401 Shares 7298 views

Ex-żona nie jest powodem do niepokoju

statystyki rozwodów w naszym kraju stale rośnie z każdym rokiem. A to tylko oficjalne dane i fakty. I jak wiele osób „ucieka”, po prostu żyjąc w małżeństwie cywilnym, niemożliwe do policzenia.

Dla wielu kobiet w nowych związkach przeszkodą blok staje się ex-żona. Często dołączony do niej nadal, a dziecko, a czasami więcej niż jeden. A jeśli w wejściu do nowego związku, który stał się zbędny z drugiej połowy może jakoś pozbyć, byłego dziecko nie stało. A jeśli człowiek pozostaje odrobinę sumienia i świadomości, jego obecny towarzysz muszą jakoś znosić takiego zjawiska jak „byłej żony”, co nie zawsze jest łatwe do zrobienia.

Psychologia – dziwna sprawa, a podświadomość – tajemnicza sprawa. Zawarcie małżeństwa z mężczyzną z historii byłej żony, kobieta zaczyna porównać się z nim, a tym samym obniżenie ich samoocenę. Często dzieje się to nieświadomie, wbrew woli większości nowo żony, ale to trudne do zrobienia czegokolwiek, chociaż jest to możliwe.

Ta sytuacja jest trochę lepiej, gdyby była żona zaczyna z kimś spotkać każdy ponownie ożenić. Następnie spotkanie z nią na mężczyzn zostaną zredukowane do minimum, a jego obecna kobieta jest jakoś ciszej.

Dobrze, jeśli sytuacja nie jest bardzo szczęśliwy, to trzeba spróbować jakoś odsunąć się od porównania, aby spróbować przekonać się, że każdy człowiek jest niepowtarzalny, a niektóre cechy atrakcyjne dla mężczyzn znacznie więcej czasu Obecnie jest tam. I biorąc to pod uwagę trzeba spokojnie dalej żyć bez skręcania się nad niczym.

Zdaniem wielu psychologów, mężczyźni w porównaniu również swoje byłe żony, dziewczyny z nich. Jest to zupełnie naturalne i często zdarza się nieświadomie.

Jeśli nie brać pod uwagę nieufność kobiet, które wierzą, że przy porównywaniu człowiek najprawdopodobniej wolą ich dawny, to nie jest wcale tak źle. Po tym wszystkim, nikt nie może „wejść” w głowie drugiego człowieka, aby dowiedzieć się, co myśli. A jeśli porównanie na korzyść dzisiaj życie, a obecna żona stoi za nią z wałkiem w ręku? Nie powinno się przekształcić gniewną furią, znacznie lepiej po prostu spokojnie zaakceptować fakt porównania, jako nieuniknione w życiu.

Jeśli nękać kogoś bliskiego stały dokuczliwy, zazdrosny o jego przeszłości, że może on myśleć o tym, jak wrócić do byłej żony. Bo czasami ludzie zerwać dla niektórych sfabrykowanymi powodów, ze względu na fakt, że nie mogli dowiedzieć się czegoś, a o czym rozmawiać.

Jego zachowanie jako kobieta może obalić lub potwierdzić tezę, że była żona jest lepsza. Aby to zrobić, nie powinno się nic nadzwyczajnego, tylko tyle, aby trwale „wyciąg” zrobić człowiek ciągłe porównania i zazdrość, a nawet, jak niektórzy lubią robić, „Piła”, jej mąż płacić alimenty. Żona, zwłaszcza taki, który jest byłego małżonka, i chce wrócić, to tylko w zasięgu ręki.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że budować relacje rodzinne nie jest łatwe. Tak, że są one trwałe i długo wymaga wzajemnego zrozumienia, miłości i szacunku dla siebie. I, oczywiście, anielska cierpliwość i zdolność do wygładzenia konfliktów.