282 Shares 2735 views

Kiedy i dlaczego kroplówka narkotyki „Sulfatsil sodu” dzieci nos?

Oznacza „Sulfatsil sodu” odnosi się do sulfanilamides i ma działanie przeciwbakteryjne. Stosowany jest do leczenia różnych chorób oczu. Możliwe i powołanie „sodu Sulfatsil” leku w nosie dzieci.


Sulfonamidy zostały odkryte?

Sulfonamidy zostały odkryte w 1908 roku w Austrii, ale nie było wiadomo do ich efektu przeciwbakteryjnego do 20 lat. W 1935 roku naukowiec G. Domagk stwierdzili, że Prontosil substancja, dostając się do organizmu zwierzęcia, traktować go z paciorkowcowe zakażenia. Z tego odkrycia G. Domagk otrzymał Nagrodę Nobla. Później okazało się, że rozpad Prontosil w organizmie prowadzi do powstawania bakterii sulfanilamidu zabijania. Wkrótce na bazie substancji zostało stworzone wiele leków, w tym – leku „Sulfatsil sodu”.

Własności leku

Preparat „Sulfatsil sodu” posiada właściwości antyseptyczne, a należący do grupy sulfonamidów.

Inne choroby, w których stosowane jest leczenie tym lekiem obejmują ropne zapalenie spojówek, zapalenie rogówki oka, zapalenie powiek i innych. Wysoce skutecznym środkiem walki z rozwojem różnych bakterii.

Bardzo często na różnych forach w uzupełnieniu do wymiany poglądów na temat skuteczności leku wystąpić i pytania jak: „Powiedz mi, proszę, czy użycie” sodu Sulfatsil lek może „w leczeniu przeziębienia? Kupiłem, a następnie odczytać, że jest to krople do oczu. Może to pomyłka. Pamiętam imię źle, jest tam coś dopasowujący nos? „Dlaczego, rzeczywiście, do leczenia przeziębienia , lekarze przepisują krople do oczu? Dlatego zalecane kroplówka oznacza „Sulfatsil sodu” dzieci nos?

Dlaczego lek „Sulfatsil sodu” skuteczna na przeziębienie?

Działanie tego leku jest bakteriostatyczne podstawa. Jest to widoczne w tym, że lek zapobiega wzrostowi organizmów chorobotwórczych, a sam korpus, aby poradzić sobie z infekcją. Tak więc, na skuteczne leczenie środki bakteriostatyczne potrzebują silnego układu odpornościowego i lokalnego charakteru infekcji. Mechanizm działania tych leków jest to, że sulfonoamid jest chemicznie podobny do kwasu, który jest niezbędny do życia drobnoustrojów. Z powodu tego podobieństwa, sulfonamidy zakłócić procesy życiowe w bakteriach.

Zgodnie z instrukcją, krople „Sulfatsil sodu” są stosowane w leczeniu chorób oczu, jednak często zdarza się, gdy lek jest podawany jako kropli do nosa. To narzędzie pomoże w przypadku, gdy choroba ma bakteriobójcze pochodzenie. Wskazanie przeziębienia są białe i zielone śluzowej wydzielina z nosa. Proces ten jest powszechny u małych dzieci i matek z powodzeniem traktować ich dzieci te krople. Należy zauważyć, że użycie „Sulfatsil sodu” lek w nosie często pozytywne opinie.

Może to być również nagły wypadek, gdy wydzielina śluzowa z nosa staje się bardziej obfite, aw domu nie ma innych środków terapeutycznych, oprócz narzędzia.

Przy użyciu leku „Sulfatsil sodowego” (krople do nosa), może być nieprzyjemne – mianowicie spalania, ponieważ lek ma tendencję do wyschnięcia śluzu. Otworzyć fiolkę należy zużyć w ciągu tygodnia, to trzeba kupić nową butelkę leku.

Zastosowanie oznacza „siarczanowania sodu” do leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów u dzieci

Przed użyciem krople do nosa powinny być przemyto małą ilością soli, bądź przy pomocy specjalnego narzędzia. Następnie ociekowa krople działania kurczącego naczynia, a po kilku minutach – dwa kropelek leku „siarczanowania sodu” w jednym z nozdrzy. Jeśli dysza dziecka pojawił się na tle rozpoczynającej SARS, aby stosować leku „nos sodowej Sulfatsil” nie jest zalecany dla dzieci. Leczenie to jest skuteczne jeżeli narzędzie bakterii powodując zapalenie błony śluzowej nosa, są wrażliwe na sulfacetamid – Głównym składnikiem tych kropli. Nie zapomnij o środkach bezpieczeństwa podczas korzystania z narkotyków – używać kropli skurcze naczyń krwionośnych jest konieczne ostrożnie, nie więcej niż trzy razy dziennie i nie więcej niż tydzień.

Co do zasady, zastosowanie w zwalczaniu nieżytu kropli „siarczanowania sodu” znacznie zmniejsza ilość wypływu, przy czym dziecko staje się łatwiejsze oddychanie. Lekarze pozwalają umiarkowane zakropleniu leku „Sulfatsil sodu” u niemowląt nos.

Decyzję w sprawie powołania leku do leczenia przeziębienia powinny być wykonane dopiero po zbadaniu przez lekarza. W żadnym wypadku nie należy przyjmować leków bez konsultacji ze specjalistą. Zawód samo nie do przyjęcia, zwłaszcza w stosunku do dziecka.

wydanie

Krople są dostępne w butelkach, rur, dropperów i fiolek z zakraplaczem. Musimy zdobyć formularz, który jest wygodniejszy do kroplówki lek „Sulfatsil sodu” dzieci nos. Jeżeli butelka ma przywiązania, potem trzeba kupić pipety.

Przeciwwskazań do stosowania „Sulfatsil sodu” kropli

Instrukcje do leku jako Contra orkisz zwiększona podatność na sulfonamidy. Trawienie ewentualne reakcje alergiczne, zaburzenia dyspeptyczne (zaburzenia trawienia). Od nosa krople „Sulfatsil sodu” z przewodu nosowego, taki czy inny sposób, wpaść w gardle, a następnie w żołądku, ostatni punkt musi być brane pod uwagę.