513 Shares 3380 views

Jak zwiększyć prędkość torrent – dobra rada

Internet już od kilku lat jest integralną częścią życia 90% ludzi na Ziemi. Technologie opracowane niewiarygodnie szybkim tempie. 10 lat temu na naszej łącze internetowe 1MB wydawało fantazję, ale teraz prawie wszystkie koszty Internetem z prędkością 100 MB lub nawet 1 GB. Ponadto, nieograniczony dostęp do Internetu, który pozwala na pobranie ogromną ilość filmów, gier, aplikacji. Konwencjonalne przeglądarek używanych do przeglądania stron internetowych nie są przystosowane do pobierania dużych plików, więc specjalne aplikacje zostały stworzone – tzw torrentów. Zapewniają one maksymalną prędkość pobierania. Ale co, jeśli pobieranie plików torrent powoli, jak zwiększyć prędkość torrent w takiej sytuacji? To jest pytanie staramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Jak zwiększyć prędkość potoku – Porady

1) Pierwszą rzeczą, którą użytkownik musi zrobić – sprawdzić, ilu aktywnych pliki do pobrania aktualnie otwarte. Istnieje możliwość, że próbujesz pobrać plików naraz 5-10, prędkość internetu jest alokowana do każdego z nich i spada kilkakrotnie. Dlatego też zatrzymać wszystkie pliki do pobrania, a następnie wybrać najbardziej odpowiedni plik i uruchomić go tylko. Kiedy trafisz go, można uwzględnić wszystkie inne boot. Także wybrać, aby wymusić, z drugiej strony najważniejsze pliki do pobrania. Aby to zrobić, kliknij przycisk pobierania prawym przyciskiem myszy i wskaż literę [P].

2) Jeśli chcesz, aby zrozumieć, w jaki sposób zwiększyć prędkość Torrent, to powinno się przejść do sekcji Ustawienia. W ustawieniach dialogowe należy odznaczyć granica prędkości pobierania. Jeśli stoi postać, a następnie zastąpienie go 100.

3) Należy sprawdzić, czy programy są włączone, które mogą korzystać z połączenia internetowego. Na przykład, takich jak Skype, ICQ, agenta pocztowego, może zużywać znaczącą ilość ruchu. Należy również sprawdzić, czy program antywirusowy jest aktualizowany, lub inne aplikacje. Inna opcja – system operacyjny zaczął pobrać różne aktualizacje.

4) Wyłącz windose zapory. Dla stabilnej pracy potoku powinno być wykonane do listy wyjątków zapory.

5) Dalej szukać odpowiedzi na pytanie, jak zwiększyć prędkość torrent. Istnieją sytuacje, że ISP jest blokowanie niektórych abonentów wysokim zużyciu pasma. Aby obejść to ograniczenie, trzeba skonfigurować port w zakresie od 40 do 65 tysięcy, lub wybrać pozycję Ustawienia, które jest odpowiedzialne za szyfrowanie danych.

6) Czasem zdarza się, że twój ISP daje stopę, która jest bardzo mała prędkość. W tym przypadku zmiany planu taryfowego lub dostawcy.

7) Jeśli pobierasz plik, który daje kilka osób, wówczas stawka będzie minimalny. Aby obejść to ograniczenie, trzeba znaleźć ten sam plik, ale z dużą ilością siania.

8) Kolejny powód – słabe wykorzystanie aplikacji BitTorrent. Osobiście polecam przy użyciu myutorrent aplikacji. Ustawianie myutorrenta pozwala na pobieranie wszystkich plików z maksymalną prędkością.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu, można zrozumieć, jak zwiększyć prędkość torrent. Wszystkie sukcesy pliki do pobrania high-speed!