186 Shares 4704 views

Ilu much z Kuby na Kubę? Rozważ opcje

Kuba może być nazwana prawdziwym rajem dla turystów. Ci, którzy zdecydowali się zrelaksować się w tym niesamowitym kraju, czekają na urocze białe plaże, czyste morze z krystalicznie czystą wodą, rafą koralową i egzotyczną tropikalną roślinnością, zadziwioną zamieszkami kolorów wspaniałych kwiatów. Podróż na Kubę zaspokoi tych, którzy kochają wszystko niezwykłe i czekają na niesamowite przygody. Najbardziej popularnymi wśród turystów są wycieczki ekologiczne. Goście tego kraju czekają na wiele ciekawych rzeczy: ekstremalnych wycieczek pieszych, nurkowania, wędkowania i innych ciekawych zajęć. Ogólnie rzecz biorąc, jest coś, do czego można przejść na drugą połowę globu. Wielu zainteresowało się tym, jak wiele z lecieć na Kubę z Moskwy? Spróbujmy odpowiedzieć jak najdokładniej.


Bezpośrednie loty

Najłatwiej jest podróżować po bezpośrednich lotach, bez przesiadek. Są wysyłane tylko z stolicy Rosji. Aktualny czas lotu można sprawdzić tylko od przewoźnika lotniczego, którego usługi będą używane. Wszystkie inne informacje będą przybliżone, dając przybliżony czas lotu.

Aby dowiedzieć się, ile lotów z Kuby do Kuby, musisz rozważyć różne czynniki. Na przykład typ lotu (czy jest on bezpośredni), warunki pogodowe i tak dalej. Jeśli lecisz na bezpośrednim locie, powinieneś przygotować się na długą podróż. Średni czas lotu to z reguły 13 godzin. Musisz przekroczyć Ocean Atlantycki i zmieniać kilka stref klimatycznych na raz. Należy również wiedzieć, że wszystkie loty wylotowe z Moskwy przylatują na Kubę na lotnisku Jose Marti, położonym w Hawanie. Stąd łatwo można dostać się do dowolnego miejsca na wyspie autobusem lub taksówką.

Powiązane loty

Dowiedzieliśmy się, jak dużo przelatywać na Kubę z Moskwy w drodze tranzytowej jest znacznie trudniejsze. Co do zasady, turyści mogą latać przez Paryż lub Frankfurt. Czas podróży może wynosić do dwudziestu godzin. Korzyścią dla podróżnych jest możliwość odpoczynku między lotami. Ponadto w tym przypadku można zaoszczędzić, ponieważ bilety lotnicze są tańsze. Dlatego wśród Rosjan popularne są loty tranzytowe.

Wybierając lot bezpośredni należy zarezerwować bilety z wyprzedzeniem, jeśli oczywiście nie kupisz biletów na Kubę w ostatniej chwili. Możesz to zrobić w miejscu wybranego przewoźnika. Koszt bezpośredniego lotu kosztuje około 40 000 rubli rosyjskich na osobę na jedną stację. Loty łączące są tańsze, ale ich cena jest zmienna, należy określić, wybierając najlepsze opcje.

Więc odpowiedź na pytanie, ile przelotów do Kuby z Moskwy będzie zależeć od wyboru opcji lotu (bezpośredniego lub wspólnego), chęci ratowania, warunków pogodowych i wymagań przewoźnika lotniczego. Czas podróży zmienia się od dwunastu do dwudziestu godzin. W każdym razie spotkasz się z niesamowitym krajem, z pewnością zadziwiającym z jego wspaniałości, gościnności i niezwykłej kultury.