486 Shares 4627 views

Przypadki życiowe śmieszne. Śmieszne lub absurdalne sprawa życia szkolnego. Większość śmieszne historie z prawdziwego życia

Kto z nas nie doświadczył w swoim życiu z sytuacjami komiksów? Być może nie ma takiego. Od ludzi z dzieciństwa taki czy inny sposób, aby stać się bohaterem zabawny, a czasem po prostu zabawne zabawne historie. Niektóre zabawne historie z życia ludzi tam i przekształcić żartów. Inne są doskonałym materiałem do satyry. Ale są tacy, którzy pozostają na zawsze w archiwum domowym, i cieszą się dużą popularnością w czasie spotkań towarzyskich z rodziną lub przyjaciółmi. O nich i omawiane dzisiaj.


Zabawne historie z życia dzieci

Dzieci są urodzonymi komicy, bawić dorośli mogą, bez żadnego wysiłku na to, a każda rodzina ma mnóstwo śmiesznych sprawach z udziałem dzieci.

pozycja rodzicielska „zawsze pozostanie dla nas dziecko”, jest znany wielu. Dlatego też, gdy młody rodzina pochodzi dziecko, dziadkowie podjąć w jego wychowaniu aktywnie uczestniczyć, dzięki nim wiemy przypadki życia zabawne i pouczające. Użytkownicy uważają, że młodzi rodzice nie są w stanie opiekować się dzieckiem, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo. Energia elektryczna jest znany jako poważne zagrożenie, dobrze, nigdy nie wiesz, nagle dwulatka dziecko jest zainteresowany wylot. W związku z tym odpowiedzialność za dziadka wszystkich placówek w domu zakupione czapki i szczerze zamknięty źródło niebezpieczeństwa. Kiedy wieczorem młody ojciec przyszedł do domu z pracy, mój dziadek został mu szczegółowo wyjaśnić swoje stanowisko i pokazał wynik pracy. Dziecko w tym czasie spokojnie bawić się zabawkami, a nie wydaje się zwracać uwagi na rozmowy dorosłych. Inspirujące wynikiem moralizatorskiej mowy stała garstka czapki zebranych przez dzieci ze wszystkich placówek. Po tym wszystkim, trzeba bezpieczeństwo, dobrze zrozumiałem?

Wystarczy być dowcipny i nie oszczędzić ojcu

Rodzice oczekujemy, gdy dziecko mówi pierwsze słowo, ale w pewnym momencie, słowa stają się bardziej i są one dodawane w przemówieniu, które często stawia dorosłych w sytuacji, szczerze mówiąc, niewygodne, obrzęk katalog rodziny „incydenty w życiu zabawne i niezręczne” ,

Młoda para z czteroletnią córką udał się na reprezentacji niedzielę cyrku. Zdecydowano się dotrzeć środkami transportu publicznego, który był zatłoczony. Dobrą babcia, która siedziała na pierwszym wózku siedzenia, zaproponował, że weźmie dziecko w ramiona i, jak zwykle, rozpoczął rozmowę z dziewczyną. Muszę powiedzieć, był towarzyski dziewczyna, również niedawno, chodzenie z babcią, usłyszała nowe i piękne słowo „alkoholowych”. Do dziś sprawa włożony do jego historii nie było to piękne słowo, a następnie los dziewczynki przedstawiony prezent w postaci takiej wdzięcznej publiczności. Babcia weszła standardowy zestaw pytań:

„Jak masz na imię? A moja matka? A tata? A co mama pracuje? A tato?”

I stąd idziemy. Ponieważ górna cześć dla dziecka musiał pracować w jej przedszkolnym, dziewczyna, dumny ze swego ojca, bez wyrzutów sumienia, aby pokazać wyobraźnię i poinformował, że pracuje w przedszkolu „prawdziwych przyjaciół”.

„I co z tego?” – powiedziała babcia, a teraz idzie, długo oczekiwana chwila.

„Alkoholicy!” – dumnie odpowiedział dziewczynę. Wymówki nie ma sensu w wózku kabinie było homerycki śmiech i klauni w cyrku nie były w stanie rozweselić młodzi rodzice bardziej niż ich córki.

Śmieszne lub zabawne zdarzenie z życia szkoły z czasów radzieckich

Kto inny jak nie nauczyciel szkoła może powiedzieć ogromną ilość zabawnych historyjek z repertuaru swoich graczy? Jeden czcigodny nauczyciel powiedział kiedyś stary dowcip, który na ten dzień miłości do jej studentów i absolwentów.

