832 Shares 4540 views

Dlaczego sen małpy: sonnik wyjaśnić

Zazwyczaj małpa sprawia, że ludzie sprzeczne uczucia: z jednej strony mamy je podziwiać i śmiać się z ich wybryki i kwitnie, a z drugiej strony, nie mógł pomóc widząc w tych zwierząt wielkie podobieństwo do człowieka. A co, jeśli te naczelne marzył nasze marzenia? Zalecamy, aby szukać interpretacji takich snów w kilku z najbardziej kompletnych i popularnych książek sen terminie.


Monkey marzył: Sen Miller

To źródło interpretuje sen, w którym małpa, jako zapowiedź pochlebstwa i kłamstwa ze strony ludzi, którzy próbują za wszelką cenę, aby osiągnąć korzyści na własny koszt. Martwe zwierzę, co widział we śnie obietnic zniszczyć swoich wrogów i krytyków w rzeczywistości. Jeśli płci pięknej miał sen, że karmi małpę, to w rzeczywistości grozi oszustwo przez bliskiej osoby.

Dlaczego sen małpy: Sen Freuda

Sen, w którym można oglądać skoki i wybryki zwierzęcia, przewiduje pana poznać, zaczynasz się z przedstawicielem płci przeciwnej w restauracji lub kawiarni, a kończy się w łóżku. Wszystko nagle i spontanicznie, tak że nie będzie nawet znaleźć czas, aby ocenić, co się dzieje.

Monkey marzył: Sen Interpretacja panna Hasse

Według tego źródła, to sen, w którym można zobaczyć małpy obiecuje Ci komunikować się z pochlebców w prawdziwym życiu. Jeśli zwierzęta w twoim śnie wznoszenia lub skakać z gałęzi na gałąź, to w rzeczywistości masz do czynienia z ludźmi, głupie i denerwujące. Morderstwo naczelnych – do wygrania przez wrogów i wrogów. Monkey zgryz we śnie zapowiada młodzieży wielką miłość, ale starzy ludzie przewidzieć chorobę.

Rosyjska książka sen Dlaczego sen małpy

Zgodnie z kompilatorów tej kolekcji interpretacji snów, to uosabia prymat takich złych cech natury ludzkiej jako sprytu i podstępu. W związku z tym marzył obraz zwierzęcia jest traktowany jako wczesne pojawienie się w swoim bezpośrednim otoczeniu błędnego osoby o złych zamiarach.

Duży Uniwersalny Sen: Małpa

Mała małpa, zwinnie wspinać się na drzewa, to przepowiada będzie można spotkać się z zdradliwe i pochlebne człowieka. Komunikacja z niego nie byłoby dobre.

Dlaczego małpa marzył: Sen interpretację od A do Z

Sen, w którym miałeś prymas w klatce, może służyć jako ostrzeżenie o niecnych machinacji ludzi, którzy są po kryjomu. Jeśli miał małpę wykonywania na arenie cyrkowej, to nie należy ufać wszystkich ludzi z jego otoczenia, ponieważ niektóre z nich mogą być zazdrośni i krytycy, którzy osiągnęli takiej lokalizacji pochlebne wypowiedzi. Naczelne, galopujący przez drzewa w lesie tropikalnym, obiecuję potrzebę komunikacji z przyziemnych, krótkowzroczne i głupich ludzi. Jeśli marzysz wziąć ręce małpy, to ktoś ci bliski można spodziewać się problemów zdrowotnych. RSS prymas rękoma – do sytuacji, w której będziesz zarządzać bardzo brzydki, a może nawet upokorzona. Ugryzieniu przez małpę we śnie – do wielkiego sukcesu w romansach.