345 Shares 8280 views

Iwan Wasiljew – najlepiej opłacanym aktorem rosyjskiego baletu

Iwan Wasiljew (patrz poniższe zdjęcie). – słynny balet tancerz. Pierwotnie wykonywane w Teatrze Bolszoj, ale potem został premierem w Michajłowski. W 2014 roku otrzymał tytuł z zaszczycony Artysty Federacji Rosyjskiej. Niedawno zadebiutował jako choreograf z wykonywaniem „Baletu №1». W artykule zostaną opisane w krótkiej biografii artysty.

dzieciństwo

Iwan Wasiljew urodził się w 1989 roku w miejscowości Tavrichanka (Primorye terytorium). Ojciec chłopca był żołnierzem, a rodzina często musiał przenieść. Wkrótce Vasilyeva, S. przeniósł się do Dniepropietrowska. Tam iz domu dzieciństwa Ivan. W wieku czterech lat, udał się ze swoim starszym bratem i matką do odlewania w narodowym zespole dla dzieci. Początkowo chciałem tańczyć tylko brata, ale przyszły aktor tak gorliwie wykazało zainteresowanie w nich, że nauczyciele zapisała go zbyt.

nauka

W wieku siedmiu lat, chłopiec zobaczył balet wydajność. Ivan natychmiast zakochał się w tej formie sztuki. Przeniósł z zespołu ludowego w szkole choreograficznej, a następnie rozpoczął studia tańca klasycznego w białoruskiej State College. Głowica Wasiliew był znanym choreografem Alexander Kolyadenko. Nawiasem mówiąc, Ivan naukę w college'u raz na trzecim oczywiście, ponieważ jest łatwy do przeprowadzenia którego elementy jego rówieśnicy mogą nawet nie wiedzieć.

Podczas studiów, Iwan Wasiljew przeszedł szkolenie w białoruskim teatrze. Jest to młody człowiek pojawił się w takich produkcjach jak „Le Corsaire” i „Don Kichota”. Po studiach wyjechał do Moskwy.

balet

W 2006 roku Iwan Wasiliew był w stanie dostać się na scenie Teatru Bolszoj. Aby osiągnąć ten cel, zajęło mu cztery lata. To było w tym czasie młody człowiek stał się czołową trupa. Wasiliew grał główne role w sztukach takich jak „Giselle”, „Pietruszka”, „Dziadek do orzechów”, „Don Kichota” i „Spartakusa”. Ponadto, wraz z N. Tsiskaridze brał udział w projekcie „Kings of the Dance” w skali międzynarodowej.

Pod koniec 2011 roku media doniosły, że liderzy Teatru Bolszoj Natalia Osipova i Iwan Wasiljew przeniósł się do Petersburga. I nie było nawet Teatru Maryjskiego. Młodzi ludzie znaleźli pracę w Mikhailovsky Theatre, którego ocena jest niska. Okazało się, że Ivan potrzebne poważne wyzwanie, ciężka motywację do dalszego rozwoju w zawodzie.

Wasiliew cyklicznie pojawia się na scenie amerykańskiego teatru. Również on został zaproszony do słynnych spektakli teatralnych prywatnych. Na przykład, w ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi z (obraz „Pierwsza piłka Natashi Rostovoy”) oraz w projekcie „Solo na dwie” wykonane w stylu Współczesnej.

choreograf

Mówi się, że w tej chwili Ivan jest jednym z najlepiej opłacanych tancerzy na świecie. Ale Wasiljew jest mało interesujące. Pierwszy balet dla niego – to jest sztuka. Niedawno młody człowiek próbował swoich sił jako choreograf. Wykonawca wystawił zatytułowanych „Ballet №1».

Iwan Wasiljew: miłość życia

Tak szybko, jak młody człowiek przeniósł się z Białorusi do Moskwy, spotkał się z Nataley Osipovoy, który pracował jako tancerz. Wspólnie doszli wyższych rang w teatrze – premierę i ok. Natalia i Ivan stał się para, nie tylko na wielkiej scenie, ale także w życiu codziennym. Ich przyjaciele od wielu lat czekają tancerzy ślubnych, ale w końcu Osipova i Wasiliew lewo.

Wkrótce bohater tego artykułu spotkała nową miłość w Teatrze Bolszoj. Była tancerką baletu Maria Vinogradova. Tańczyła z Ivanem w „Spartakusa” wystawił. Między młodymi ludźmi natychmiast pobiegł iskry. To zabawne, że Wasiliew zaprosił ją na pierwszej randce Teatru Bolszoj. Jednak nie do baletu i opery.

Po pewnym czasie, Ivan złożył ofertę kochanie. I to było bardzo romantyczne: w pokoju porozrzucane płatki róż Wasiliew przyklęknął i dał Maryi pierścień znanej marki biżuterii. Oczywiście, nie mogła się oprzeć i się zgodził. Ślub odbył się w czerwcu 2015 Rok później para urodziła córkę, Annę.