Po zakończeniu lekcji literatury w seniorskiej klasie nauczyciela postanowił usiąść przy stole i napisać w temacie magazynu lekcji. Wychodząc z publicznością, jeden ze studentów przypadkowo dotknął nogą krzesło i przeniósł się równocześnie z nauczycielem ruchu siedział na krześle i skończyło się na podłodze. Dzieci, które były jeszcze w klasie, zamrożone w przerażeniu, czekając na reakcję surowym nauczycielem, ale nauczyciel roześmiał się i powiedział: „To jest bardziej miękki niż Gagarin wylądował”.

Pierwsze równiarki

Kolejny nauczyciel przypomniał, jak kiedyś, wraz z innymi nauczycielami, podeszła do otwartej lekcji w pierwszej klasie. Podekscytowany młody nauczyciel zwrócił się do klasy i powiedział: „Chłopaki dzisiaj mamy w klasie. – dzikie zwierzęta” Dzieci razem zwrócił się do Komisji.

Kolejny zabawny incydent ze szkoły powiedział nauczyciel w szkole podstawowej. Jeden dzień spędziła PLASTYCZNE lekcje, dzieci wyzwaniem było wyciągnąć warzywa. Trochę Misha rozważał wzór, próbuje dowiedzieć się, jaki kolor pomalować ogórka. Nauczyciel zauważył mylić dziecko i powiedział: „No, jesteś zdezorientowany, jaki kolor ogórka?” Co Misha natychmiast odpowiedział: „Czy nie wiecie?”

Humor jest przydatna wszędzie

Zabawne historie z życia zespołu roboczego jest zawsze zabawa do zapamiętania. Nie jest tajemnicą, że ludzie często spędzają większość swojego czasu, a jeśli masz szczęście z kolegami, tym razem może być nie tylko użyteczne, ale także przyjemne. Zespół, co do zasady, mają jokera, który można przekształcić dowolny sytuację w żart. Na takim humorysta i zostaną omówione. Oczywiście, trudno jest wymienić wszystkie śmieszne rzeczy z nim związane, ale zdarzały się przypadki życia, zabawny do łez.

Okresowo, zarząd spółki, która pracowała naszą humorysta, zaczynają walczyć o oszczędności. Tym razem widząc oko patrzeć na nadmierne koszty drukowania na papierze. Dlatego też, każdy wydział otrzymał ją osobno i pod podpisem. Xerox, który był używany przez całą firmę, znajduje się w dziale zaopatrzenia, i jak zawsze się dzieje, gdy trzeba pilnie usunąć niektóre kopie, pracownicy uciekają się do dostarczania i stwierdził, że nie przynieść papier, więc zostały poproszone o dostarczenie statków. Ale kiedy ostatni przypadek przekroczenia, zamknął sklep. A raz bardzo aktywny marketing, bez tchu, biegł do usunięcia skarbem kopię pilnego dokumentu, ale papier nie był, a potem odwróciła się do kolegów z ognistym przemówieniu: „Chłopaki, jesteśmy z tobą robi wspólną przyczynę” A nasz humorysta natychmiast znaleziono: „Tak, robimy wspólną przyczynę, ale każdy z własnym papierze!”

metaforycznie

Być może najbardziej absurdalne przypadki życia zbiorowego nastąpiło, gdy zarząd spółki zastanawiał kolejną innowację i zaprosił specjalistów wysokiego szczebla, aby nauczyć się sztuczek ich zagranicznych zaniedbania personelu. Podczas jednej z bardzo potrzebne szkolenia do zadań zespołu było przezwyciężyć nieśmiałość kierownictwa i radzić sobie z bossami jak równi ze starymi przyjaciółmi. Wymagane w przystępnej formie opisać rolę menedżerów i pracowników w procesie pracy. Jednym z gorliwych menedżerów na ochotnika, aby wyrazić swoją wizję, że tak powiem, w przenośni. Istotą wypowiedzi był fakt, że cała firma – ula, pracownicy – Robotnice i reżyser – królowa pszczół. Gdy skończyła szkolenie i zarządzanie są usuwane, nasz humorysta entuzjazmem wykrzyknął do swojego kolegi (Kochanek pszczół):

– To ty skończysz, tak nam powiedziano.

– Robisz jednak, jak to? – skromnie spuszczonymi jeden.

– Pewnie, więc śmiało wszystkim do podjęcia i zadzwonić do dyrektora okaleczania narządów płciowych kobiet!

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

Śmieszne historie z prawdziwego życia, podróżni są zawsze ciekawe, bo nasi ludzie nie boją się trudności, a wszędzie czują się jak w domu.

