898 Shares 3694 views

Sony Xperia X Wydajność: Przegląd i charakterystyka modelu

Sony Xperia U już doświadczenie w liniach produkcyjnych gadżetów. Nie zawsze to było skuteczne, tak jak w przypadku serii «Z». Ledwie firmie awarię do zaprzestania produkcji tych smartfonów na horyzoncie pojawił się nowy flagowy. Twórcy starali się usprawiedliwiać się, jak mówią, jest teraz w dążeniu do zaawansowanych technologii nie będą zapominać o jakości pojazdów. Ogólnie rzecz biorąc, każdy nowy flagowy dąży do wygodnego użytkowania.

Teraz seria obejmuje cztery gadżet Xperia, Xperia X XA Ultra, Xperia Xa i Xperia X Performance. Przegląd ostatnich dzisiaj i będziemy robić.

Opcje

Sony nie stał się objawiać jako hojnego firmy, dlatego wszystkie standardowym pudełku. W uzupełnieniu do smartfonu, a następnie dokumentacji, kabel microUSB i wolniejsze ładowanie. Bardzo niewielka skrzynka. To pyszni dużą literę „X” i nalał napis „XPERIA”.

Spotykają się na ubrania

Firma otrzymała piękny smartphone Xperia X Performance. Przegląd jego wygląd nie może zawieść. należy zacząć od koloru rozkoszy: dla klientów jest dostępna w klasycznej bieli, czerni „Graphite”, „różowe złoto” i „złoty wapno”. Nazwy kolorów są absolutnie zgodne z ich wyglądu. Były one bardzo dobrej jakości i na pewno oryginalny.

Być może tego typu smartphone projektanci mogą postawić pomnik. On wygląda idealnie. W przeciwieństwie do swoich „braci”, panelu tylnego w postaci metalicznej Wyniki Xperia X i matowa. Boca mieć gadżet wygładzone, więc urządzenie jest bardzo uproszczone.

Wymiary mieć inteligentną krupnovat. Bateria nie stają się mocniejsze, ale grubość 8,6 mm nieco widoczne. Oczywiście, pod tylnym panelu jest bardzo mocny „wypełnienie”, ale obiektywnie, dokładnie jeden milimetr mógł pozbyć. Ekranu zajmuje cały panel przedni. Na każdym boku ramy jest bardzo cienkie, ale zauważalny z powodu występów obudowy. Miejsce powyżej i poniżej ekranu 1,4 cm.

Elementy na ciele

elementy klasyczne i miejsce zajmowane Sony Xperia X Wykonywanie obudowy. Przegląd ich kosztów do wykonania, ponieważ istnieją jeszcze kilka uwag, ale później w tej sprawie. Tak więc, na słuchawce ekranu, pod zdobi logo, a po bokach przedniej kamery oraz czujnik NFC. Poniżej wyświetlacza znajduje się głośnik jest inny, ma wygląd.

Ponieważ jest to monopod, tylny panel nie jest wymienny. On to w lewym górnym rogu jest głównym kamery, poniżej lampy błyskowej. Centered Xperia napis umieszczony klasycznie. Na lewym boku gniazda combo „Sims” i na karcie pamięci lub dwa „simok”. Taca Sam jest przymocowany do czapki, więc usunięte wszystkie razem. Po otwarciu smartfon od gniazda. Należy przypomnieć.

Ale po przeciwnej stronie są trzy przyciski: Centrum posiada opatentowany przycisk zasilania skanera linii papilarnych poniżej rocker głośności pod nim „fotospusk”. Wadą jest to po prostu tam z regulacją głośności. Jego lokalizacja kontrowersyjny jako klasycznego miejscu na górze jest znacznie wygodniejsze w użyciu.

Na górnym końcu jest opcjonalny mikrofon blisko gniazda słuchawkowego. Na dole miejsce na micro-USB i głównego mikrofonu.

wygoda

Miły w użyciu smartfona jak na niego spojrzeć. Jest wygodnie leży w dłoni dzięki jego zaokrąglonym kształcie. Wymiary jej umiarkowany, nie jest ciężki. Łatwe w obsłudze urządzenie jedną ręką. Jednak, jak wspomniano wcześniej, istnieją problemy z rocker głośności. Fani od dawna przyzwyczajeni do jego położenia na górze, oprócz nowej lokalizacji niezwykłe, ale strasznie niewygodne.

