Jakie buty sen – to zależy od rodzaju obuwia sennych

Czasami śnimy sny absolutnie śmieszne – stawiamy poszarpane pantofle lub nawet zapomnieć nosić buty, więc gdzieś iść. Nagle podchodzi do ciebie, co robisz. Obudź się i zastanawiam – co za buty sen? I, oczywiście, raczej pośpiechu, aby zobaczyć w książce sen sen.


Różne interpretacje według różnych znaków marzyć buty, które były widoczne. Bardzo często zauważyć, następujące definicje do tego, co buty marzenie:

– jeśli usunąć buty we śnie – on czeka na niepowodzenia w niektórych ważnych przedsięwzięciach;

– co sen złamać obcas lub inne uszkodzenia obuvki – dla wczesnej choroby członka rodziny: małżonka, dzieci, rodziców,

– obcy nagle sobie buty – czekać na cudzołóstwo, romans jego drugiej połowy;

– pożyczyć buty cudzej – znajdziesz wsparcie w trudnym zadaniem, z którymi trudno poradzić sobie sam.

Po przeczytaniu któregokolwiek z wartościami, do których marzą buty, staje się jasne, jedno – sny, w których widzimy buty – Dla niektórych zmian, nieoczekiwane w życiu. Tak więc w książce sen Tsvetkov interpretuje widział we śnie buty do zmiany przestrzeni życiowej (pracownika, rodzinę, szkołę lub miejsce zamieszkania). Nie ma znaczenia w tym przypadku, jaki rodzaj obuwia miał sen: czy buty, buty, buty, a nawet sandały. To samo znaczenie i daje starożytną wymarzony interpretację Rus.

Ale oprócz tego, że we śnie, można zobaczyć różne buty, wciąż może być w innym stanie. Jakie marzenie buty brudne, zaniedbane lub brudny – zdecydowanie, do niczego dobrego. Widziałem we śnie starych zepsutych butów – traf może opuścić swój dom. Więc trzeba się spieszyć, aby przynieść obuwie w dobrym stanie tak, że można jeszcze naprawić. Ale najlepsze jest to, mimo wszystko, aby marzyć buty czyste, w idealnym – nowy. Więc powodzenia jest z powrotem do Ciebie.

Ezoterycznych sens czym marzysz próby na potrzeby kupowania parę wygodne buty – do rentowności swoich przedsięwzięć. Jeśli chodzi o zakup butów, po czym w rzeczywistości jesteście w błędzie jest to, że trzeba zapłacić za to, co bezinteresownie podano przeznaczenie. Pamiętaj – pieniądze prawdziwe szczęście nie można kupić! Tylko los może nauczyć go do ciebie.

Jest jeszcze inny sens, często stosowany w przypadku, gdy przyszło w butach śnie. Jak inaczej interpretować sen? Buty często ludzie widzą nie tylko na zmianę, a mianowicie, droga długi sposób podróży. Dlatego niektóre ciążę pod koniec jego delikatnym położeniu wysuniętym do kiedy już marzyć buty. I to nie tylko sen – konieczne jest, aby umieścić go na nogi, jak to jest do szybkiego rozliczania pracy. W tym przypadku, jeśli buty są czyste i uporządkowane – jest łatwy do drogi, pomyślnego wyniku sprawy. Jeśli buty w błocie, czy brzydka – nie będzie trudności w drodze do spełnienia testu. Cóż, kto nie może znaleźć swoją wymarzoną buty, albo w końcu złamał – sen zapowiada worek tak przeciwności.

We śnie, noszone ale w dobrym stanie buty mogą mieć bardziej pozytywny niż wartość nowego i wrogim obuwia. Bardzo stare buty też nie zapowiadają niczego dobrego, ale oczekuje się, że tylko jeden smutny ale tęsknoty. I tu jest ciekawy but jak kalosz może przynieść dziedziczenia lub po prostu okazja.

Jak rozwiązać słowiańskich tłumaczy snów, co śni buty? Słowianie zobaczył buty do drogi i jaki rodzaj butów było to, wynik zależał od drogi. Jeśli jednak i widzi się boso, a potem nigdzie nie warto – lepiej stracić niż priobretesh! Niewygodne, niewygodne buty ostrzega o niebezpieczeństwie na drodze. Wystarczy zwykły model – bezużyteczność podróży: brak szkód z niego, ale nie trzeba było czekać na dobre. Ale jeśli buty kopnął i polerowane na wysoki połysk – wszystko jest jak w zegarku.

Ciekawe podejście ukraińskich interpretatorów snów proroczych, które utożsamiają nowego obuwia we śnie oszukać rzeczywistość. Jeżeli przerwa w ciągu buty sennych w rodzinie może ktoś poważnie chory, a nawet śmierć. Utrata jedynym lub co sen złamać obcas – na straty, straty. Szczególnie źle stracić podeszwę prawego buta.