405 Shares 5789 views

Oleg Bojko – „romantyczny biznesu”

Oleg Bojko, przedsiębiorca – nie osobą publiczną, ale dość dobrze znane. Miliarder, już ponad 20 lat użyć elektrycznego przesuwne na – zjawisko samo w sobie nadzwyczajne. Jego zainteresowania obejmują działalność finansową, technologii informatycznych, rozrywka: hazard, loterii, film. Był zaangażowany w miłości: założył „Parasport” fundusz jest jednym ze sponsorów Igrzysk Paraolimpijskich.


Były „punk finansowy”

W biznesie, doszedł do końca lat 80-tych: założony spółdzielni sprzedaży sprzętu komputerowego. W 1992 roku został pierwszym rosyjskim Forum Ekonomiczne w Davos – to było prawie egzotyczny. Został on wpisany na listę 100 najbardziej obiecujących przedsiębiorców na świecie. Oryginalności otrzymał przydomek „milczącej punk finansowej.” Wymyślił wiele nowych, awangardowych, nietypowe – poszedł swoją własną drogę w branży.

„1990 roku, był to wspaniały czas transformacji, unikalny, tempo wzrostu wszystkich przedsiębiorstw, potencjału akumulacji. Wszyscy byli młodzi, niedoświadczeni, średnia składała się z ryzykiem „Poruszanie się niestabilnej sytuacji Waters”, było to wyzwanie, to było ekscytujące – Podobało mi się to "

„W pracy po południu”, luty 2017

Oleg Bojko życie zmieniło się dramatycznie w 1996 roku został poważnie ranny kręgosłup, a potem okazało się być zawsze związany z wózka inwalidzkiego. Trzeba być bardzo silnym człowiekiem, aby przezwyciężyć taki cios, nie tracą smak życia i kontynuować działalność. Tym bardziej, że od 1998 roku jego aktywa były praktycznie zero.

Na pytanie: „W jaki sposób udało się przezwyciężyć ciągłe wzloty i upadki w biznesie?” Odpowiedź Olega Bojko: „Biznesmen, w jaki sposób dana osoba powinna być w stanie podjąć ryzyko i do odzyskania od porażki”

Kamienie milowe na drodze do „miliarderów”

  • 1999 – w towarzystwie Aleksandrom Abramovym zaczął skupować akcje spółek stalowych, które są wiązki zamknięte po kryzysie. Stał się współwłaścicielem „Eurazji” posiadających co najmniej 5 lat składała się z członków zarządu spółki. W 2004 roku sprzedał swoje udziały za 600 mln $. I wyszedł z działalności.
  • 2000 – 2009 roku. – kluby nabyte gier „Wulkan”, opracował firma, tworząc Przedsiębiorstwo «Ritzio Entertainment Group», promował markę za granicą. Bardzo szybko Wybrałem go ze względu na właściwe zarządzanie, udanej reklamy. W 2009 roku, po zmianach w prawie ograniczona działalność w Rosji.
  • 2003 – 2006 roku. – założona w 2000 roku przez „Finstar” funduszu inwestycyjnego przyszedł na rynku finansowym. Zorganizowany holdingiem sprzedaży nieruchomości komercyjnych „Finstroy”.
  • 2007 – kupił firmę St. Petersburg „Rive Gauche”, w ciągu pięciu lat jest uprawiana przez 3 razy. W 2012 roku przybył na ratunek dla ich udział 140 mln. Dolarów. Pakiet akcji kwartał lewo, nazywa dziecko – „Świat piękna”
  • 2010 – 2014. – loterii inwestor dużych projektów, w tym loterii wspierającej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Działał jako producent: Hollywood, z jego partycypacja finansowa została usunięta, a teraz usuwa kilka taśm.

„Biznesmen musi być marzycielem”

Oleg Bojko – odnoszący sukcesy biznesmen i nowoczesne. Jego ostatni hobby -SPRAWOZDANIE i usługi bankowe w Internecie i na platformach mobilnych. Uważa on nie tylko usługi finansowe klientom indywidualnym, ale chce pracować z małych i średnich przedsiębiorstw, aby służyć operacji faktoringowych korporacyjnych.

On ma żonę, ale nie jest sen. Stworzenie projektu, który znajdzie supertalantlivyh mieć dzieci, aby pomóc im w uzyskaniu specjalnego wykształcenia i angażowania ich w projekty na całym świecie. Programy te są na świecie, „Sirius” Program prezydenckie w Rosji. Ale on chce zrobić jego – „cooler”, i to jest możliwe, aby sądzić, że uda mu się.