706 Shares 5600 views

Vishnevskiy Dmitry – obrońca z Moskwy „Dynamo”

Vishnevskiy Dmitry – hokeista, pełne obietnic. Urodził się w 1990 roku w rejonie Moskwy (str. Bogatisheva). Od dzieciństwa uczył się w szkole w Moskwie „Rus”. Od małego sportowca z zamiłowaniem do hokeja, hokeista zagrał w „Dinamo”, który stoi w KHL.


Kariera w HC „Spartak”

W wieku 17 lat Vishnevskiy Dmitry został zaproszony jako zawodnik w drugiej kompozycji „Spartak” klub Moskwie. I już w 2008 roku został przeniesiony do głównego. W ten sposób rozpoczął swoją karierę w CHL. Dla HC „Spartak” sportowiec grał dokładnie 19 gier.

W 19 lat, Dmitry musiał zawiesić swoje kariery. I zaledwie kilka miesięcy później pozwolono mu powrócić na lód. Tylko lekarze zabronione hokeista do odejścia z zespołu (podróży samolotem i zmianie stref czasowych). Po tym wszystkim, jest to poważne obciążenie na ciele sportowca.

Na początku sezonu 2009/2010 Vishnevskiy Dmitry gier w świetle reflektorów. Wokół niego był skandal z dodatnim wynikiem testu dopingowego. stwierdził, że jako substancję hydrochlorotiazydu. Jest to zabronione w sporcie. Impreza z Vishnevsky rozumieć Komitet CHL. Jednak gracz kontynuował karierę i z powodzeniem grał w „Spartakusa”.

W 2011 Vishnevskiy Dmitry z kolegów z drużyny, został wysłany do HC „Skrzydła Sowietami”. Było to konieczne, aby zapewnić, że gracze poprawiły swoje praktyki.

Przejście do „Dinamo”

Sezon 2011/2012 rozpoczął już w Dmitriy HK „Dinamo” z Moskwy. Wrócił poprzez wymianę zamiast Ili Antonovskogo. W dwa kolejne sezony zespół Vishnevsky zdobyć upragniony Puchar Gagarina. Oczywiście, jest to również jego zasługa.

W 2012/2013 roku w VHL Dmitry Vishnevsky sezonie grał Balashikha „Dynamo”. Komenda ta jest częścią Moskwy „Dynamo”.

osiągnięcia

Podczas swojej krótkiej karierze Vishnevskiy Dmitry ma już swoje unikalne osiągnięcia, które mogą być dumni:

  • W 2010 roku wziął 3 miejsce w Pucharze Burmistrza.
  • 14.12.2009 W latach stał się właścicielem tego kielicha.
  • W sezonach 2011/2012 i 2012/2013 w dłoniach był Cup Gagarin.
  • Wreszcie, w 2012 roku stał się właścicielem Lokomotywa Cup.

Vishnevsky mają problemy z sercem?

Mówiono, że kariera hokeista pochodzi do końca. Powód – problemy zdrowotne, które przez długi czas nie powie Vishnevskiy Dmitry. Biografia to potwierdza. Po jakimś czasie zawodnik nie grał w zespole, i przeszedł gruntowne badania lekarskie.

W hokeju wykryć problemy z sercem. Według naszych badań, werdykt medycznym: „sport zawodowy przeciwwskazane.” Wiśniewski był wtedy tylko 19 lat. Młody sportowiec nie chciał zakończyć karierę.

Rozpoczął dodatkowe testy, leczona. Kilka miesięcy później, że Dmitry Vishnevsky spędził z lodu, lekarze nadal niech grać. Był tylko jeden warunek – nie latać z zespołu wizytującego konkurencję.

Lata mijały, Wiśniewski nie zakończył karierę. Wręcz przeciwnie, jego siły gry w sile wieku. Ale problemy z układem krążenia, już nikt nie pamięta. Były hokeista okazja, aby zakończyć karierę jest teraz marzy Dymitra, jak zły sen.