107 Shares 7031 views

Antycellulitowe okłady w domu – godne zastąpienie procedur salonowych

Dziś salony kosmetyczne oferują wiele usług, które poprawiają problemy, co obiecują, że skóra będzie delikatna i gładka, bez cienia cellulitu. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje okłady – procedury, które zostały przeprowadzone przez wieki przez najlepszych kosmetyków świata. W efektywności tej techniki nie ma wątpliwości, więc jej koszt może osiągnąć kilkadziesiąt tysięcy rubli. Praktyczne kobiety, które nie mają czasu pójść do salonów i nie chcą wydawać ogromnych sum pieniędzy na to od dawna prowadzą antycellulitowe okłady w domu. W rezultacie nie są gorsi od tych, które były wykonywane przez profesjonalistów.

Zanim wykonasz okłady antycellulitowe w domu, musisz przygotować się na tę skórę, aby podczas sesji wzrosła aktywność substancji biologicznie czynnych. W tym celu należy go wyczyścić i usunąć martwe komórki peelingiem lub zwykłą mieloną kawą. Więc skóra będzie miała możliwość pochłaniania więcej korzystnych substancji. Po oczyszczeniu trzeba wykonać mały masaż, który może poprawić krążenie krwi w obszarach problemowych.

Wykonaj okłady antycellulitowe w domu nie jest trudne. W tym celu wystarczy mieć prześcieradło na pół, film żywnościowy, maskę, która będzie nakładana na skórę i ciepły koc. Po przejściu przez skórę etapu przygotowawczego należy zastosować specjalną kompozycję, która będzie walczyć z tą wadą kosmetyczną. Maski do ich składników mogą różnić się, ale w prawie wszystkich są olejki eteryczne z pomarańczy, grejpfrutów, anyżu lub rozmarynu do wyboru.

Jednym z najbardziej popularnych jest okłady antycellulitowe w domu, których głównym składnikiem są glony wodorosty. Możesz je kupić w dowolnej aptece lub w dużych supermarketach. Algi można zmielać, dodać wodę i olejki eteryczne do konsystencji grubego kwaśnej śmietany. Następnie ta mieszanina jest stosowana obficie do obszarów problemowych. Potem ciało zamieni się w film i pokrywa ciepłym kocem lub szlafrokiem. Należy uzyskać działanie sauny, dzięki któremu pory zostaną otwarte, a wszystkie substancje czynne dostaną się do wnętrza skóry.

W tym stanie osoba powinna wynosić około 45 minut. Maska jest zmywana wodą i stosowany jest krem antycellulitowy, którego działanie wzmacnia okrąg przeciw cellulitowi w domu. Tak więc, silny wpływ na obszary problemowe uzyskuje się poprzez oczyszczenie, masaż, owijanie i odżywianie kremem.

W przypadku okładów, miód, niebieska lub czarna glina, kawa lub specjalna czekolada będzie idealnie pasować. Możesz kupić wszystkie składniki w dowolnym supermarkecie w bardzo demokratycznej cenie. We wszystkich związkach należy dodać olejki eteryczne, ponieważ nie tylko odżywiają skórę dobrze, ale również stymulują krążenie krwi w tkankach, co pomaga w walce z cellulitem.

Nie lekceważaj okładów antycellulitowych w domu, ponieważ ich wynik jest dosyć porównywalny z wynikami procedur salonowych, ale różni się korzystnie od nich wartościami. Więc możesz mieć elastyczne biodra, jak młoda dziewczyna, w domu. Ciekawe, że najbardziej skuteczne składniki są dostępne z reguły w każdej kuchni i są praktycznie bezwartościowe. Okładki mogą być wykonywane nawet trzy razy w tygodniu. Najważniejszą sprawą w tej branży jest regularność wydarzeń. Tak więc przez krótki czas i niewielkie koszty finansowe można uzyskać piękne formy i pozbyć się cellulitu podczas pobytu w murach domu. Dziś każda kobieta może sobie pozwolić, aby stać się bardziej atrakcyjna, używając małych sztuczek w tych sprawach. Spójrz na milion i nie stosuj raz do salonu kosmetycznego – dzisiejszej rzeczywistości.