205 Shares 4968 views

Najlepszym shawarma w Moskwie. Cafe kuchni orientalnej. Gdzie zjeść Shawarma w Moskwie

Moskwa – jedno z największych miast na świecie, gdzie życie jest po prostu wolnym ogniu. Tutaj mieszka ponad 12 milionów ludzi, a liczba ta rośnie każdego dnia. Logiczne jest, że w stolicy, wszystko dzieje się tak szybko, że czasami człowiek po prostu nie mają możliwość dokładnego posiłek. Co robić w takich sytuacjach? Istnieje wiele opcji, ale jednym z najbardziej dopuszczalne jest kupić shawarma.


W tym małym artykule omówimy szczegółowo wiele restauracji i kawiarni gdzie zamówić najlepszy shawarma jest dostępny w Moskwie, ich harmonogram prac oraz dokładne adresy, jak również wiele innych przydatnych informacji. Zacznijmy teraz!

Jaki jest shawarma?

Zapewne nie każdy Moskal słyszał takie słowa jak "shaverma", "shavarma", "shuarma", "shaorma", "Doner Kebab" i "Dener Kebab". Nie uwierzysz, że każde z tych słów jest nazwa tych samych potraw – Classic shawarma, który dzisiaj omawiamy w tym artykule.

Więc shawarma – naczynie Bliskiego Wschodu arabski żywności pochodzenia, który składa się z chleba pita lub chleb pita i dodatkami. Co jest wliczone w shavermy? Musi to być mięso (kurczak, cielęcina, jagnięcina, wieprzowina, itd.), Ponieważ jest to główny składnik. Ponadto nie możemy dodać kapustę i inne warzywa, różnorodne sosy, przyprawy i tak dalej. Kiedyś ten wspaniały danie bez żadnych instrumentów, ale nie jest tak dużo, tak że każdy może sobie pozwolić na zakup i spróbuj shaormu.

dzisiaj nie będziemy malować przepis shavermy, ponieważ naszym głównym celem – w celu omówienia najlepszych miejsc, gdzie zjeść Shawarma w Moskwie, każdy może.

restauracja Gipsy

Założona w 2011 roku, projekt będzie się rozwijać i doskonalić. Do tej pory, restauracja, klub jest otwarty na poniższym harmonogramem:

  • Poniedziałek – 12.00-24.00;
  • Wtorek – 12.00-24.00;
  • Środa – 12.00-24.00;
  • Czwartek – 12.00-24.00;
  • Piątek – przez całą dobę;
  • Sobota – przez całą dobę;
  • Niedziela – przez całą dobę.

Służy indyjskich, europejskich, chińskich i egzotycznych kuchni. Średni rachunek w Gipsy jest 1000. Rubli, należy skontaktować się z administratorem projektu i zadać mu wszystkie pytania lub wyjaśnić wszelkie informacje pod numerem telefonu +7 (495) 669-86-93.

Nawiasem mówiąc, restauracja znajduje się pod następującym adresem: Bolotnaya Naberezhnaya 3/4, bldg 2. Jeśli zamierzasz dostać się do klubu w sprawie transportu podziemnego, trzeba pamiętać, że trzeba iść na metro, stacja „Polana” lub „Kropotkinskaya”.

Niestety, w menu głównym projektu prawie nie zrobić miejsce dla shavermy jednak, omawiając najlepszy punkt shawarma w Moskwie, nie można odróżnić Gipsy, jak opinie tutaj wskazuje pyszne odmianę tego wspaniałego dania. Przyjdź, spróbuj zrobić to sam!

Cafe "Mirage"

Projekt ten działa w stolicy nie jest to pierwszy rok, więc ma ogromną bazę klientów. Niedawno otwarty innego pokoju, gdzie 250 osób – bardzo dobrze, prawda? Nawiasem mówiąc, ta restauracja ma dwa więcej pokoi, z których jedna może pomieścić 100 osób, a drugi – 40 mniej.

Znajduje się kawiarnia „Mirage” na ulicy Shkuleva (numer domu 2-a) i jest otwarta codziennie od 11 rano do 2 nad ranem. Służy rosyjskiej, europejskiej i kuchni kaukaskiej, i każdy może spróbować piwa lub wybrać inny drinka w barze. Nawiasem mówiąc, obiady dostępne na zamówienie codziennie od 12.00 do 16.00.

Skontaktować się z administratorem tej instytucji i zadawać pytania lub zapytać o możliwość odbycia bankietu zdarzenia w określonym dniu można pod numerami telefonów: 8 (499) 707-31-71 lub 8 (499) 707-54-44.

Jeśli planujesz dostać się do kawiarni, gdzie najlepiej shawarma w Moskwie przygotowuje produkty świeże i wysokiej jakości, w metrze, po czym należy pamiętać, że „Volzhskaya”, „pracownicy tekstylne” i „Kuzminki” – kolejna stacja.

