456 Shares 7381 views

Główna zmiana koszul męskich. Jak uszyć bluzkę i sukienkę koszuli mężczyzny

Bardzo często, żona znaleźć w szafie mężów góry koszule, oni prawdopodobnie nigdy nie będzie nosić. Niektóre z nich były małe, niektóre po prostu przestały się podobać. Powrót drugie życie do rzeczy w tych przypadkach pomoże remake koszul męskich. I uczynić z nich może być kobiece i bardzo ładne rzeczy. Nieświadomi ludzie będą pytać: „Co zrobić z koszuli mężczyzny?” Odpowiedź jest prosta: ponieważ może to zrobić spódnica, bluzka, ale najlepiej od koszuli mężczyzny zarabia.

Sukienka. Wariant № 1

W celu dokonania sukienkę z koszuli mężczyzny, trzeba będzie: samą koszulę; kredy lub mydło; żelaza; wątku; nożyczki; szpilki; guma; maszyna do szycia. Pierwszą rzeczą, którą trzeba znaleźć w szafie koszuli niechcianego mężczyzny, właściwie prasować jej żelaza i rozłożyć na płaskiej powierzchni. Korzystanie z kredy lub mydła należy zauważyć kontury przyszłego sukience. Po pierwsze, należy zauważyć, szerokość ramion, a następnie spada, aby wygenerować rękawy gniazda. Następnie należy zauważyć, obok pętli, sięgające do dna objętości koszuli. Linia powinna być sprawowana w świetle szew. Następnie trzeba wziąć nożyczki i odciąć niepotrzebne części, pozbycie rękawach i dodatkową tkaniną na dole po bokach. Otrzymał część musi być nakładany na przeciwnej stronie koszuli, a jego kontury cięte linię. Obie strony muszą być symetryczne względem siebie, w przeciwnym razie zostanie zniszczony strój. Raz na zostanie zaplanowane po drugiej stronie linii cięcia, można wziąć nożyczki i odciąć nadmiar materiału. Tak aby przyszłe sukienkę wzoru. Ponadto konieczne jest uszyć dwa kawałki razem. Można to zrobić przy użyciu maszyn lub schludny szwu ręcznie. Na odwrocie należy skręcić w gnieździe, gdzie tuleja i zszyć je na maszynie. Tuleja musi być złożone w środku i dołączyć go do gniazda, a jego środek musi być z przodu. Tak więc okazuje sukienka krótki rękaw. Pozostaje tylko odciąć nadmiar materiału i ściegu go na maszynie. To samo należy zrobić z drugim rękawem. Ważne jest, aby dostać się one taką samą długość. Po tym, na wysokości pasa, trzeba uszyć gumką na odwrotnej stronie płyty. Pomoże to podkreślić talię i miłą serwety tkaniny. To wszystko strój gotowy!

Sukienka z koszuli mężczyzny. Drugi sposób

Najpierw trzeba poklepać jego koszulę i umieścić go na płaskiej powierzchni. Następnie trzeba odciąć kołnierz i rękawy sukni pod pachą po obu stronach. Następnie można zmniejszyć ilość przyszłych sukienki, odciąć nadmiar materiału po bokach. Można to zrobić w linii prostej, a rozszerzenie dna. Po tej sukni jest wszyty po bokach. Od rękawach zrobić paski o wymaganej długości i szerokości, które następnie są przyszyte do sukni. można uszyć pasek pozostałej tkanki.

Trzecia wersja sukni

Aby uszyć ścisły dress koszul męskich z ich rąk, pierwszą rzeczą, którą trzeba odciąć rękawy koszuli i dodatkowy materiał na boki w linii prostej, a przyszłość sukni nie powinny być szczelne. Następnie trzeba hem szczelina i ręcznie zszyć szwy boczne. Pozostały materiał jest odpowiedni do wytwarzania pasów.

