167 Shares 9047 views

Napompowane nogi – trudne, ale możliwe

Piękne i napompowane nogi – marzenie wielu. Szkoda, że jest to raczej trudne do osiągnięcia, a ludzie, którzy nie osiągają szybkie rezultaty, wyrzucić go. Ale ciało nie będzie harmonijnie rozwinięte, jeśli nogi nie będą wyglądać prawidłowo.


Równie dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Właśnie pojęcie „napompowane nogi” różnych ludzi ma różne znaczenia. Dla niektórych jest to góra mięśni, a ktoś marzy o pięknej i dopasowania wyglądu. Aby osiągnąć ten rezultat, będzie musiał zrobić tak.

Jak zbudować mięśnie nóg

Niezależnie od tego, co to jest chcesz osiągnąć wynik, praca opiera się na tych samych podstawowych ćwiczeń, które przez umiejętne kombinacje zapewniają całą obciążenie mięśni kończyn dolnych. Z grubsza rzecz biorąc, mięśnie nóg mogą być podzielone na zginaczy, prostowników i ołowiu. I ćwiczeń, doskonalić swoje stażystów, to wszystkie rodzaje przysiadów, wypadów i wspina się na peron.

Wielu zapyta jak trenerów. Jeśli spojrzeć na te, które są zaprojektowane, aby dać pracę stopy, są one także w dużej mierze opiera się na tych ćwiczeń, ponieważ, na przykład, naciśnij i noga squat – rzeczy są bardzo podobne. Trenerzy tylko przyczynić się do stworzenia niezbędnej ładunek, którego wzór jest określony przez ich specyficznych typów. Powinniśmy również mówi o rodzajach, które działają ćwiczenia na zgięcia i rozbudowy mięśni kończyn dolnych w różnych pozycjach: siedząc, stojąc, leżąc na plecach.

Ze wszystkimi sprzętu fitness jest dość prosta: nie ma konkretnego typu, mające na celu rozwiązanie tych lub innych mięśni. Aw hali prosić nikogo nie ma.

I jak można odchylić nogi na zewnątrz? Można to zrobić w domu, ale bardzo niewielu ludzi nie potrzebują sprzętu: krok platformy, hantle, sztangi o różnych masach. W sprawiedliwości należy zauważyć, że początek i bez ważenia nie będzie łatwe. W związku z tym, można rozpocząć w domu, stopniowo zwiększając liczbę powtórzeń.

Aby podkręcić cieląt nogi, można zacząć z skakanka. Podobnie jak dziecko. Aby rozpocząć opanować co najmniej 50, a jeśli możemy zrobić więcej – dobrze, można stopniowo zwiększać ilość do dwustu. Innym skutecznym ćwiczeniem dla badania tej grupy mięśni są samonośne z pełną stopą na palcu. To przychodzi łatwo? Można to zrobić na jednej nodze.

Muszkieterki mięśnie pracują podczas przysiadów. Jeśli jest tam bar z małym ciężarem – dobrze, to daje dobry trening. Począwszy od stanowiska może być kilka:

– ramię szerokości stopy od siebie, równolegle do siebie (na obciążenie przedniej i tylnej części uda);

– stóp szerokości palców oddzielony (w tym przypadku otrzyma i wewnętrzna powierzchnia kości udowej).

Korzystanie z platformy i wykonał Hantle nazwie vyshagivaniem. Będzie ona działać przez pośladki i tylnej części uda.

Bardzo wydajny, aby znaleźć tzw wynurzanie rumuńskiej. Pozycja wyjściowa: szerokość barków nogi, plecy proste. Przeprowadzono z miednica przechyla wycofany, szyi lub pręt z nim przesuwa się wzdłuż przedniej powierzchni nogi. Istotne jest w tym ćwiczeniu trzymać plecy prosto i oprzeć się na piętach. Ćwiczenia pomagają budować mięśnie pośladków i tylnej części uda.

I, oczywiście, że ataki wspomniano powyżej. Podczas wykonywania tego typu ćwiczeń, ważne jest, że nogi przednie kolana, gdy pochylił się prostopadle do podłogi. Rzuca można prowadzić przodu, do tyłu i na boki.

Wykonując żadnych ćwiczeń na wzmocnienie nóg, technika powinna być starannie monitorowane, gdyż fascynuje wagowych, a zapominając o prawidłowym położeniu, nie można uzyskać pożądany efekt. W najlepszym przypadku, aw najgorszym jest obarczona urazów.

Co jeszcze trzeba wiedzieć

Oczywiście, napompowane i smukłe nogi – to nie jest tylko wynikiem pracy w siłowni. Tak wiele przed rozpoczęciem siły roboczej, konieczne jest, aby zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólną wytrzymałość. Dla tej pracy, często używane programy „suszenie” organizmu. Należą do nich bieganie, chodzenie i szkolenia wyścig na rowerach (w tym cyklu).

Drugi aspekt, który nie powinien być dyskontowane, że złożone kombinacje wielu ataków są często trudne do zrobienia, w tym ze względu na słabo rozwinięty zmysł równowagi i koordynacji. Trening mięśni danych – środek konieczny w celu pompowania nogi przestały być mrzonką. W tym celu skuteczne i ćwiczenia z wykorzystaniem platformy BOSU równoważenia.

Cierpliwość i rekwizycje siebie, można podciągnąć swoje ciało nawet w domu, choć siły roboczej, aby wykonać lepiej w sali, pod okiem doświadczonego instruktora. W tym przypadku, napompowane nogi i samopoczucie warunkiem.