Przycisk zasilania ze skanerem linii papilarnych działa idealnie. Smartphone szybko reaguje na polecenia i budzi system. Centralnie położony i naciśnij kamer „migawki”. Jest to szczególnie wygodne w użyciu go do fotografowania poziomej. Potem prosi palcem, aby kliknąć przycisk.

O zespole i nic nie mówią. Sony nigdy nie miał problemów z nim, jak w starych modelach i słowach nowopowstała flagowe. Nic nie trzymać się razem, bez luzów, nawet jeśli staramy i nacisnąć sprawę.

jakość wyświetlacza

wygląd piękno uzupełniają i inne cechy jakościowe w Xperia X Performance. Przegląd ekran nie jest zaskakujące, ponieważ wszystko to świetny serial. Spółka nie „rzeczy” o rozdzielczości 4K, ale na wyświetlaczu pięć cali z głowicą brakującego Full HD. Matryca IPS ekranie, więc kolory umiarkowanie bogate i soczyste. Obraz jest jasny i bardzo szczegółowe. Kąty widzenia są, oczywiście, maksimum, gdy stoki nie dotyczy żadnego koloru, bez kontrastu.

Twórcy przygotowali także specjalną X-Reality dla technologii mobilnych. Dzięki niej, wyświetlacz wygląda bardziej jasne i intensywne. Jeśli chodzi o jasność, może być skonfigurowany indywidualnie lub wybrać tryb automatyczny. Ostatni to działa dobrze, ale czasami występują problemy w słoneczny dzień. Jasność na ekranie jest dobry, ale „Automatic” z jakiegoś powodu nie zwiększyć do maksimum dnia w słońcu.

Czujnik też nie spodziewa się żadnych problemów. Istnieje nadzieja, że Sony pozbył zjawy i nie można znaleźć w nowej serii. Mul rozpoznać do 10 jednoczesnych dotknięć.

„Słodycze” dla użytkowników

Dokonywanie dla Xperia X przegląd funkcjonowania systemu operacyjnego, warto zauważyć, że nie było żadnych niespodzianek. Na czele kosztów systemu Android 6.0 Marshmallow, nie bez własnych dodatków: na ekranie blokady, który pokazuje aktualny czas i datę, jest ikona mikrofonu do wyszukiwania głosowego „Google”, ikona kamera, która pozwala na uruchomienie aplikacji bez odblokowania, dobrze, gdzie zrobić bez wskaźnika nadrukiem palec.

Pasek stanu typowy Xperia X Wydajność podwójnej. Przegląd kurtyna nic nowego się objawi. Główny ekran jest łatwo dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika.

System operacyjny może być trudno nazwać „czysty”. Oprócz standardowego oprogramowania „Google”, istnieje wiele specjalności. Niektóre z nich mogą się przydać. Wygodnie, nie ma już wbudowany anty-wirus, jest to bardzo przydatna aplikacja.

Jeśli właściciel nie jest zadowolony z czegoś w zewnętrznej powłoce systemu, można szybko zmienić wszystko z pomocą firmy. Wszystko inne pozostaje standardem dla smartfonów z Sony Xperia.

Maszyna bestia

Cóż, najbardziej interesujące w Xperia X Performance. Przegląd Wydajność zawsze oczekują i chcą zobaczyć coś bardzo fajny. W tym nowym modelu posiada. Okazało się to być bardzo realne. Qualcomm lwia paszcza 820 procesor 64-bitowym i cztery rdzenie. Dla grafików powstała Adreno 530. obiecujący „żelazo” dopełniacza 3 GB pamięci RAM.

Wbudowany tutaj do 32GB, z których, oczywiście, nie wszystko jest dostępne, ale tylko 20. Jest połączone gniazdo, w którym można umieścić microSD o pojemności do 200 GB.