Komentarze na ten temat wystarczająco dużo miejsca pozytywne: klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi, jakości i przystępnych cen żywności

Cafe „Bejrut”

Obiekt ten znajduje się pod adresem: Moskwa, ulica Mashkov, dom 22. Nawiasem mówiąc, projekt ten został stworzony przez założycieli popularnej restauracji – „Sindbada”, które możemy również omawiać w tym artykule.

„Bejrut” (cafe) jest otwarta codziennie od 10 do 23 godzin, a najbliższa stacja metra jest do niego „Red Gate”. Więc uczmy się, że oferuje menu projektu.

posiłki Mapa

Menu „Beirut Cafe” główny składa się z lunchów biznesowych, sałatek, gorących i zimnych przystawek, zupy, dania główne, przystawki, desery, makaronów, dań rybnych i steków. Ponadto, można również poprosić kelnera złożyć fajki i karty bar.

Sekcja potrawy prezentowane assorted „Aladdin” za 590 rubli., „Al Pasha” za 540 rubli., „Beirut” za 850 rubli. „Dzhezh Msahab” za 540 rubli i innych pozycjach, w tym shawarma z dodatkami na płycie na 420 rubli , Ponadto, gorące przekąski, po prostu trzeba zamówić kanapkę z shavermoy za 150 rubli. (Powiedzmy, bardzo smaczne shawarma w Moskwie), wątróbki drobiowe na 280 rub., A także danie jako „Sambusiki” z serem, mięsem lub szpinakiem za 260 rubli.

"Sinbad"

Ta nowoczesna restauracja znajduje się w stolicy Rosji od dłuższego czasu, to dlaczego ma liczbę w pełni zadowolonych klientów. Goście cafe „Sinbad” twierdzą, że ta restauracja jest mały, ale bardzo przytulny wyspa Wschodu w samym centrum Moskwy, bo w zasadzie menu Projekt jest ogromna liczba kuchni orientalnej Europejska, Libańska, arabski i.

Jest tam restauracja na ulicy Lyusinovskoy (62 th dom) i jest otwarta codziennie od południa do północy. Jeśli planujesz dostać się do „Sindbada” (najlepszy shawarma w Moskwie jest sprzedawany tutaj) metrem, wysiąść na stacji „Dobryninskaja” lub „Tula”. Aby dowiedzieć się o możliwości posiadania bankiet, zadzwoń +7 (495) 114-63-01.

Pamiętać, że naszym głównym zadaniem dzisiaj – aby dowiedzieć się, który sprzedaje najlepsze shawarma w Moskwie. Jeżeli nie jesteś daleko od „Sindbada”, należy tam do smaku kebaba marki, nazwany kawiarni, która kosztuje 730 rubli.

„Przyprawy i radość”

Ta restauracja jest częścią „Ginza Project” międzynarodowego holdingu, który został ostatnio bardzo szybko rozwijającym się. Nieruchomość znajduje się na kolorowym Boulevard (26-ty domu, 1 budynek) i działa na poniższym harmonogramem: od poniedziałku do soboty – od 8 rano do północy, w niedzielę – od południa do 24.00.

Tutaj każdy może spróbować kierunki europejskie i gruzińskie Wschodniej, a średni wynik w „przyprawy i radości” jest tylko 1.000. 500 rubli. Ponadto restauracja to dwukondygnacyjny budynek i ma nowoczesne wnętrze.

Kawiarnia czynna jest doświadczonego szefa kuchni – Z Dzandzava który otrzymał dyplom lekarza, ale stał się wybitnym kucharzem. Nigdy nie ukończył szkół kulinarnych, ale fakt ten nie wyklucza go z bycia szefem tylko sześć „Ginza Project” projektów.

„Lik Lik”

Jesień 2014 upłynął pod znakiem otwarcia na ulicy Malaya Bronnaya (4 dom), zupełnie nowej ulicy Food Cafe, która w tym dziale. Shawarma przygotowuje się przez doświadczonych kucharzy z Syrii na węglach, tak że ma niesamowity smak.

Menu główne zawiera szereg zakładów spożywczych sektorze Bliskiego Wschodu. Jak widać z tytułu, że jedzenie tutaj jest ulica, więc wnętrze jest nieco w odpowiednim stylu. Ciekawy graffiti na ścianach pokoju stworzyli Eugene Ches i pomógł jej w tym Crewe Alex.

W tej kawiarni można zamówić najlepszą shawarma w Moskwie w domu. O rejestrację dostawy zadzwoń +7 (495) 975-55-45, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że zamówienia zostały podjęte w okresie od 11.30 do 22.30. Nawiasem mówiąc, tu koszt waha się między 410 shavermy rubli.

podsumować

Dziś dowiedzieliśmy się, że shawarma i dyskutowane na długości 6 najlepszych restauracji i kawiarni w Moskwie, gdzie można skosztować prawdziwego shaormu. Wszystkie projekty przedstawione w niniejszym materiale mają bardzo pozytywną opinię, wskazując doskonałą jakość żywności, wyjątkowa obsługa, przyjemne wnętrza i towarzyski personel.

Przyjdź i tworzyć własne, bo tam czekają na Ciebie!