310 Shares 7339 views

„Shadowboxing 3”: Aktorzy i role

W 2011 roku, ekrany z rosyjskich myśliwców w 3D «Shadowboxing-3„. Aktorzy, którzy zagrali główne role w dwóch pierwszych częściach całości zostanie przeniesiona do nowego filmu Alekseya Sidorova. Obraz zebrał na wynajem ponad 13 milionów dolarów, co z pewnością jest kredyt, aby nie tylko reżysera, ale również utalentowaną obsadą.


„Shadowboxing 3”: zdjęcia z aktorami, podsumowanie działka

Zwykle „dalej” wybitni hity filmowe produkowane nieskuteczne i mogą być trudno postawić na równi z pierwszym filmie. Ale „Shadowboxing 3” nie był wyjątkiem od reguły. Film jest pełen akcji i chłodny fabuła skręca nawet bardziej niż w pierwszej części.

Fabuła filmu „Shadowboxing 3”, której odlew dawna znane widza z poprzednich rat, jest związany z faktem, że bokser mistrzem Artem Kolchin i pozostawia ten sport z głową w świat show-biznesu i towarzyskie. W tym nowym życiu Artem czuje się nie na miejscu, choć pozornie wydaje się udane i popularne. Po poważnym pracowity facet zmienił się w klauna bez kręgosłupa. Ale wkrótce życiowe Kolchin takie zdarzenia, które powodują, że człowiek, aby zacząć wszystko od nowa, z powrotem w ringu i udowodnić wszystkim, że jest on w stanie bronić honoru nie tylko jego, ale także ich przyjaciół i bliskich mu ludzi.

"Shadowboxing 3": Aktorzy i role. Denis Nikiforov

Dla młodego aktora Denis Nikiforov roli Artema Kolchina stał się śmiertelne. Z 97-letnim Denis w filmach, ale producenci nie oferują mu główną rolę.

W 2005 roku, ekrany z pierwszej części „Chłopiec z cienia”, a Nikiforov błyskawicznie wzrosła do szczytu Olimpu najlepszej krajowej filmu.

„Shadowboxing 3” co aktorzy w ogóle, i ogólnie przeniesione z poprzednich projektów, tylko dodaje Nikiforov popularność i wzmocnić status „gwiazda” w filmie krajowym. Aktor jest bardzo dobrze przyzwyczajeni do wizerunku Kolchin, nie tylko w pierwszej i drugiej części, gdy jego postać jest „specyficzny” i „cool” facet, ale w trzeciej części, gdzie miałem grać awarię części.

Główny bohater zaczął się zachować dla siebie niezwykły „świecką” drogę życia, która potłuczonego jego obraz samego siebie. Wraz z utratą swoich umiejętności sportowych oprócz Kolchin staje się złe ojcem i mężem, a także zły trener, którzy przyznali się do jego oddział został pobity prawie na śmierć w ringu i lewo wyłączone.

W pewnym momencie Kolchin rozumie, że tak nie można postępować, i stara się powrócić do dawnego siebie.

Elena Panova w roli Vicky

W pierwszej części filmu Artem Kolchin spotyka młodą pielęgniarkę Vick, który pomaga mu przejść serię testów, a ostatecznie staje się jego żona. Elena Panova wykonany obraz umiłowanego Kolchin we wszystkich filmach, w tym „Shadow Boxing 3”.

Aktorzy Elena Panova i Denis Nikiforow w trzeciej części filmu musiał przejść przez nie najbardziej przyjemny moment w życiu jego bohaterów – kryzys małżeństwa, rozwodu i skandali. W historii, bohater nie jest po prostu staje Kolchin pełzający „hulanki”, ale także od czasu do czasu zdradzał żonę.

Panova bohaterka wszystkich sił starają się dotrzeć do męża, ale każda rozmowa kończy się skandalem. W pewnym momencie uświadamia sobie, że Vic nic nie czuje do męża, ale pogarda, a przy jej córkę, złożyła pozew o rozwód.

Przez długi czas, Victoria nie słyszał nic o jego missus, ale nie można przegapić pierwszych latach Kolchin walkę w ringu z mistrzem Kuerten. Po pokonaniu Denis Wick powrotem do Artem wciąż z córką.

Andriej Panin jako Vagit

Aktorzy film „Shadowboxing 3” swoją popularność wynika głównie z serii filmów Aleksandra Sidorova. Ale nie Andriej Panin. Przeciwnie, aktor może być nazywany „gościnnie”, ponieważ Panin pojawiła się w filmach od 1992 roku i często występował w filmach i serialach.

Andriej Panin wyraźny negatywny charyzmy, więc aktor głównie poobijany rolę czarnych charakterów. W pierwszej i drugiej części filmu Panin, bez zmiany tradycji odgrywa pełzający robota Valiev, która często zastępuje Nikiforov w różnych sytuacjach. Jednak w trzeciej części Vagit nieco inny charakter.

Po pierwsze, prowadzi samotne życie i zwrócił się do praktyk duchowych. Po drugie, nawet zgadza się pomóc Artem, kiedy pojawia się w Chinach za dowód, że Kuerten bierze dopingu przed walkami. W rzeczywistości okazuje się, że bokser był ofiarą inżynierii genetycznej. Vagit i Tom są w gardle i policji oraz chińskiej mafii. Niestety, pod koniec trzeciej części Panin postać umiera.