888 Shares 2301 views

Jak narysować drzewo spadek w etapach

Co może być piękniejszego od natury? Soczyste zielenie wiosna, kapryśny pokryte śniegiem gałąź, szkarłatne jesienią liści … przyroda przyciąga może każdy, a wielu chciałoby spróbować reprezentują przynajmniej kawałek natury na papierze. Jednak nie każdy może być artystą i rysować złożone krajobrazy. Ktoś bardzo chciałbym nauczyć się przedstawiać co najmniej jedno drzewo, nie wspominając o coś bardziej skomplikowane. To jest dla ludzi, którzy naprawdę chcą, ale nie wiedzą, jak rysować, to jest lekcja. Z artykułu dowiesz się, jak narysować drzewo spadek w etapach, coraz proces i wynik bardzo dużo. Warsztat ten pomoże Ci nie tylko narysować obraz, ale także nauczyć się widzieć odpowiednią linię do ich budowy, a tym samym pomoże w przyszłości reprezentować prawdziwy krajobraz.


Jak narysować drzewo jesień

Więc przejdźmy do naszej klasie mistrzowskiej. Weź kartkę papieru, prostych i kredek, gumkę i powtórz krok po kroku!

Krok 1st. wyciągnąć tuleję

Zacznijmy od tułowia. Nie wiesz, jak narysować drzewo bagażnik? To proste! Narysuj dwie równoległe linie na imponujące odległości (chyba, że nie chcą przedstawiać brzozę). Kreski wskazują drzewo podkładce. Następnie należy przejść do pnia szerokimi gałęziami. Spójrz na poniższy rysunek, wyglądają jak węże, rysować na jego kartce papieru samo.

Etap 2 minuty. Detalizuem oddział

Teraz mamy szczegół naszych oddziałów. Dodaj małe, cienkie gałęzie drzew, aby bardziej naturalnie, a nie jak dziecko rysunek. Jeśli nie wiesz, jak narysować prawo gałęzi drzewa, patrzeć na rysunku poniżej. Zapamiętaj regułę: oddziały nie mogą być powielane, jak Fantasy i farby lustro repliki. Ponadto, w celu osiągnięcia efektów 3D małych czerpie niektóre oddziały jaśniejsze, a niektóre wręcz przeciwnie, tylko cieniowanie etykieta.

Trzeci etap. efekt kora

Jak narysować drzewo naturalny spadek? Dodaj subtelną linię na pniu i gałęziach. Nie powinny one być idealnie gładka, a wręcz przeciwnie, linia powinna być stworzenie efektu korze. W niektórych miejscach zrobić „wysp”, jak pokazano na rysunku poniżej.

Etap 4 Th. Dodawanie kolorów

Teraz nadszedł czas, aby dodać trochę koloru do swojego drzewa. Głęboki kolor brązowo-czerwony Narysuj linię, że zarysowane w poprzednim kroku.

Etap 5: y. colorable

Jasnobrązowa ołówek malować pozostałe części drzewa. Upewnij się, że wszystkie linie były w tym samym kierunku!

Etap 6 th. Zrobić zdjęcie głośność

Teraz przystępujemy do aplikacji cieni. Po obrysie drzewem średniej brązowy ołówkiem rysować cieniu, tak aby obraz wyglądał masywniejsza. Jeśli nigdy wcześniej nie miał do czynienia z cieniami w obrazie, przyjrzeć się, jak odbywa się to na obrazku poniżej.

Etap 7. sostarivayut drzewo

Jeśli chcesz, możesz zrobić drzewo „starszych”. Aby to zrobić, należy ciemnobrązowy ołówek, farby czerwono-brązowe łaty i zrobić cienie głębiej.

Etap 8 th. jesień

Tak dotarliśmy do ostatniego etapu w historii o tym, jak narysować drzewo jesień. Pozostaje dodać trochę żółtych liści. Pririsuyte na cienkie gałązki miniaturowych liściach i malować je pomarańczowo-żółte i czerwone kredki.

Teraz wiesz, jak namalować jesień drzewo. Życzymy sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach!