607 Shares 9283 views

Lekcja rysunku: jak narysować różę

Pień ludzie są zawsze w poszukiwaniu pomysłów i sprawdzić swoje siły w różnych dziedzinach. Ktoś rzeźbi z gliny, ktoś embroiders obrazu krzyż lub tarzać zabawki wełniane i nie zawsze ludzie, którzy otrzymali specjalną edukacji artystycznej. Często te kreatywni ludzie starają się wyciągnąć, ale nie wiem jak podejść do tego procesu. Na przykład, jak narysować różę. Kwiat piękne, ale ma dużo płatków, a problem wydaje się być po prostu nie do zniesienia.


W tym poradniku, a my powiemy ci, jak łatwo jest narysować różę. Spróbujmy stopniowo rozszerzać papier każdym płatku, a jeżeli zadanie może to zrobić każdy inny kwiat dla ciebie nie będzie już problemem.

Po prostu chcą zastrzec, że wyznaczone kolorowe linie na wykresach. Czerwony, niebieski i szary – to konturów w celu ułatwienia czynności percepcji. Niebieski zostaną wyznaczone ścieżki, które już sporządzony i czerwonego – następny krok podjąć, trzeba zrobić. Szara, już kolor swojej kreatywności, ołówkiem, modelować płatki o światłem i cieniem.

Zobaczmy jak narysować różę i że musimy zrobić

  1. Papier – im grubsza, tym lepiej.
  2. Ołówki o różnej twardości.
  3. Gumka.
  4. temperówka nóż lub ostrzenia ołówków. W procesie, trzeba będzie ostry ołówek z cienkim ołówkiem.
  5. Żywej przyrody – rose. To jest dla tych, którzy lubią pokonywać trudności.

Schemat jak narysować różę w twoich oczach.

krok 1

Twój rozpocząć rysowanie od podstaw zarodku, powinna ona wyglądać jak kokon. Za każdym następnym krokiem jest dodanie płatków. Trzeba „sukienka” płatki pączek.

krok 2

Teraz narysować kwiat centrum i płatki zaczynają być sporządzone obok. Oczywiście, można po prostu skopiować obraz i może być podłączony i wyobraźnia sprawiają, że większe lub mniejsze płatki.

etap 3,

Kiedy dorisuete Rosebud, przejdź do liści pod spodem. Liście muszą być charakterystyczne dla róż, ostre i kłujące nieco na końcach.

krok 4

A teraz nadszedł czas na ostrą i miękkim ołówkiem. Lekko zacząć symulować płatków i liści, narzucając cień. Powinno to nastąpić począwszy od Midway, i stopniowo przejść od liścia do liścia. Rysuje wszystkim trzeba bardzo ostrożnie i powoli.

Jak narysować różę? To pytanie jest bardzo oszczędny, każdy obraz jak on rozumie i widzi. A jeśli to jest podszedł poważnie, a planują to zrobić, wtedy trzeba będzie nauczyć się podstaw rysunku, anatomii człowieka, a przynajmniej nie tylko kartkować książek i encyklopedii biologii. Tylko wtedy twój rysunek będzie świadomy. I na poziomie podstawowym robisz swoje zadowolony kopiowanie. Nie bój się popełnić błąd i zrobić coś złego, masz gumkę, że można naprawić wszystko. Każdy wielki artysta zaczął kopiując obrazy i najbardziej elementarnych podstaw.

Cóż, teraz będziesz wiedzieć, jak narysować różę. Próbować, eksperymentować, wymazać wszystko i zacząć od nowa. Rysunek – jest to wielkie dzieło, więc trzeba dużo ciężkiej pracy i cierpliwości.