801 Shares 2727 views

Toyota Vellfire: Opis i dane techniczne

Toyota Vellfire – ogromny i przestronny japoński samochód, który jest dostępny od 2008 roku. Japońska firma przez cały okres naporu można prześledzić do dużych minivanów. W tym artykule dowiesz się z tego modelu lepiej poznać jego właściwości technicznych i kosztów.

Historia modelu

Samochód został po raz pierwszy wprowadzony w 2008 roku. Prekursor do minivana w tej samej klasie jest „Toyota Alfard”, który jest dostępny od 2002 do dnia dzisiejszego. Od trzeciej generacji zaprojektowana przez Toyota VellFire. Minivan powstała jako luksusowy wersją poprzednika, a więc wygląd i parametry techniczne nie różni się zbytnio od naszych współpracowników.

W 2012 roku samochód przeszedł restyling i jest dostępny w zaktualizowanej formie dzisiaj.

wygląd

Model Alphard pojazdu różni się w kratę i zmodyfikowanej postaci przednich i tylnych optyki. W pozostałej model całkowicie powtarza poprzednią minivan ciała. Zaktualizowana samochód zbyt futurystyczny wygląd. Japończycy próbowali ich najlepszy i ma ciało, które będą istotne w postaci 5-6 lata. Po obejrzeniu tego samochodu na drodze, nie ma pieszych nie pozostanie obojętny i będzie zwracać uwagę na to.

Przodzie ozdobiona dużą kratkę z elementami chromowanymi. Reflektory są podzielone na dwie części. Prostokątne paski optyczne połączone z kratki. Zderzak wygląda zbyt sportowy, co nie jest typowe dla tej klasy pojazdów. Z tego powodu odprawy samochodów „Toyota Vellfayr” nie pozwala obsługiwać go wszędzie, ale gładka nawierzchnia asfaltowa. Nawiasem mówiąc, model nie jest oficjalnie dostępny w Rosji jest częściowo z tego powodu.

Po obu stronach znajdują się duże przesuwne drzwi tylne. Wszystkie tylne szyby przyciemniane z fabryki, co zwiększa komfort pasażerów. Na zewnątrz „Velfayr” wygląda bardziej jak wagon niż minivan rodziny.

limuzyny

Maszyna jest jedną z najbardziej przestronnych w klasie. Wygląd nie jest myląca: wewnątrz minivan jako duży jak na zewnątrz. Samochód może pomieścić siedmiu pasażerów w trzech rzędach siedzeń. W ciepłych tonów pseudo z elementami drewnianymi. Krzesła mają wiele ustawień i regulację wysokości. Można rozszerzyć siedzenia trzeciego rzędu i wziąć na drodze z trzema innymi pasażerami. Pomimo faktu, że w tym przypadku oddawania bagażnik miejsc dla osób w tylnych siedzeń dokładnie takie same jak dla kierowcy i pasażera. Dodanie drugiego i trzeciego rzędu, to jest możliwe do przeprowadzenia dużych obciążeń.

Specyfikacja Toyota Vellfire

Samochód dostępny jest w trzech wersjach: 3,5Z G Edition, hybryda, Welcab. Model dostępny jest z następujących silników: 2,4 litra benzyny o mocy 170 koni mechanicznych; 3,5 litra i 280 koni pod maską. Każdy z silników może być wyposażony zarówno automatyczne i manualne 6-biegową skrzynią biegów. O Toyota Vellfire opinie mówią, że samochód zużywa około 13 litrów paliwa na 100 kilometrów z silnikiem 3,5 i 2,4 z maszyną – około 11 litrów. Bardziej rozbudowana wersja posiada również bardzo dobre dla minivana większość figur overclockingu od 8 do 10 sekund do 100 km / h. Sprzedam samochody mogą być tak niskie, jak 1 milion 600 tysięcy rubli dla minimalnej konfiguracji.