362 Shares 2528 views

Eyeshadow: Rodzaje

W celu nadania wyrazistości oczy i spójrz – głębokość, należy użyć cieni do powiek. Ponadto, można optycznie powiększyć oczy, zmieniają swój kształt z właściwego użycia cieni, które czasami mogą przekształcać wygląd nie do poznania. Aby kupić cień do oczu, należy najpierw zrozumieć cel, dla którego trzeba je jako odpowiednie dla różnych okazjach inny odcień.


Tak więc, do codziennego użytku głównie w ciągu dnia najlepiej jest zdecydować się na zwartych cieni matowych kojące odcienie. W celu podkreślenia piękna oczu ani trochę, aby dostosować swój kształt, dość tych dwóch odcieniach tych samych kolorach – jaśniejsze odcienie dla całej wieku i ciemniejsze – na brzegu rzęskowego i zewnętrznego kącika oka. Przynajmniej te dźwięki powinny być w zgodzie ze sobą. Ponadto cień matowy do powiek zupełnie bezpretensjonalny do stosowania technologii, dzięki czemu są idealne dla tych, którzy nie są bardzo pewni swoich umiejętności makijażu.

odcień perłowy – to wersja bardziej uroczyste. Przynajmniej perłowy eyeshadow więcej odpowiednich źródeł światła sztucznego, zwłaszcza jeśli jest słabe, aby mogły być słusznie nazywany wieczór. Również jasny perłowy odcień w połączeniu z ciemnym kamieniu są bardzo dobre jak na tamte czasy, kiedy trzeba zmienić nieco formę oczy, bo mają niezrównane możliwości tworzenia efektów optycznych. Aby optycznie powiększyć oczy, takie połączenie jest po prostu niezastąpiony.

Kompaktowa cień do oczu jest bardzo wygodny w użyciu. Nie tylko zajmują niewiele miejsca w torebce i rozproszone, ale również łatwe do zastosowania, a wymagana kwota środków dla aplikatora po prostu jest intuicyjny, więc z nich jest bardzo wygodne, aby rozpocząć opanować sztukę makijażu.

Ostre cienie wymagają pewnych umiejętności w rysunku, ponieważ ze względu na najmniejsze niedokładności cała praca może mieć do adaptacji, ponieważ są one bogate w odcienie i od razu dobrze pasować na skórze, a jeśli używane niewłaściwie, korzyści te zamieniają się w niekorzystnej sytuacji. Ale ostry cień do powiek są trwalsze i mają bardziej wyraźny kolor i połysk, a wieczorem makijażu , są po prostu niezastąpione.

Istnieje możliwość pieczone powiek. Jest to powszechny postać cieni, który dzięki specjalnemu traktowaniu w połączeniu wszystkie zalety obu powyższych rodzajów. Z wyglądu jest to kompaktowe cienie, które są stosowane do powiek także wygodne, ale należy jak ostry, a także w jakim nie są one gorsze właściwości dekoracyjnych.

Nadal istnieje postać cieni, jak ciecz cieni do powiek. Jest to raczej wieczorem rozwiązaniu, ponieważ znaczna większość tych środków ma zaskakujący połysk i blask. Takie cienie mogą być w różnych kolorach, od najbardziej umiarkowany do przyczyny. Ich zaletą – łatwość zastosowania, jak również płynne konsystencję, przy czym większość z tych narzędzi zawiera różne składniki pielęgnacyjne, które są łatwo trawione.

Kilka słów o cienia stosowane. Można je nanosić pędzlem, aplikatorem i palcem – wszystko zależy od sytuacji. Ręce mogą być stosowane do cienia jeśli chcesz osiągnąć bardzo słaby odcień – więc lepiej wtopić. Ta opcja jest właściwe, jeśli używasz tylko jeden kolor, ponieważ dokładność nie jest konieczne, aby mówić. Aplikator i szczotki – dla wszystkich innych przypadkach, gdzie trzeba grać i tworzyć odcienie kolorów niuanse. Zwilżyć pędzlem lub aplikatorem – jak na tamte czasy, kiedy trzeba się szczególnie zajętości, na przykład, aby eyeliner. Poza zadane więc cienie lepiej byłoby trzymać. Dodatkowo można użyć specjalnego podłoża bazowy dla stabilności kolorów.