81 Shares 9653 views

Najbardziej popularne muzea (Barnauł): wykaz i opis

Wielu ludzi, którzy przyjeżdżają w obcym miejscu, starając się zapoznać z jego atrakcji. W jednym z rosyjskich miast, Barnauł, tylko niektóre muzea jest około czterdziestu. Niektóre z nich są dość wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Co jest warte odwiedzenia muzeum? Barnauł oferuje wiele ciekawych rzeczy dla swoich gości. Restauracje dać gościom poczucie spokoju, odkryć tajemnice historii. Niniejsza publikacja opisuje najpopularniejsze muzea Barnauł. Poniższa lista, aby dowiedzieć się o eksponaty, adresy instytucji. Nie musisz tracić czasu na myślenie o tym, co ciekawe rzeczy można zobaczyć w mieście Barnauł. komentarze gości pomoże dokonać właściwego wyboru.

Najbardziej popularne i niezwykłe muzea (Barnauł)

Wśród atrakcji miasta wyróżniają się szczególnie. Jest nie do pomyślenia, że człowiek, który okazał się w Barnauł, może trafić w zażyłość z najciekawszych muzeów w mieście. Wśród nich:

  1. Muzeum avtougona nazwie Yuriya Detochkina. Wielu widzów znają i kochają raz popularnego filmu „Strzeżcie się z samochodu.” Zwroty z filmów weszły w codziennym życiu, a postacie stają się znajomi i krewni. Barnauł jest niezwykłym muzeum poświęcone tym filmie. Co jest interesujące? Muzeum składa się z pięciu pokoi, które są przeprowadzane ciekawych wycieczek. Wykazuje nietypowe: kluczy głównych, pułapki, młotki, z pomocą którego można otworzyć cudzego samochodu. Duże zainteresowanie są wszelkiego rodzaju pułapek, które idą w górę z pomysłowych kierowców, aby chronić swój samochód przed złodziejami. Wiele eksponatów przekazał do muzeum policji. Wstęp jest wolny. Kiosku na miejscu z pamiątkami. Adres: Ulica Anatolij 130.
  2. „Ałtaj rezydencja Świętego Mikołaja”. Innym niezwykłym muzeum, który chciał przyjść z rodzicami dzieci. Jednak to działa tylko w sezonie zimowym. Kiedy przyjeżdżają tutaj, wydaje się, że dostać się do magii, dobrej historii ze swoimi ulubionymi postaciami: Santa Claus i Snow Maiden. Eksponaty są więcej niż dwieście są niezwykłe. Maluchy i starsze dzieci lubią być fotografowane na tle ścian muzealnych, jak również do otrzymania prezentu. Położony na Entuzjastów ulicznych, 10a, budynek 2. Godziny: 10:00 do 16:00, z wyjątkiem niedziel.
  3. „Planeta przyjemności.” Trzeba tu bez dzieci, ponieważ koncentruje się na zwiedzających dorosłych. Jest to muzeum kultury seksualnej. Znajduje się na ulicy Anatolia 130.
  4. „Jak jest”. Jest to inteligentny muzeum. Istnieje kilka pokoi: pokój zagadek, muzyka, lustro, laboratorium doświadczalnego. Muzeum nie tylko dzieci, ale dorośli poczują prawdziwych naukowców, testery, eksperymentatorów. Adres: Prospekt Lenina, 147v.

Muzea w Barnauł: zdjęcia i opis

Oto lista kilku instytucji, które nie powinny być pominięte gości:

  • „Miasto”. Adres: Lenin Avenue, 4. Są wystawy Ałtaju artystów, jak również udokumentowane kompozycje story tematyce.
  • „Świat w czasie.” Adres: Matrosov, 12. Muzeum ożywia odległej przeszłości. Istnieje wiele unikalnych rzeczy, które charakteryzują się szczególną czas w historii Rosji.
  • „Świat Kamienia” na Polzunova, 39. Jest to ogromna ilość naturalnych minerałów i znalezisk archeologicznych.
  • Muzeum Pszczelarstwa. Adres: Krasnoarmeyskiy Prospekt, 14.
  • "Apteka Mining". Dedykowane firma apteka. Znajduje się na ulicy Polzunova, 42.

To może być bardzo długo wyliczać ciekawych muzeów miasta. Barnauł zaproszeni na spotkanie z nich wszystkich chętnych.

Opinie użytkowników

Wiele radości i pozytywnych emocji powodują muzeum w Barnauł. W niedzielę, niektóre z nich posiadała wyjazdy weekendowe dla rodziców z dziećmi. Sądząc po opiniach z wielką przyjemnością, że mieszkańcy miasta udają się do Państwowego Muzeum Ałtaju Lokalnej Lore. Znajduje się on w zabytkowym budynku, zbudowany w połowie 19 wieku. Jest to najstarsze muzeum w regionie Ałtaju. Odwiedzających przyjemność studiować eksponatów, z których istnieje ogromna liczba. Mile zadowolony z faktu, że niewielką cenę biletów: od 60 do 100 rubli.

Ale to nie wszystko. Sądząc po opiniach, rodzice i dzieci są bardzo lubiący zwiedzanie muzeum „How-tak”, pomimo faktu, że ceny są „gryzie”: od 250 do 300 rubli. Plusy tego miejsca, w którym momencie goście co następuje: niezwykłe eksponaty, które sprawiają, że myślisz, i przyjazny personel, gotowy do pomocy.

Konkludując

Do najważniejszych atrakcji miasta – jest to muzeum. Barnauł może być dumny z nich przez prawo. Historia regionu, literatury, niezwykłych rzeczy i przedmiotów – to tylko niewielka część skarbu terytorium Ałtaju, co znajduje odzwierciedlenie w lokalnych muzeach.