548 Shares 1512 views

Jakie jedzenie pociągiem, czy jest to długa droga?

Jakie jedzenie pociągiem? Być może to kwestia przynajmniej raz w życiu zastanawiał się wszyscy. Wielu powie, jak mówią, trzeba latać samolotem i nie przeszkadzało z dowolnym nonsens. Tam i lunch w plastikowej torbie, aby dostać, i pozwoli zaoszczędzić czas. Oczywiście, trudno z tym polemizować. Jednakże, zarówno tych, którzy nadal być, niezależnie od przyczyny, nie może wziąć bilet na samolot i dostarczyć wszystkie stewardes opiekować? Można zjeść w wagonie restauracyjnym; ale ci, którzy często podróżuje w pociągach wiedzieć, że ceny są „ukąszenie”, a produkty często nie są pierwszym świeżość. Na „stacji” babki z ciasta i ryby wędzone, zbyt mała nadzieja – nie fakt, że są one dokładnie czeka na ciebie z bakaliami na każdym przystanku. Tylko jedna rzecz – na zakup materiałów eksploatacyjnych z góry.


zestaw żywności

Więc, jaki rodzaj żywności pociągiem? Większość ludzi odpowie ufności: plasterki szynki, zupy i puree szybkiego gotowania, krakersy, chipsy, frytki … Jest to naprawdę wygodne, aby zabrać ze sobą, ale pomyśl o tym: co ciosem takie „przysmaki” powoduje żołądek? Dlatego, aby wziąć udział w fast food nie jest tego warta. To samo można powiedzieć o jajka i kurczaka w folii – standardowy zestaw czasów radzieckich. Nie są one bardzo wygodne do przenoszenia, a zapach jest mało prawdopodobne, aby cieszyć się towarzyszy podróży. Jedzenie w pociągu powinny być użyteczne, smaczne i wygodne do transportu. Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę takie czynniki, jak ciepło. Jeśli, na przykład, nosi dziecko w lecie do morza, należy być przygotowanym na to, że twoi wiktuały szybko ulec pogorszeniu, ponieważ nie ma lodówki w zarezerwowanym fotelu, nawet w kieszeni.

Żywność dla upałów

Jakie jedzenie pociągiem w przypadku podróży na drodze od maja do września? Najlepszym rozwiązaniem – żywność dla niemowląt, które są sprzedawane w słoikach. Nie myśl, że to nadaje się tylko dla dzieci: owoców, mięsa i sosem warzywnym bardzo smaczne, szybko zaspokoić głód i bezpiecznie przechowywać w temperaturze do 25 stopni. Rzucać w torbie pięć do dziesięciu worków zboża fast food. Kiedy głodny, wystarczy zalać ją wrzątkiem. Korzyści z płatków owsianych jest znane wszystkim – to wielki wpływ na brzuchu i nie zawiera kalorii. Uwaga: gdy użytkownik zdecyduje co pociągiem, jedzenie nie musi być tłuste i ciężkie. Długie podróże – nie jest powodem do rezygnacji z dotychczas stosowaną dietę. Nawiasem mówiąc, pierwszy dzień dziecko jest całkiem możliwe, aby traktować domowe potrawy: zupy, kotlety parowe, gotowana pierś z kurczaka – to wszystko mogą być przechowywane w termos do pięciu godzin.

Owoce, orzechy, owoce suszone

Na pytanie, jaki rodzaj żywności pociągiem, wielu powinni dostać więcej słodyczy: Cukierki, ciastka, krakersy, suszone, czekolada … Wszyscy wiemy, że droga stale chce coś do gryzienia. Jednak Obey ta rada, ryzykujesz zostawić na platformie z dwóch-trzech dodatkowych kilogramów. Aby uniknąć takich pomyłek, zaopatrzyć się w orzechów i suszonych owoców. Suszone morele, figi, rodzynki, daktyle – można je jeść z herbatą, nie boi się lepiej. Nie zapominać o owocach i warzywach: co może być lepsze niż snem skubać soczyste jabłko, ogórek lub marchew chrupiące słodkie? Tylko nie zapomnij umyć je dokładnie przed użyciem: W ogóle, samochód łatwo podnieść infekcji.

Co pozostało w lodówce?

Nie należy mleko i przetwory mleczne: mleko, ser, jogurt, twaróg, jogurt – wszystko natychmiast psuje. Radzimy zrezygnować z mocnych pachnące przysmaki: wędzona kiełbasa, cebula, czosnek, suszone ryby.