806 Shares 969 views

Basenu z wodą morską kąpiel w Moskwie – to świetny sposób na relaks bez wychodzenia z ośrodka

Pływanie i zabiegi wodne dawna sposobem łagodzi stres, wzmocnić mięśnie i stawy, ulepszanie i twardnienie. Pierwsze baseny były w starożytnej Grecji i Rzymie. Początkowo funkcjonowały one w dużej łazience. W okresie renesansu, oświecenia, a tam są baseny, wykonaj funkcję dekoracyjną. Są one instalowane w parkach, na terenach rekreacyjnych, placów. Czasem uzupełniają fontanny.

Teraz pula – sposób na relaks, regenerację sił po ciężkim dniu pracy. Jednak jest to również świetny trening.

rodzaje basenów

Baseny są klasyfikowane w zależności od ich przeznaczenia. Pierwsza grupa składa się z basenów sportowych – na imprezach szkoleniowych i sportowych. Druga grupa – uzdrowienie i odnowienie. Mogą być pokryte lub znajdować się na zewnątrz. Grupa ta obejmuje basen z wodą morską (w Moskwie, podobnie jak w innych miastach, tego typu nie jest bardzo częste), wodą mineralną, wodą z gorących źródeł. Są one wyposażone w sauny, plac zabaw, leżaki i innych udogodnień. Jest to wspaniały sposób, aby spędzić weekend lub wieczorem.

Basen z wodą morską: zalety i właściwości użytkowe

Użycie wody morskiej jest znana od dawna, a to ze względu na jego skład. Przede wszystkim, woda morska jest bogata w sole i minerały. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. To nie przypadek, niektóre choroby skóry są traktowane w nadmorskich kurortach. Basenu z wodą morską kąpiel w Moskwie – jest to okazja, aby poprawić swoje zdrowie bez konieczności przechodzenia w dowolnym miejscu. Kąpiele te zwiększają funkcje osłonowe organizmu, wzmocnienia układu immunologicznego, zmniejsza ryzyko zimno i SARS.

Należy zauważyć, że podgrzewany basen z wodą morską – to jeszcze bardziej rzadkie gatunki, ale bardziej efektywne. Po podgrzaniu, minerały lepszej penetracji skóry ludzkiej, z powodu wpływu temperatury wody skuteczniej działa w stawach. Parowanie wody, stały się znacznie bardziej aktywne, co zwiększa wpływ na układ oddechowy. Ponadto, ciepła woda jest o wiele ładniejsza pływać.

Woda z tych basenów jest pobierana z podziemnego istonichkov mineralnej. Jest on oczyszczony za pomocą promieniowania ultrafioletowego albo filtrów piaskowych. W konwencjonalnych basenów stosowanie metody chlorowania. Chlor jest bardzo suchej skóry, podrażnione oczy.

Gdzie znaleźć słoną wodą basen w Moskwie?

Po pierwsze, niektóre z tych basenów są częścią klubów sportowych. Na przykład, kluby La Salute, "X-Fit". Są zajęcia w basenie i aerobik instruktora. Pula sanatorium „Swietłana” istnieją specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży, dzieci i przedszkolaków. Skład wody w pobliżu Morza Czarnego. Temperatury wahają się od 28 do 29 stopni. W basenie nie ma żadnych utworów. Jego zaletą jest to, że jest ona wyposażona w specjalne phytosaunas terapeutycznych. Część z tej samej funkcji na własną rękę. Na przykład, „Coral” (dawniej „Atlas”) – basen z morską wodą, przy ul. basen Talalikhina 28. Basen jest wyposażony w saunę i kawiarni. Jest to okazja, aby pływać z dzieci, aerobik w wodzie, nurkowanie. Głębokość waha się od 1 do 5 metrów. Temperatura wody – wygodny (28 °).

Dlaczego powinienem pływać i robić terapię wodą?

Pływanie – to świetny sposób, aby schudnąć, leczenie skrzywienia kręgosłupa i odpuszczania. Może to być użyteczne basen z wodą morską? W Moskwie znajduje się specjalny dział dla kobiet w ciąży, u otyłych kobiet, dzieci i przedszkolaków. W tych sekcjach wykonywać ćwiczenia, które mogą być pomocne do konkretnej grupy osób. Na przykład, kobiety w ciąży pomagają ćwiczyć te mięśnie, które biorą udział w pracy, jak również umieścić oddech. zabiegi wodne pomóc odciążyć kręgosłup i układ mięśniowo-szkieletowego, które w późniejszych etapach muszą wytrzymywać bardzo duże obciążenia. Pełna kobiet i mężczyzn zaproponować ogólny trening do spalania kalorii i tłuszczu.

Ćwiczenia w basenie

Ci ludzie, którzy nie potrafią pływać, a dla tego czy innego powodu nie chcą się uczyć, należy również korzystać z basenu. Istnieje wiele ćwiczeń, które zalecają instruktorów aqua aerobiku. Po pierwsze, to ćwiczenie na oddychanie. Należy wdychać powietrze i siedzieć w wodzie, wydech ustami. Działania muszą być powtarzane około 20 razy. Początkowo to dość trudne do zrobienia. Ale po kilku lekcjach łatwy do opracowania i bardziej wytrzymałe.

W celu dokonania piękne ręce, trzeba dostać się do wody tak, że obejmuje ramię. Podwodne ramion nośnych w innym naravleniyah, rozszczepianie słupa wody.

Usunąć cellulit na brzuchu pomaga proste ćwiczenie, które może wykonać każdy. Połączyć dwie ręce, kciuki, i podwodne prace na uderzenia dwie dłonie na bokach i brzuchu. Ten świetny masaż jest dobrze trenował przez prasę. Użyteczne jako skoków i przysiady w wodzie.

Ci, którzy dobrze pływa, zaleca się często zmieniać style. Na przykład, po szybkim kraula na brzuchu, można bezpiecznie i powoli wrócić. Należy pamiętać: różne style pływackie – dwa różne grupy mięśni. Nie wiele warte przeciążać się w wodzie. Załaduj ciało należy podawać stopniowo.

Słonowodne pool house

Niektóre firmy oferują swoje usługi w zakresie budowy basenów w domach prywatnych. Jeśli istnieje pewna ilość pieniędzy możliwe. Woda jest pobierana z studni artezyjskich, jest ona dodawana sól morską – i teraz masz w domu nadmorskiego kurortu.

Jeśli nie mają środków ani odpowiedniego domu – baseny Moskwa pomóc.