Teraz, gdy wiesz, jak zabrać siemię lniane w szczególnych przypadkach, nie powinniśmy zapominać o indywidualnych cech organizmu. Dlatego też, w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji nadal powinien skonsultować się ze specjalistą.