Jak zrobić koszuli mężczyzny kobiece

Kolejny remake koszul męskich – shirt, ale przed wprowadzeniem jej do wzorca, trzeba dać koszuli kobiece cechy. W celu zapewnienia koszuli kobiecość można zastąpić konwencjonalne guziki interesujących kształcie kulek lub przycisków jasne, nasycone. usunięte również z koszuli pomoże odważnymi notatki zaokrąglone narożniki kołnierzem i mankietami. Paski na półkach i plecach pomoże zmniejszyć szerokość przyszłych bluzek.

Wzór bluzek damskich

Przed rozpoczęciem zmianę koszul męskich, koszula musi być starannie wyprasowane. Następnie należy odciąć nadmiar długości od koszuli. Następnie można rozpocząć produkcję pasów. Najlepszym ich szerokość – 4 cm. Idealny dla gabardine im odpowiada, które mogą być wycięte po obu stronach materiału zapisywania. Aby dowiedzieć się, ile będzie trzeba Sause koszuli, należy zmierzyć długość szwu barku na własnej koszuli, a do powstałego różnica między nimi należy dodać 4 centymetrów, więc nadmiar szerokość części mają być usunięte. Na przykład, różnica wynosiła 6 cm, to dodaje się 4 cm (szerokość taśmy), otrzymany 10 cm muszą być usunięte. W tym celu, część przednia musi być przesunięte taśmy, której grubość 10 cm, konieczne jest, aby wycofać pół cm od najgłębszego punktu armhole. Z tyłu w tym samym czasie jest to niezbędne do dalszego malowania pasów punktów na szwach barkowych. Najlepiej jest, aby najpierw zabić wszystkie szpilki i spróbuj. Po umieszczeniu taśmy mogą być cięte, pozostawiając dodatek szew 1 cm, z taśm cyklu, kostki linie. Odpisy szwy muszą zadośćuczynić w. Następnie, szwy muszą być starannie kolumny na każdym boku 5 cm i zagiąć krawędzie boczne. Następnie należy zgiąć spód koszuli i ściegu.

Nowy kołnierz i mankiety na bluzki

Oczywiście, można biczować stary kołnierzyk i zastąpić go, ale można zrobić to inaczej i zaoszczędzić czas, wykute w stand-gabardine i szyte go. Pierwszą rzeczą, którą chcesz zaokrąglić narożniki starego kołnierzyka koszuli. Po tym, kołnierz jest rozszerzona, a na niego przypięte gabardyna. Mel jest rysowany kontur. Aby być bezpiecznym, można poczuć się z jego palca. Następnie można usunąć kołki, wykroić nową obrożę, pozostawiając naddatek szwu 0,5 cm. Następnie trzeba podwinąć naddatek szwu i zrobić ścieg fastrygę. Potem trzeba wykonać kopię nowy pin kołnierz koszuli i szyte go w parę. Dla wzoru należy mierzyć nadgarstka i mankietu dodać 3 cm (długość mankiet). Można wybrać dowolną szerokość. Teraz musimy zwrócić na gabardyna 4 prostokąta i dopełniają swoich dolnych rogach. Następnie, należy je ciąć nadwymiarowych 0,5 cm, skierowane do wewnątrz pary złożone i rysunku, pozostawiając otwartą górną krawędź. Stitch, do pary. Koszulki z cięcia tuż powyżej nadgarstka. Jej szerokość jest znacznie większa niż mankietem, więc przed szyć, należy położyć małe fałdy na rękawie i przeszkoleni im. Po tym można być usieciowane ze sobą i mankiecie rękawa. Aby wykonać pętlę dla pugovok należy kredy zaznaczyć miejsce, w którym będą się znajdować. Następnie trzeba zainstalować na ściegu maszyna zygzakowatej najmniejszego rozmiaru i położyć linię wokół znaku. Następnie pętla może być cięte. Możliwe jest również, aby przetworzyć je ręcznie. Bluzka z koszuli mężczyzny jest gotowy, pozostaje tylko do zastąpienia przycisków i, aby ją parę.

Oto ciekawy przeróbką koszule wyszedł. Zrób coś pięknego z twoich rękach jest bardzo proste, niekoniecznie w tym samym czasie być superprofessionalnoy krawcowa, potrzebuje tylko trochę cierpliwości, wyobraźni i minimum umiejętności.