471 Shares 5383 views

atrakcje Tajlandia

Jeden z liderów w obecności wśród krajów, które znajdują się w południowo-wschodniej Azji jest Tajlandia. Setki wspaniałe buddyjskie klasztory i świątynie, pałace, ogromne piaszczyste plaże Samui Phuketta, Pattaya nocnych z niezapomnianych koncertów i rozrywki, znanego turystyki seksualnej, słynnego tajskiego masażu, przejażdżki na słoniach, niesamowite warunki do nurkowania, gdyż nic Podobne rynki pływające i egzotyczne niezamieszkałych wysp, Kuchnia niezwykły i niezapomniany festiwale buddyjskie – to przyciąga ogromną liczbę turystów.

Wszystkie atrakcje Tajlandii jest trudny do wyliczenia. „Miasto dzikiej śliwy” Bangkok powstała w 18 wieku przez króla Rama I. Jest znany z niezwykłych zabytków architektury. Zaledwie 30 km od Bangkoku, znajduje się największy na świecie farmę krokodyli, gdzie istnieje ponad 40 tysięcy krokodyle, a także blisko do zoo i muzeum dinozaurów.

Atrakcje Tajlandia nietypowe i oryginalne. Na pływający targ w Bang Nam Luengo można kupić wiele towarów, w tym owoce, kwiaty, rękodzieła, przyprawy, owoce morza. Jednak najbardziej interesujące szczegóły są własnością handlowców, którzy zręcznie prowadzonych między rzędami na swoich łodziach. W pobliżu miasta Nakhon Pathom jest ogromny musujące 127-metrowy posąg Buddy, która jest największym na świecie. W pobliżu miasta Kanchanaburi jest most nad rzeką Kwai i tzw „drogi śmierci”, które zostały zbudowane z jeńców wojennych w czasie II wojny światowej. Nie daleko rozprzestrzenił „Rose Garden” – słynny ośrodek kulturalny i najlepiej etnograficzna wystawa kraju. Tam, w zachodniej części Bangkoku, jest zoo i słoń sanktuarium.

Niektóre atrakcje znajdują się w Tajlandii i na północy. Mimo że obszar ten nie został jeszcze opanowane zwłaszcza przez turystów, tutaj pochodzi Thai cywilizacji. Ten malowniczy region lasy, wodospady, kolorowych świąt narodowych, setki starożytnych świątyń i miast.

Drugim największym i najważniejszym miastem Tajlandii Chiang Mai. Kilka kilometrów wyciągnął tajemnicze miasto Mehongsom. A 5 km na południe znajduje się Początki osadnictwa w okolicy, sięga 10-11 wieku.

Atrakcje Tajlandia naprawdę uderzyć swoją egzotykę. Chiang Mai i okolic są zamieszkane przez ludy i plemiona na kulturę charakterystycznym że cywilizacja nie będą miały żadnego wpływu aż do 20 wieku. Jednym z najbardziej tajemniczych plemion tej dziedzinie nazywa się Karen. Są ideał kobiecego piękna dziewczyna z dużymi uszami i długą szyją, więc dziewczyny od najmłodszych lat nosić podgrzewaną rurę miedzianą i odchylić ją wokół szyi. Pierścienie stopniowo dodaje wieku, a długość szyjki jest zwiększona. W wielu plemionach są oficjalnie palić opium władz, ponieważ jest uważany za część tradycji kulturowej. Na turystów, którzy odwiedzają te plemiona, uchwała nie obowiązuje.

Tajlandia atrakcje przyciągają turystów, ponieważ są wieloaspektowe i niezwykłe. Również turyści odsetki są słynne sztuki walki – Muay Thai Chaiya, Muay Thai, krabong Krabi. Znane mieszkańcy tego kraju pasji dla sportu hazardowych z udziałem zwierząt. Ten walki kogutów, konkursy i walki ryb, a nawet walki słoni.

Piękne, piękne, egzotyczne, i po prostu niezapomniane kraj jest Tajlandia. Turystyka tutaj jest doskonała opracowane i przynosi dobre dochody, bo w tym kraju jest naprawdę warto odwiedzić i uzyskać wiele najbardziej żywych wrażeń.