159 Shares 9012 views

Imieniny Julia – Podczas pogratulować?

Julia – dość popularne nazwisko, pochodzące korzenie w starożytnej Grecji i Rzymie, to znaczy „puszysty” lub „falisty”. Uważa się, że charakter Yul wspaniale łączy w sobie spokój i niepokój, szczególnie widoczne w dzieciństwie. Sama nazwa jest bardzo cichy, w połączeniu z agresywnym „snarling” przydomkiem pewnie dlatego nazwa Julia cieszy trwałej miłości.


Imieniny Julia (Iulii droga do kościoła) obchodzone są kilka razy w roku. Zwykle – do następnego życia. 14 październik, 03 stycznia urodziny świętować Julia, urodzonego jesienią i wczesną zimą. Wiosna zaznaczyć datę 2 kwietnia i 31 maja, w lecie – 29 lipca i 31 sierpnia.

Ochrona kobiet o tej samej nazwie są uważane Iuliya Korinfskaya i Julia z Korsyki. Julia, nazwa, która przychodzi do 31 maja i 29 lipca, można uznać za jeden z nich jego aniołem. Również Julia Carthage (korsykański) Przypomnijmy, w dniu 19 listopada.

Iulia Korinfskaya (Ancyry) żył w 3-4 wne i umarł w męczarniach za wiarę w Chrystusa.
Między innymi chrześcijanami od najmłodszych lat poświęcił swoje życie modlitwie i służbie Pana, przeżywszy w ten sposób aż do starości, kiedy to został pokazany w sądzie i poddany straszliwym torturom. Nawet podczas tortur modliła się i odmówił wyrzeczenia się swojej wiary, tak wśród innych świętych dziewic, została skazana na karę śmierci – utonięcie. Imieniny Yulii Ankirskoy spaść na 31 maja w kalendarzu gregoriańskim. Jest to ważna data.

Imieniny Julia Carthage (korsykański) obchodzony jest w dniu 29 lipca jego historia jest również interesująca. Mieszkała też w V, a następnie tam w VII wpne, że urodził się w rodzinie chrześcijańskiej. Jednak jako dziecko Julia został pojmany przez Persów, który zabrał ją do Syrii i sprzedanych w niewolę. Ona i tam nie stracić wiarę, modlił się i przestrzegać wszystkich postów, pomimo faktu, że jego właściciel był poganinem, wiele razy, aby przekonać ją, aby zaakceptować pogaństwo i odrzucają wiarę. Był zaangażowany w handlu, a gdy pływaliśmy z towarów do innego kraju, wziąłem Julię z nim. On wysiadł na Korsyce, aby uczcić jednego z pogańskich świąt, ale Julia pozostał na statku, ale po jakimś czasie ludzie przyniósł jej również na ucztę, a po dowiedzeniu się, że ona wielbi Chrystusa, ukrzyżowanego ją. Podczas swojego prawego życia i strasznej śmierci świętego męczennika Julia korsykański został uznany za świętego.

Również Rosyjska Cerkiew czci Julia Lizbona, dzień, którego wspomnienie obchodzone jest 14 października. Prowadziła życie sprawiedliwości i był prześladowany przez cesarza Diolektana, jak większość chrześcijan w tym czasie. Wraz z bratem i siostrą, była poddana ciężkim torturom, ale nie sprawiają żadnych istyazatelstva Lizbona Martyrs odstąpienia Chrystusie i uwielbienie idoli. Wraz ze swoją rodziną Julia został ścięty, a ich szczątki rzucony na pożarcie przez psy, które ich nie dotknąć. Po tym, że utonęli. Ich ciała wyrzucane na brzeg w pobliżu wspólnoty chrześcijańskiej, której mieszkańcy pochowano je według chrześcijańskich obrządków, a klasztor został założony w miejscu pochówku.

Imieniny Julia może świętować nie tylko dzień jego urodzin, ale wybierając swoją patronkę, dla ducha intymności. A warto pamiętać, że dzień nazwa – wakacje z dobrą wartość, kiedy czytać jego patrona.