771 Shares 4114 views

Karzeł kot: Widoki i opisy. Domowy mały kot (foto)

Nie ma osoby, która byłaby obojętna wobec małych kociąt. Po tym wszystkim, powodują kruchość, nawet gdy działają i zachowują się haniebnie. Istnieje wiele ras kotów, które są nawet w wieku dorosłym są wielkości zwykłego kotka, są one nazywane karzeł. A co to jest? Teraz uczymy.


opis

Dwarf koty są z kilku różnych ras. Na przykład, najpopularniejszy kot w małym rozmiarze – Napoleon. Wielkość dorosły osiąga sześć tygodni konwencjonalne, znane nam kotka. Futro jest głównie płaszcz kolor szary paski, ale nie inne, bardziej ciemne i jasne odmiany. Te koty są puszysty i ma krótkie nogi.

Małe rasy znane na całym świecie niedawno, ale koty te zostały już osiągnięte uniwersalnej miłości, na przykład, Munchkin lub taksówką (tak, to nie tylko psy) minskin i wiele innych. Gatunki te zostały uzyskane przez skrzyżowania i hodowli-długi.

Większość z gatunku – przejście Munchkin produkt i inne zwyczajne. Spójrzmy teraz na przykład. Rasa Nap uzyskano krzyżując Munchkin i perskich. Były też inne typy. Na przykład, minskin mini-cat zagrał przez skrzyżowanie Munchkin i Sfinksa, a następnie podłączyć do Birmy. Rasa ta krótkie nogi, i widocznie przypominać Sfinksa.

Jednak nie wszystkie mruczenie pojawiają sposób przekraczania wyjątek małych i zwykłych skał jest kot Singapur. Ona pojawiła się w mieście o tej samej nazwie, i to jest całkiem naturalne – zwierzęta przekroczeniu stoczni.

Wybór jest wielki

Wśród gatunków karłowatych jest dość łatwo znaleźć smak bestii, Singapurze i minskin nadaje się do kogoś, kto nie lubi futrzane kotów. Inni jednak, podobnie jak zwierząt futerkowych. Koty spełniające te kryteria – Napoleona. Jeśli chcemy niezwykły bestia dopasowanie rex karzeł i Skookum, mają zwyczaj kręcone włosy. Małe koty są właściciele jak i nietypowe, bo to zawsze pozostają „kotek”. Więc koty są wymienione poniżej najpopularniejszych ras karłowatych.

Napoleon

Wiadomym jest, że cesarz Napoleon miał niski wzrost, a bał się kotów. Hodowcy tej rasy dla zabawy postanowili nazwać ich potomstwo jego imię.

Dzhim Smit w dziewięćdziesięciu trzecim roku, chciał stworzyć rasę, która przypomina perskie i Munchkin. Przeszedł kot perski z długimi włosami i Munchkin, mając krótkie nogi. Rezultatem było to rasa o dość krótkich nogach, okrągłe policzki i duże, wyraziste oczy. Płaski nos nie jest nadawany, a więc Napoleon wącha. Dwarf koty tej rasy ma pluszowy płaszcz, a może to być długie lub krótkie. Kolor jest prezentowany w całej ich różnorodności i może być cokolwiek.

Koty te wyróżniają się doskonałym zdrowiem, co nie zawsze jest typowe dla przedstawicieli gatunków hodowlanych. Przedstawiciele tej rasy nie jest rzeczywiście chory, choć istnieje ryzyko, że Persowie mogą być przenoszone choroby takie jak choroby policystycznych nerek. Ważne jest, aby zbadać dokumentację medyczną rodziców przed rozpoczęciem zwierzaka. Charakter tej rasy jest pojętny. Napoleon był bardzo przywiązany do swego pana, a także inny pacjent i nie powoduje korozji.

Munchkin

Dwarf Munchkin kot – silny, muskularny zwierzę z jedną charakterystyczną cechę – w skrócie, niczym nogi jamnik. Kiedy Munchkin porusza on niejasno przypomina fretki.

Gdy istnieje potrzeba, aby rozejrzeć, Munchkin stale siedzi na biodrach i ogon wykorzystywanych jako dźwignia dla równowagi i koordynacji. W tym położeniu, zwierzę może być długo, krótkie nogi zwisające wzdłuż korpusu, a więc przypominający kangura. W tym celu Niemcy dali koty pseudonim – „kat. Kangura” Charakterystyczną cechą szum – niezdolność do skoku wysokie.

Te zwierzęta są bardzo czuły, towarzyski i kontaktowy. Koty domowe są małe i są bardzo przywiązani do swoich właścicieli, można nawet powiedzieć, pies lojalny do nich. Są nieagresywne i gruboskórny, nie przeszkadza gra z innych gatunków oraz gatunków zwierząt, jak również z dziećmi.

Munchkin dobrze tolerowane podróży i podróżowania i idealny dla tych, którzy często są zmuszeni do przeniesienia lub iść w podróży służbowej, jak i fani podróżować ze zwierzętami.

Krótkie nogi tej rasy – mutacji, a zatem nie może być problemem zdrowotnym.

To zwierzę jest wyposażony w małą, trójkątną głowę, oczy duże i otwarte, duże uszy wysoko umieszczone, okrągły korpus z dobrze rozwiniętej muskulaturze. Ogon średniej długości włosy są luźne i nie zależy od pory roku, to nie jest bardzo Furry Animals. Koty takie rasy mają krótkie nogi i inne normalne kości szkieletu. Jak można sobie wyobrazić, ten pojawił się podczas mutacji.

