284 Shares 5947 views

Aktorka Arnua Elizabet: biografia, życie osobiste, Filmografia

Czy Arnoux aktorka Elizabeth jest znany? Na twórczym i osobistym życiu tej kobiety i zostaną omówione w artykule.

biografia

Elizabeth Rose Arnoux urodził się w 1979 roku w Michigan, Detroit. Po roku rodzina przeniosła się do Los Angeles, gdzie spędził swoje dzieciństwo i przyszłą aktorkę. Rodzice Elżbiety – także aktorzy. Najprawdopodobniej, stałe miejsce zamieszkania na planie i ustalił losy młodej aktorki. Rzeczywiście, już trzy lata, zagrała swoją pierwszą rolę w serialu, choć scenie, ale było już osiągnięciem. wzrost kariera zaczyna się pięć lat, ale to nie przeszkadza aktorkę ukończyć wiosła i zdobyć wykształcenie. Podczas studiów, ona była w grupie teatralnej, śpiewa z lokalnej grupy muzycznej. Kiedy aktorka osiągnęła wieku ośmiu lat, dostała pierwszy brat, wszystkie jej cztery.

Jedno zdarzenie z dzieciństwa Elizabeth nie chce pamiętać – to przestraszyło matkę. Przyjaciele mówią, że Elizabeth miał wypadek, a gdy matka wyszła na ganek, dziewczynka przestraszył ją, nagle wyskoczył zza rogu domu. Nie byłoby tak źle, gdyby nie z rąk matki gospodarstwa jeden z młodszych dzieci.

Pierwsze kroki do chwały

Pierwszy poważny krok w filmie – w filmie „Magia Bożego Narodzenia” w wieku pięciu lat. Elizabeth odgrywa w historii tej wspaniałej córki, która chce, że jej matka nie rozumie prawdziwe znaczenie święta, ta dziewczyna potrzebuje pomocy anioła.

W rok później, młoda aktorka odgrywa rolę w serialu „Gdzie są dzieci?”, A jej najbardziej zachęcające w epizodach innych zespołów i serialu komediowego.

Na 11 lat Elżbieta ma zaszczyt reprezentowania spółki Disney «». Ona dostaje rolę w serialu dla dzieci „Przygody w Krainie Czarów”, odgrywa ona bardzo Alice.

W okresie dojrzewania, aktorka często odgrywa rolę dziewcząt i młodszych sióstr. Ten obraz jest długi czas, aby dołączyć do niego, pomimo faktu, że była w stanie zagrać poważne role dorosłych, dyrektorzy widział go jako dziecko, nastolatek.

Arnoux Elżbieta była prawdziwą gwiazdą nastoletnia serialu, wiele dziewcząt było o nią zazdrosny i chciał być jak ona.

W 1997 roku zagrała w „My Date z prezydentem córka” nastolatków komedii.

Aktorów i współpracowników na planie zauważył jej zdolności komiczne, ale również nie pozostaje bez uwagi dramatyczna jakość aktorki.

Młoda Arnoux Elizabeth kilkakrotnie nominowany do popularnej „nagroda dla młodych artystów”. W trzeciej próbie udało jej się wygrać w kategorii „Outstanding Performer”.

Długo oczekiwany sukces

Rok 2005 był punktem zwrotnym w karierze aktorki. W serii „Point Pleasant”, w którym aktorka gra młodą dziewczynę, która natychmiast zaintrygowany jej z jego scenariusza. Rola Christina wielkiej sympatii do Elizabeth, ale straszliwym rozczarowaniem było zamknięcie wszystkich serii w ośmiu odcinkach.

Ale los był korzystny dla niej i dyrektorzy dać jej szansę realizować się w «Strangers with Candy» serii. Seria zakończyła się sukcesem w Stanach Zjednoczonych, ale nie było cenione w polu Rosyjskiej.

W tym samym roku Arnua Elizabet dostaje kolejną rolę w filmie „Diabeł w ciele” i pojawia się w „Criminal Minds” serii.

Nawet wcześniej, aktorka uważała się „weteran sceny,” mówi, że wielu z aktorką w wieku czterdziestu lat nie może pochwalić się tak wiele ról, ona dwadzieścia pięć. Przez trzydzieści lat filmografia składał się z ponad trzydziestu ról.

