634 Shares 5128 views

Piaskownice dla dzieci do zadawania pytań: subtelności tworzenia i dobrych rad

Gdy masz dziecko, myśl o własnej piaskownicy prędzej czy później pojawi się w twojej głowie. Jeśli masz strefie podmiejskiej, to nie zajmie należne jej miejsce. Dla dzieci Piaskownice dla przesłuchania – to dodatkowa zabawa dla potomstwa i rekreacji dla całej rodziny, gdy przynajmniej przez jakiś czas, można wziąć dziecko i zostawić bałagan wokół w piasku i pleśni błoto torty.

Piaskownice są sprzedawane w sklepach wszystkich dzieci. Ich cena może zależeć od rozmiaru, kształtu, materiału, dodatkowe elementy. Może być tak Piaskownice, plastiku i drewna. Jednak trochę wysiłku, można zbudować piaskownicę.

Budowa rozpoczyna się od zamówień materiałów. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na zwykłej piaskownicy wtórnym w kształcie kwadratu o bokach wymagane jest 135 cm:

– trzy płyty 6 m szerokości co najmniej 12 cm;

– 1 kwadratowy pasek o długości 2 m;

– 6 woreczków z piaskiem;

– Podkład do drewna;

– śruby śrubokręt, wykwalifikowany ręce.

Całkowity koszt mojej piaskownicy było około 2000 rubli. Procedura do jego produkcji jest bardzo prosta. Przetarte deski na wymiar. Przydzielony do baru na śrubach, zbierając ramkę. Zagruntować go do drzewa, nie poddaje się wpływom zewnętrznym. Wyznaczają ramy do żądanego położenia na daczy. Dokonaj zderzaki, przetarte deski pod kątem 45 stopni, aby uzyskać piękne stawy w narożach. W produkcji tego typu piaskownicy potrwa maksymalnie dwa dni, ale dla doświadczonego Wizard to kwestia godzin. W ten sposób można bardzo szybko podaj okruchy domowe stworzenie. Podobny algorytm, aby dzieci Piaskownice żadnych zeznań. Pamiętaj, że zawsze chce się używać tylko strugane deski.

Jednak jest to najłatwiejsza opcja. Piaskownice dla dzieci, aby dać różne kształty, rozmiary, dostępność pokrywy i miejsca do gier i siedzenia. Można uaktualnić swój produkt, dodając stolik dla rzeźbienia placki błota. Można zrobić baldachim lub parasol, aby stworzyć ramy ściśle piaskownicy kopany siebie pniaków. To nie tylko konwertować go, ale również dodać do swojej „wielofunkcyjności”. Dziecko będzie w stanie chodzić na pniach o różnej wielkości, szkolenia zwinność.

Dzieci piaskownica z pokrywą bardziej funkcjonalne. Więc nie trzeba często zmieniać piasek i przesiać go, usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i brudu. Pokrywa może być wykonana z masy złomu. Podłoga drewniana nie jest obowiązkowe. Można przykryć starym linoleum, polietylenu lub ceratą. Wystarczy upewnić się, że materiał nie jest tworzona na depresje, gdzie woda często zbiera. Najlepszym rozwiązaniem będzie nadal klapka, która może być po prostu przechylenie na bok. Uczyniwszy to raz, zapisać się od ciągłego wysiłku.

Jeśli mówimy o piasek, to najlepiej, aby zbliżyć się do rzeki. To jest bardziej sypki i przyjazne dla środowiska. Należy jednak być zmieniane co rok. Starannie wybrać miejsce na swoje kreacje. Piaskownice dzieciece za danie nie powinny być instalowane w którym słońce piecze cały dzień. Niech to będzie miejsce w cieniu, pod drzewami, na przykład. Również piaskownica musi być umieszczony tak, aby można było zobaczyć dziecko z dowolnego miejsca w ogrodzie.

Traktuj swoje okruszki, choć będzie miał swój własny plac zabaw w stoczni.