366 Shares 2547 views

„Diroton”: opinie specjalistów i pacjentów

Istnieje wiele narzędzi do leczenia nadciśnienia i niewydolności serca. Wśród nich, że nie jest to ostatnie miejsce jest zajęte przez „Diroton”. Eksperci sugerują, że gości jest doskonale obniża ciśnienie krwi nawet u osób cierpiących na przewlekłe nadciśnienie. Ponadto, lek ten jest przepisany w leczeniu stanów związanych z zaburzeniami czynności krążenia. Może być stosowany w monoterapii, jak iw ramach terapii skojarzonej.


Pomimo wysokiej skuteczności, nie wszyscy eksperci są dobrze znaczy „Diroton”. Opinii niektórych lekarzy podkreślają dużą liczbę działań niepożądanych, które wywołuje stosowanie leków. Jakie są te skutki uboczne? Tabletki „Diroton” może powodować:

Zawroty głowy, ból głowy

· Zaburzenia biegunkowych: biegunka, nudności, wymioty

· Suchy kaszel częste

· Ból w mostku, tachykardia

· Słabość fizycznej spadek nadmierne ciśnienie

Alergiczne wysypki reakcji, obrzęk, świąd,

· Obniżenie hemoglobiny, zwiększona szybkość sedymentacji erytrocytów

· Bóle stawów, hiperkaliemia

· Znaczącego obniżenia funkcji nerek lub wątroby

To właśnie z tych powodów, że lek jest przepisanych ostrożnie. Niemniej jednak, „Diroton” opinie innych ekspertów sprzeczne pierwsze, jest to silny lek, który może przynieść ulgę wielu pacjentom. Jednak, podobnie jak większość narzędzi jest przepisany tylko wtedy, gdy spodziewane korzyści znacznie przekracza hipotetycznej szkody.

Jak to Diroton „lek pacjentom? Recenzje osób bierze leki różnią się w ich ocenie. Niektórzy mówią na szybką poprawę ich stanu. Inni, zgadzając się, że lek jest niewątpliwie skuteczne, poinformował, że ożywienie musiał czekać dość długo i dawki były dość wysokie. Inni skarżyli się, że lek „Diroton” nie pomogło.

Nie ma nic w tym dziwnego. Ponieważ organizm każdej osoby – unikalny tworzenia z ich indywidualnych reakcji, własnej wrażliwości albo odporności. Niektórzy pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi, lek jest przeciwwskazany w ogóle.

„Diroton” opinie wszystkich ekspertów w tej sprawie są takie same, jest przeciwwskazany u:

· W hiperaldosteronizmu, czyli choroby związane z nadmiernym wzrostem produkcji hormonu aldosteronu przez korę nadnerczy

· Dzieci

· Kobiety w ciąży, pielęgniarstwo

· Po transplantacji nerek

· Naruszenie czynności nerek: zwężenie tętnic, postępujące azotemia

· Jeśli historia jest zarejestrowany okazja obrzęk naczynioruchowy

Wszystkie istniejące eksperci zgodzili się, że „Diroton” należy stosować ostrożnie w następujących przypadkach:

· Wymioty, pocenie się, biegunka

Jeżeli zamierzonym celem „Diroton” było poprzedzone przez działanie moczopędne, co może spowodować gwałtowny spadek ciśnienia

· Osoby w podeszłym wieku

· Osoby, których zawody wymagają zwiększonej uwagi, koordynacji, koncentracji

· Jeśli funkcja nerek

Węgierski „Diroton” ma analogów, które niektórzy lekarze wolą tego leku.

Ten „Dapril”, który jest produkowany na Cyprze, „Irumed” z Chorwacji, indyjski „Lizakard” niemiecki lek „Lizigamma” „Lisinopril” wyprodukowany w Rosji.

Preparaty różnią się ceny i składu substancji pomocniczych.

Należy bezwzględnie pamiętać, że na własną rękę, bez zaleceń terapeutycznych lekarza przez któregokolwiek z tych leków może spowodować śmiertelne obrażenia ciała.

Leczący lekarz musi przepisać leczenia dowolnego z tych związków jedynie po zbadaniu pacjenta. Ponadto, bardzo ważne jest, aby korzystać z leków, zachowując swoje zasady dawkowania i przyjmowania.

Tak więc „Diroton” zaleca się, aby w zależności od stanu i diagnostyce 10 do 40 (maksymalnej dawce) miligramów dziennie. W przypadku, gdy pacjent przyjmuje leki moczopędne, „Diroton” jest anulowana lub jego zastosowania jest ograniczona do 5 mg dziennie.