Przerwa w karierze Elizabeth nie tylko w 2002 roku, ale to trwało przez trzy lata.

wolne życie

„Strangers with Candy” – to brzmi tak oryginalnego tytułu filmu, znany w Rosji jako „Życia Free”. komedia opowiada jak dojrzała pani w jej 47 lat, po raz kolejny zasiąść za szkoły. Jadąc do rodzinnego miasta po ponad trzydziestu latach nieobecności, dowiaduje się, że jej ojciec jest w śpiączce przez długi czas. W przeszłości, nieposkromiony rebeliantów chce zadośćuczynić i osiągnąć dobry uczynek – aby powrócić do czasu, kiedy jego ojciec był jeszcze w porządku. Plan głównego bohatera prowadzi do szeregu absurdalnych sytuacji i komicznych. Elizabeth odgrywa filmu Monica, jeden z uczniów szkoły.

wieloryb

2008 cechował aktorka coraz role w filmie „zestaw”, w reżyserii Todda Kessler. Działka jest melodramatyczny, nie wyjątkowe, ale piłka jest tak fascynujący, że żaden widz nie może pozostać obojętny. W tym filmie Elizabeth znowu odgrywa uczennica, ale poczucie obrazu nie jest dla dzieci.

Film jest oparty na opowiadaniu Ron Carlson. Chodzi o dziewczynę, która właśnie ukończyła szkołę średnią. Kursy z chemii poznała Keitha. Po pierwsze, nie ma animozji między nimi, a potem zacznie karmić uczucia przetargowe na niego. Jednak okazuje się, że Keith nie ukrywa dobrą tajemnicę, która może prowadzić do tragicznych skutków, a nawet tragedii.

Chiny Rola udał się do Dzhessi Makkartni, jak słynny aktor i piosenkarz. Grał w grupach, a następnie zaczął śpiewać solo, a nie odrzucił ofertę za rolę w filmie z Elizabeth.

Ze względu na charakter ich zawodu, młodzi ludzie często skrzyżowane, a po wystąpili razem w filmie, fani zaczęli mówić o tym, że Elizabet Arnua i Dzhessi Makkartni – para. Potwierdzeniem tego nie było. Elizabeth ukrywa swojego życia prywatnego.

Elizabet Arnua kino

Jak wspomniano powyżej, Elizabeth zaczęła być usunięty z młodym wieku. Pierwszy seriali dla dzieci i programy telewizyjne. Po – poważny, dobrze znanych filmach. Była w stanie zagrać w filmie z wielu gwiazd Hollywood. Rola Elizabet Arnua jej filmów takich jak publicznie.

W filmie „Bajer z Bel-Air” Elizabeth gra z popularnej Will Smith. Ten film jest o życiu Smitha. Jako dziecko, był zwyczajnym dzieckiem, ale niestety mam kłopoty z władzami lokalnymi. Aby chronić syna, rodzice wysłać Smitha krewnym bohatera w Beverly Hills. Film „Bajer z Bel-Air” jest zalecany do oglądania przez krytyków i kinomanów.

2007 – aktorka wzięła udział w filmie „Chaos Theory” i „Chcąc nacisnąć”.

Elizabeth zaczął się ról nie jest już w komedii i melodramatów, w przeciwnym gatunku – horroru. horror „Solstice”, gdzie główną rolę Arnoux – mrożący krew w żyłach opowieść o młodych ludzi, którzy padli pod strasznym koszmarze z górami trupów i dużą ilością krwi.

2009 uhonorowany aktorka ma dwie role w terroru: seria TV «Miami Trauma» „Bad” i mięsa.

Seria «CSI: Crime Scene Investigation”

Wielu rosyjskich fani wiedzą Elizabet Arnua jest na serii «CSI: Crime Scene Investigation„, który jest opowieścią o pracy detektywa w «Brilliant» miasta – Las Vegas. To miasto słynie z ogromnej liczby kasyn i zakładów hazardowych. Jest to raj dla wszelkiego rodzaju oszustów i tych, którzy chcą szybki zysk, nawet jeśli uzyskuje się za pomocą karnych. W celu uniknięcia tego rodzaju oszustwa, do egzekwowania prawa są odważni detektyw miejscowej policji. Ale kiedy nie ujawniać swoje własne Criminal Intent, przyjść z pomocą przez specjalny wydział CSI po prostu nie dać szansę każdemu atakującemu do ukrycia. To pokazuje ogromny sukces, czego dowodem podjętych piętnastu sezonów.

życie osobiste

Aktorka mieszka w Los Angeles, młodego człowieka, którego nazwisko ona starannie ukrywa. Stosuje się do tego tematu kategorycznie nie lubi.

Nasi koledzy świętować wybitny talent Elizabet Arnua. Życie osobiste nie stać się przedmiotem rozmowy, brakuje fakt, że ta młoda dziewczyna może odgrywać żadnej roli. Ona łatwo podane i beztroski nastolatek i poważne role i przerażające.

Zawód sprawia, że jego własne zasady, a ona uważnie monitoruje figurę i wygląd. Zamiast pracować w siłowni dziewczyna preferuje Pilates. Jak sama przyznaje, to najlepiej, aby go załadować.