783 Shares 3699 views

Sofa "Ascona" "Karina": opinie klientów, opisy i specyfikacje

W poszukiwaniu mebli, które mogą sprostać wymaganiom współczesnego człowieka, konsument musi zobaczyć katalogi produktów różnych firm, odwiedź salonach, sprzedaży.


Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości meble potencjalny nabywca bada opinie ekspertów, przyjaciół, ekspertów na temat jakości produktu, jego zewnętrznej i wewnętrznej treści. Divan ważnym miejscem we wnętrzu, więc każdy, kto chce go kupić, oprócz wyrafinowanego kształtu produktu, chcąc uzyskać maksymalny komfort podczas używania go. Słysząc opinię o pojedynczą „Ascona”, jest to prawie niemożliwe, aby przekazać taką propozycję. Preferując meble, znany ze swojej wszechstronności, konsument nabywa je nie tylko do pomieszczeń mieszkalnych, ale również do sypialni.

Problemy ze snem? Potrzebujesz ortopedyczne sofę

Często źle wyprodukowany kanapa jest przyczyną przewlekłego braku snu i uczucie dyskomfortu podczas snu właściciela.

Istnieje pewna kategoria konsumentów, którzy zalecanych ortopedyczne bazę do spania ze względów medycznych. Nie każdy producent posiada zdolność do produkcji sofy, które łączą obciążenie wielofunkcyjny. I nie wszyscy mieszkańcy naszego kraju mogą pochwalić przestronne apartamenty dla instalacji z materacem ortopedycznym, więc popyt na anatomicznych sofy gwałtownie rośnie. A firma „Ascona”, z pozytywnych opinii, są coraz częściej preferowane przez nabywców poszukujących do zakupu wysokiej jakości i zdrowe produkty do snu.

Dlaczego "Ascona"?

Specjalizuje się w produkcji wyrobów długich na sen i wdraża produkty w Spółkę Europejską „Ascona” znany na rynkach unikalnych DEVELOPMENTS łóżka i poduszki, pościel i materace.

Firma posiada własne laboratorium nie stoi nadal i stale się rozwija, aktywnie korzystających z własnych i światowych osiągnięć w produkcie. Recenzje sofy „Ascona” przez konsumentów w różnych krajach zmuszony kupującym przyjrzeć się jej towarów. trendy w modzie są organicznie połączone z zaawansowanymi technologiami w meblach firmy. Szeroka gama sofy tego producenta jest istotna dla różnych grup wiekowych konsumenta, jest wykonana z uwzględnieniem potrzeb fizjologicznych dziecka i starszego mężczyznę, nie wspominając o specjalnych edycjach dostosowanych do względów medycznych oddzielną grupę pacjentów z problemami ortopedycznymi. Pomyślnie rozwijająca się firma „Ascona” aktywnie współpracuje z obawy innych krajach: Hilding Anders Group (Szwecja) i Serta, król Koil. Przed sofy wykonawczych przechodzą rygorystyczne testy, bez których nie może iść na sprzedaż.

Sofa Carina od Ascony

Popularny wśród kupujących cieszyć produkt, charakteryzujący się zwiększonym komfortem, – model „Karina”. Wszechstronny produkt, który wpisuje się w małym mieszkaniu, obdarzone właściwościami ortopedycznych. W niej wszystko jest podporządkowane komfortowego pobytu właściciela na powierzchni sofie, niezależnie od pozycji danej osoby – siedzącej lub leżącej.

Przy zakupie nie trzeba wybierać między materacem ortopedycznym i sofą, a także łączy właściwości anatomicznego łóżek i niezwykle kompaktowy sofę „Karina” ( „Ascona”). Opis tego modelu zasługuje na szczególną uwagę. Zmywarka wyposażona w materac zawierający „nanopoket” – wyłączny niezależny zespół sprężynowy, który promuje właściwej postawy ciała w ciągu dnia i nocy. Meble są używane jako pełnoprawny łóżku z wygodne dopasowanie, zapewniając beztroski sen i resztę ciała. System przesuwnych „akordeon” gwarantuje doskonałe produkty codziennego użytku. Mechanizm trwałość sprawdzone i zatwierdzone przez producenta, więc kanapa „Askona” „Karina„ma tylko pozytywne oceny ze strony konsumentów. Stylowy i modny wariant z dużą zawartością ma na rekordy sprzedaży. Wykorzystywane w produkcji modelu hipoalergicznych materiałów przyjemnych w kontakcie z ciałem i mają doskonałe właściwości oddychające.

