424 Shares 3827 views

Co jest huśtawka?

Wielki rosyjski język często przychodzą słowa, które powodują prawdziwe poruszenie w niewyszukany społeczeństwa. Jeden z nich – tajemniczy „huśtawka”, czasami generując falę strachu i złości na forach i osobiście intymnych rozmów. Jednak niektórzy, słysząc malovrazumitelny termin raczej rozciągnięte w uśmiechu, przewidywanie przyjemność, że wpadną jak z rogu obfitości.


Więc co jest Swing? I jak się od swojego krótkiego Witty podsycana długą historię z mrocznych labiryntów? Oczywiście, freudyzm i rewolucja seksualna miała swój wpływ na ludzkie umysły. My przede wszystkim naprawić w jego pamięci chwile zawartości miłości erotycznej. Wszystkich leksykalnym odmianie tego terminu wyróżniamy twarde i nakreśla pogrubionym konturem wymiany partnerów seksualnych w parach. Swing parowy – to przede wszystkim jednostką społeczeństwa, czyli rodziny. Nie mówimy o dwóch przypadkowych partnerów seksualnych, którzy lekkomyślnie poddać się przyjemnościom. Nie, wręcz przeciwnie – charakteryzuje go przez parę stałości, zaufania i głębokich relacji. Często, huśtawka idzie rodziny, którzy mieszkali razem przez ponad dekadę i dojrzał na tyle, aby upewnić się, że twój partner daje w czynszu. Zatem związek huśtawka implikuje krótką wymianę pomiędzy parami partnera do seksu. Cóż, to bardzo oryginalne rozwiązanie problemu i zmienił wielką zapobiegania zazdrości.

Jeśli jednak zadać pytanie „Co to jest huśtawka?” Meloman, odpowiedź może być daleko od wyzwolenia seksualnego. Mówi o Louisa Armstronga i Benny Carter. Swing – jeden z obszarów jazzu i rytmicznej. Niektórzy eksperci twierdzą, że muzyka swing – jest to jazz, ponieważ nie może być oddzielone od siebie. A prawdziwi specjaliści są przekonani, że huśtawka – to uczucie, bez którego żadne dokumenty dźwiękowe i głosy. Bez huśtawka jazz nie ma sensu, powiedział Duke Ellington.

Bokser będzie odpowiedzieć na pytanie „Co to jest huśtawka?” Zderzenia bocznego z daleka. Prawdopodobnie utrzyma się na nogach po praktycznie żaden. Swing kick – najmocniejszy w praktyce bojowej, a we współczesnym boksie prawie nigdy nie jest stosowany z wyjątkiem swoich wiernych fanów. Zbyt wysokie Czas przyspieszania ręce – przeciwnik znacznie szansę zorientować się w sytuacji i odpowiedzieć na niespodziewany kontratak. Nawiasem mówiąc, „wykończenia” taki manewr jest idealna, ponieważ nosi wroga może być łatwo odpadają huśtawka.

Lindy, Charleston, Balboa, Boogie – słynne style taneczne z 20. wieku. Te wspaniałe, zamiatanie, ekscytujących tańce są huśtawka taniec. Tak, wiem, co tancerze huśtawka i dużo wiedzieć o tym. Wolność, improwizacja, interpretacja, energia – te cechy podbiły Amerykę. Swing gorączka tańca szybko rozprzestrzeniać na całym świecie, uosabia wszystkie nowe i nowe gatunki. Z biegiem czasu, moda szał opadła, ale nawet teraz, tu i tam usłyszał echa wygasłego miłość, która wznosi się na nogi z ich rytmy, nawet chorym.

Na huśtawce powie programistów, reżyserów, a nawet producentów tramwajów. I za każdym razem, gdy słowo zabrzmi zwycięsko i triumfalnie. Długo huśtawka na żywo, spokój i maja!