Płaszcz jest krótki, długi i różne kolory. Zwierzęta z krótkim futrem są częstsze oznaczenia acromelanic syjamski (Opcje kolorów) – Colorpoint, norki, i kolory risunchatye różnych typów.

Osoby długowłosy są mniej powszechne, ale często mają ładny dymny, srebro, Dwukolorowe kolory.

Singapur

Singapur – niesamowite rasy. Ten karzeł kot zdjęcia, które zostały przedstawione w artykule, pochodzenia naturalnego. Rasa powstała wysiłki amerykańskich ekspertów, ale ma pochodzenie Wschodniej.

U kotów rasy niezwykły wygląd i bardzo dobry charakter. Zwierzę zaskakuje entuzjazm i łaski. Mają tylko jeden rodzaj kolor – «sepia agouti”. To tło złoto-brązowy ciemny krem i zaznaczając na ogonie, wzdłuż grzbietu i na głowie. Oczy kotów są ogromne i bardzo wyraziste, na co zwracać uwagę na wszystko na raz, nie mogą pozostać obojętne. Oni nie mają podkładu, włos jest krótki i bardzo jedwabista konsystencja, więc głaszcząc kota – przyjemność. Singapur – najmniejszy kot zdjęcie można zobaczyć poniżej. Ciężar takiego murylki około 2 kg. Koty też waży kilo więcej.

amatorskie zabawy

Ten kot – niestrudzony w grach, jest gotowy, aby przejść przez długi czas. Bardzo przywiązany do swego pana i idzie za nim. Ona ma absolutnie żadnej agresji i wszelkie przejawy miłości gospodarzy przyjmuje z wdzięcznością. Singapurski dość inteligentny i nie będzie przeszkadzało, jeśli właściciele nie mam nastroju do gry i zabawy. Jednakże, jak tylko nadarzy się okazja, mogą spędzać dużo czasu z ludźmi w Z dziećmi i innymi zwierzętami gier. Inne koty orientalne są rozmowny, ale nie Singapur – są trochę „rozmowa”, a głos łagodny i spokojny. Ten kot – najlepszy pet w rodzinie, gdzie są dzieci, ponieważ jest to dość łagodna i uwielbia się bawić.

Mimo niestabilności tych wyimaginowanych zwierząt, są pełne energii, ich rozmiar nie ma wpływu na stan zdrowia. Są żarliwa i pełna pomysłów. Dwarf koty tej rasy rozwijają się dłużej niż w przypadku innych przedstawicieli grupy wschodniej. Kocięta w trochę śmieci, zwykle nie więcej niż trzy lub cztery. W wieku czterech miesięcy, dzieci są gotowe do opuszczenia mojej matce.

Singapur jest chyba jednym z najbardziej zagrożonych gatunków w Rosji niewielu hodowli hodujących te koty. A w innych krajach są o rząd wielkości mniejsze niż innych gatunków. Kot singapurski – idealne zwierzę dla tych, którzy lubią gry akcji ze zwierzętami i cenią swój miły temperament, spokojny głos i dyskretny.

minskin

Dwarf koty minskin – to także jeden z najbardziej rzadkich gatunków. Ten krótki buczenie, które jest bardzo zróżnicowany kolor. Szeroko rozstawione oczy foki są duże i bardzo wyraziste. Łapy są wysokie, średnie uszy. Ogon jest zupełnie proporcjonalna do długości korpusu. Wełna jedwabista konsystencja przypominająca satynę lub kaszmir, jednak jeśli taki kot kąpać się bez użycia specjalnego szamponu, traci te efekty.

charakter

Minskin ogólnie bardzo ciekawskie zwierzęta dobry charakter, oprócz bardzo inteligentny i bystry. Są zaradni i pewny siebie, i bardzo serdeczny. Te koty są bardzo dobrze czują się w nowym miejscu i są dobrze zorientowany. Oni również dogadać z innymi zwierzętami w domu, czy to kot lub pies innej rasy. Minskin – kot, który nie brakuje, ale być nieobecny przez dłuższy czas właściciele nadal nie jest zalecane. Pomimo swojej powściągliwości i taktem, nie lubią samotności i stanie dokonać jego długi, preferując częstej komunikacji.

Mini kot minskin różnią dobrego zdrowia i dobrego apetytu, skromny jedzenie. I są one bardzo czysto. Wadą tej rasy jest to, że unia z dwóch mutacji może prowadzić do pewnych chorób.

Wskazówki

Wybór karzeł kota, należy zwrócić uwagę na wiele szczegółów. Lepiej jest uczyć się w szczegółach cechy rasy i porównać je z warunkami, w którym zwierzę jest trzymane. Na przykład, jak kot dobrze dogaduje się z dziećmi, jak będą postrzegać nieobecność właścicieli lub częstych podróży, które mogą być dziedziczna choroba rozwinęła i jak je leczyć. Karłowatych ras kotów są zróżnicowane, więc w zależności od potrzeb i specyfiki każdego z ich przedstawiciela, można znaleźć sobie zwierzaka najbardziej odpowiedni. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że każdy rasowy pitomitsy musi zachować szczególną ostrożność, chodzi o jak higieny i żywienia. Konieczne jest również, aby pokazać ją do weterynarza często, aby zapobiec rozwojowi choroby, tylko wtedy, gdy kot jest całkowicie zdrowy, co oznacza, że będzie zawsze w dobrym nastroju.

wniosek

Jak widać, karzeł kot – bardzo zabawny towarzysz. Przynoszą do domu czułości i radości. Jeśli podoba Ci się te zwierzęta, należy zarejestrować się na takim zwierzęciem.