To urządzenie jest uniwersalne. Nadaje się do gier, aplikacji biurowych i korzystania z internetu. Kiedy ogromna wielozadaniowość pojedynczy lag. Poza tym, że gadżet nie spowalnia raczej, że „leci”. Całe oprogramowanie innej firmy, dzięki której urządzenie przeszły testu wskazują, jeśli nie najbardziej rezultat top-end, ale wystarczająca dla wszystkich przypadków.

Dyskusja na temat gier nie ma sensu, ponieważ smartfon jest jeden z nich. Ledwie zauważalna wada – to perenagrev. Jeśli długo siedzieć w grach i aplikacjach, podgrzewaną tylną.

Inne „bułeczki”

Przez dźwięk jakichkolwiek roszczeń. To jest prawie idealny. Wszystko to jednak tylko wtedy, gdy można słuchać przez słuchawki. Głośnik zewnętrzny jest średnia, ma małą objętość, a za mało basu. Do muzyki i filmów jest lepiej używać zestawu słuchawkowego.

Podobnie jak wszystkie kolegów, urządzenie to ma ochronę marki IP65 / IP68. Ale w instrukcji jest zabronione wyrzucić telefon w wodzie. Wszystko to jest tylko dla ochrony gadżet do pracy w deszczu. W zasadzie, można opłukać pod smartphone z kranu. Ale warto zamknąć wszystkie porty i pokrywy.

zdjęcie pamięć

Więc doszliśmy kolejny ważny element w Sony Xperia X Performance. Przegląd kamera powinna zacząć cyfr. Głównym ma rozdzielczość 23 megapikseli, bardzo szybko roboczych. zarówno podczas uruchamiania aplikacji, a gdy skupienie prędkość jest przestrzegana. Nawiasem mówiąc, autofokus pozwala uchwycić nawet obiektów w ruchu, a zdjęcia okazują się bardzo dobrą jakością.

Gdy aplikacja rozpoczyna strzelanie tryb automatyczny standardu. W zasadzie, doskonałe obrazy uzyskuje się z nim. Ale jeśli jesteś dobry w ustawieniach manualnych, to lepiej je wykorzystać te zdjęcia wyglądają jeszcze lepiej.

Przednia kamera ma rozdzielczość 13 megapikseli. Jest oczywiste, że dla selfie „Instagrama” będzie więcej niż udany.

Opcje bezprzewodowe

do interfejsu bezprzewodowego żadne pytania nie ma w ogóle. sieć komórkowa działa dobrze. Wi-Fi daje najwyższą możliwą prędkość połączenia internetowego. Satelitarny sygnał nawigacyjny działa również natychmiast. Naturalnie właściciele dostępnego wsparcia częstotliwości LTE.

witalność

Robi smartfon Sony Xperia X oceny skuteczności, konieczne jest, aby powiedzieć io autonomii. Pojemność baterii 2700 mAh działa lepiej niż można by oczekiwać od niego. Odtwarzanie wideo, może prawie 5 godzin w czasie. Graj skręcić około 3 godzin.

Zaoszczędzić zużycie energii w systemach ochrony smartfonów ładowania i wytrzymałości Ultra wytrzymałość. W umiarkowanym gadżet jest domem dla około dwóch dni. Dane te są obiecujące ze względu na wielkość, rozdzielczość i funkcjonalność urządzenia.

wyniki

Oto lewo Sony Xperia X Wydajność podwójnej. Przegląd jego cech wykazała, że jednostka była bardziej niż idealne. Kto nie jest łatwo uwierzyć, że firma rozpoczęła na „właściwą drogę” i naprawdę tworzy komfortowe i wydajne gadżety. Skargi do urządzenia praktycznie żaden. Wszystkie małe rzeczy, które można i „vytsepit” odnoszą się bardziej do wygody. Nie mają one wpływu na wydajność i ogólną pracę i są tylko drobne kaprysy użytkowników. Nowe „dziecko» Sony Xperia otrzymał solidne «pięć» we wszystkich testach minęły. I główny sędzia – użytkownik – na pewno będą zadowoleni.