333 Shares 1579 views

Volkswagen Golf Plus jest przymocowany do otwartych przestrzeniach rynku motoryzacyjnym

Kierowcy na całym świecie można śmiało stwierdzić, że niemieckie maszyny są wzorem niezawodności, jakości i komfortu. Wszystkie te cechy nie są bez powodu można przypisać do samochodu Volkswagen Golf Plus, został wycofany z linii montażowej w 2005 roku. Początkowo model ukazał się na rynku europejskim, a następnie zapalił obecność i globalną podium.


Platforma do tworzenia tej maszyny był znanym poprzedniego 5th Volkswagen Golf. Charakterystyczną cechą nowego modelu jest zwiększona wysokość ciała. W porównaniu do swojego poprzednika, Volkswagen Golf Plus jest teraz 95 mm wyżej. Zwiększając wysokość jest ona bezpośrednio związana z ustalonymi standardami kontroli. Dlatego konieczne było dokręcić zawieszenia zrównoważyć ich producentów. Ponadto modyfikacje poddane przód: usprawnione stalowe zderzaki i zderzaki. Zmodyfikowane czołowe optyki. Z tyłu drzwi były również modyfikowane. Wraz z jej LED światła zostały zainstalowane. Przedni panel jest również zmieniona. Cztery okrągłe wentylacji deflektor znajduje się na wyższym i masywnych płyt przedniej konsoli sterowania danego rodzaju i kształtu furgonetki.

Nowy Volkswagen Golf Plus oferuje bardziej przestronne wnętrze, które wzrosły miejsca na nogi jest nie tylko kierowca i jego pilot, ale również dla pasażerów z tyłu. Oprócz bardzo potrzebne i bliskich komfort, inżynierowie i projektanci wyposażone modelowi ogromną różnorodność kieszeni, przegródek i komór do przechowywania i transportu niezbędnych rzeczy. Ponadto fotele są wyposażone w wygodne podłokietniki: są wyposażone w przedni układ sterowania, a nawet wysokość niszy do żywności lub napojów (mini lodówka), tylne chłodzenia – naprawiono.

Volkswagen Golf Plus fotele pasażerskie są przekształcane i stanie podjąć na różnych pozycjach, w zależności od wymaganej wysokości i oparcia. Tak więc można je rozłożyć całkowicie, tworząc płaską powierzchnię pnia i zwiększanie objętości 1450 litrów. Ponadto, średni siedzenie jest przekształcona, w jednej chwili może zmienić swoje przeznaczenie, stając się stół, podłokietnik i schowek do przechowywania rzeczy.

Na rynku rosyjskim Volkswagen Golf Plus „gorąco” z silnikiem wyposażonym w turbinę. Ten cud inżynierii reprezentuje „Steelheart» TSI, którego objętość wynosi 1,4 litra. To „ciało” jest napędzany przez niemieckich 122 „Konie”. Harmonicznie i w zgodzie z silnikiem z systemem zaawansowanego siedem-szybkości (to jest oczywiste, że instrukcja) skrzynia biegów DSG przesuwanie-7.

W 2006 roku na wystawie w Paryżu Paris Motor Show niemiecka firma wprowadziła nowy model Golf dla publiczności – Cross Golf, zebrał doskonałe właściwości off-road i jest zmodyfikowaną generacji Volkswagen Golf Plus, który podsumowuje spodvigli projektantom nowe doświadczenia. Tak więc, kierowcy mówią, jakość, wygodę, komfort i przestrzeń jako głównych zalet niemiecki przystojny. Out są niskie i doskonała izolacja „apetyt” na cztery inne.