Wycieczka do Włoch pamiętnej zabawy nie tylko starożytnych interesujących miejsc tego kraju. Podróż rozpoczęła się w dniu 23 lutego, więc pierwszą rzeczą po przyjeździe zmęczony, ale szczęśliwy przyjaciół podnieśli kieliszki „Dla obrońców Ojczyzny.” Wieczorem ciągnęły się aż do późnej nocy, a niektórzy z nas udał się do łóżka i dwóch członków grupy, zainspirowany pijany, postanowił, że nie przyszedł tu spać. Biorąc kartę i „z nim”, udali się na zwiedzanie lokalnych atrakcji. Rzym nocą i rozmawiać o nasze wieczne doprowadziły badaczy do kościoła Santa Mariya Madzhore. Podziwiając sanktuarium, księżycowa, przenieśli na za wspaniały i postanowił zakończyć poczucie, że nie mamy nocny Coliseum. Ale okazało się, że karta jest w jakiś sposób wskazuje nieprawidłowe informacje. Zdecydowano się działać staroświecki sposób – mianowicie, aby podjąć „język”, a na pytanie, gdzie przeszedł to Koloseum. Przechodnie nie psuć nocy miasto, oprócz jedynej osoby, która wie więcej lub mniej po angielsku, spał spokojnie w wynajęcia mieszkanie.

Colosseum

Wreszcie, cierpienie dotknąć wieczności złapany włoska, przejeżdżającego obcy. Z jakiegoś nieznanego powodu, postanowił pozostać, a nasi mieli okazję zobaczyć dumę Rzymie. Ze zbioru wyrażeń języka obcego, gdy studiowali w szkole, rodzimy sobie sprawę, że ludzie potrzebują w Koloseum, a paczka papierosów, zgodził się je dostarczyć. Wzdłuż drogi, pasażerowie i kierowca nauczył się rozumieć siebie nawzajem, a nawet spełnione, okaże się zbawcą nazywa Sanya. Noc była piękna, niesamowite starożytne gigant uderzył swoim pięknem, i po prostu oddać hołd i pamiętać, budowniczych, gladiatorów, iw ogóle wszystko. Zaczęło świtać świcie, nadszedł czas, aby wrócić do domu, ale karta nie jest jeszcze zapisany. Po przeszukaniu drogi parę przerażonych miłośników psów, miłośników wycieczek nocnych były jeszcze w stanie dostać się do domu. Spać na kilka godzin, udali się z resztą zespołu, aby otrzymywać informacje i podziwiać starożytności wzdłuż planowanej trasy.

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu II

Wystarczy, aby zdobyć doświadczenie, cała firma zdecydowała się konsolidować uczenie się. Zabezpieczone sycery. Podróżujący historia inspirowana innego członka firmy, a obecnie jest w nocnym nalocie, udali trzy. Pomimo faktu, że w ciągu dnia wszyscy razem odwiedziliśmy Koloseum, mapę drogową i ponownie przyniósł cierpienie kontemplować starożytności w księżycową noc. Doświadczyłem był plan.

Colosseum II

Kilka przystanków od fontanny, aby się ochłodzić i „idealny dla” paru lokalnych pacjenta, a tutaj jest – Koloseum w całej swej okazałości. Po podziwiany dusza cierpi starożytności, obejmując ją i wypił braterstwo, że płakała i wyznał dozgonną miłość, koneserzy zdecydowali, że są zmęczeni, więc iść do domu.

Rzym Mapa drogowa i ponownie sumowane i przechodniów przestała spadać. Zatrzymano tylko Carabinieri, lubią turystów i zdarzeń z życia zabawny i nie bardzo dawno temu przestał zaskakiwać. Z pytaniem, czy wszystko jest w porządku i usłyszał odpowiedź na „wielki i potężny”, funkcjonariuszy organów ścigania uśmiechnął i pomachał serdecznie i przedstawiały się następująco. Podróżujący nie miał wyboru, jak tylko zaufać instynkt dyrygenta jednego z członków wyprawy. Droga była długa i zaangażowani, i nagle usłyszał znajomy głos niefortunne. Ten Sanya nazywa swoich przyjaciół na noc. Znów spotkałam go w swoim samochodzie.

Pamiętaj przynajmniej adres

Zadowolony spotkania z przyjaciółmi wyjaśnił Sagnier w znanym języku, który rozumie, że wrócił do podziwiać Koloseum w nocy, ale z nowego członka. Grzeczne włoskich przyjaciół zaproponował pomoc i powiedział, że będzie prowadzić je do domu za darmo. Ale okazało się, że nikt z obecnych nie znał adresu, i pożegnał się z nowym przyjacielem, grupa przeniosła się na jego przewodnika. Przybyciu do domu rano, zmęczony i towarzysze gain experience zasnąłem, a rano zadzwonił do domu i opowiadał o swoich niesamowitych przygodach we Włoszech.