Atrakcyjny mechanizm „multikomfort”

Od klientów korzystających z urządzenia przez dłuższy czas, kanapa „Ascona” „Karina” entuzjastyczne recenzje otrzymała, ponieważ mechanizm stosowany Multicomfort, jeden oparty na „akordeon”, obdarzonego dodatkowymi właściwościami, które są dostosowane do materaca na 16 cm wysokości. Trwałość zawiera metalową ramę, która jest odpowiedzialna za przekształcenie modelu.

Ortopedyczne listwy wykonane z litego drewna brzozowego gnutokleenyh rozwarstwienia. Na kanapie w formie rozłożonej Relief pobliżu zagłówkiem nie jest zalecane. Sofa „Ascona” „Karina” zawiera recenzje powodu tej kontrowersji, ponieważ niektórzy potencjalni nabywcy wyrazili wątpliwości co do jednostki sprężania sprężyny w meblu w stanie zmontowanym. Ale to nie powinno przeszkadzać klientowi, tj. A. Producent wykorzystuje wysokiej jakości materiały do produkcji wyrobów. Daje to materac z „inteligentne” sprężyn okazję nie tylko dostosować się do konturów ciała, ze względu na charakterystykę obciążenia w różnych częściach, ale także łatwo przywrócić pierwotny kształt.

Model rogu

Biorąc pod uwagę charakterystykę projektowaniu niektórych pokojach, projektanci opracowali kątowych sofy. Model Carina prezentowane w katalogu na stronie internetowej firmy, dostępne w kilku kolorach.

Wygodne, oszczędzają miejsce kupcy meblowi lubić. Deweloperzy uzupełniła swoją pufa, która posłuży do dalszego komfortowego wypoczynku po męczącym dniu, w połączeniu z sekcji narożnej w postaci rozłożonej, zapewnia wystarczającą sen. 7-strefowy materac zapewnia zdrowy sen. Produkt wykonany jest w nieskazitelny sposób, który od dawna jest znakiem rozpoznawczym firmy „Ascona”.

"Karina" – prosto sofa

Model „Karina” i prezentowane jako tradycyjny bezpośredniego sofie że będą ozdobą każdego pomieszczenia. Ma długość 290 cm jest dostępny z niszy na pościel.

Podczas rozkładania kanapy do korzystania z pudełka na ubrania znacznie łatwiejsze. Aksamitna powierzchnia wyrobu, kolor tapicerskiego może być wybrany z katalogu. Konsumenci zauważyć brak szwów na powierzchni sofy, który charakteryzuje się dodatnim spoczynku. Mebel łatwo przekształcić z wkładkami gumowane koła nie psują wykładziny podłogowej.

Sofa "Karina" ( "Ascona"): cena, opinie

Ortopedyczne meble nie mogą być tanie. Jeśli niskie koszty są oznaczone na produkcie, twierdząc, że na miano anatomiczny, powinien powiadomić Kupującego. Zastosowane technologie i materiały stosowane nie różnią się tanie, więc meble jakość, zapewniając zdrowy odpoczynek i siedząc i podczas snu, stojąc, odpowiednio. Korzystając z rozkładaną „Ascona” „Karina” opinie można tylko usłyszeć pozytywne. Posiadacze meble z materacem ortopedycznym zauważyć poprawę jakości snu, brak bólu w kręgosłupie i pełnego wypoczynku na taki produkt. Koszt kanapa zmienia się w zależności od konfiguracji modelu.

Model sofa Opcje kolorystyczne Koszt, rub.
"Karina" – prosto 7 przez 57000
„Karina” – prosty kanał praniem 7 przez 58200
„Karina” – narożnik z małą kanapę i przewodu bielizny 6 przez 87500
„Karina” – narożnik z małą kanapę, skrzynki pościel i puf 8 przez 121500

Zalety modelu „Karina”

Aby uzyskać pełne informacje na temat zmian w modelu „Karina”, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę więcej niż jedną opinię o pojedynczą „Ascona” i słuchać ekspertów, producentów i niezależnych konsumentów. Gromadząc poglądy różnych ludzi, widzimy, że korzyści są oczywiste zrealizowane modele. Oto tylko niektóre z nich:
• sofy zapewniają wspaniałe wakacje na pełnym miejsce do spania;
• łatwo i szybko przekształcony;
• Ponad 1500 Sprężyny w niezależnej opiece jednostkowej anatomicznie wygodnej pozycji ciała użytkownika;
• uniwersalny dla pomieszczeń o dowolnej wielkości.

Cechy konstrukcyjne

Znając opinie sofy „Ascona”, potencjalny nabywca, aby zatrzymać się na wybór tej firmy. Modułowy Model „Karina”, który ma minimalistyczny design, da pokój elegancką prostotę. Szeroki wybór tkanin pozwalają kupującym określić preferencje kolorystyczne, biorąc pod uwagę cechy wnętrza pomieszczenia, w którym zainstalowany jest mebel. Schemat kolorów zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.