362 Shares 5932 views

Pampers „Dada”: opinie rodziców i pediatrów

Jednorazowe pieluchy, które nie muszą się umyć, nie chcą czuć się co pięć minut, sprawdzając czy nie ma wycieków, pieluchy na schludnym rzep, z zabawnymi rysunkami stały się prawdziwym zbawieniem dla coraz wyczerpany i zmęczony młodych matek.

Pierwsza marka produktu o nazwie „Pampers” wśród podniecenia takich pieluch. Nawiasem mówiąc, pieluchy, jak wielu błędnie nazywane wszystko pieluchy – praktycznie właściwa nazwa produktu. Ale ze względu na popularność towarów jednego przedsiębiorstwa, rozprzestrzeniła się ona do wszystkich spodni drugiej nepromokashki.

Podniecenie wokół produkcji „Pampers” Teraz trochę snu ze względu na wspaniałe ceny pieluch i baby matka została pilnie poszukują ich odpowiedników.

I już znalezione. Tak, tak! Faktycznie, nowy ulubiony pielucha – „Dada” – tzw.

"Dada" i "Pampers" – są identyczne?

Co przyciągnęło rodziców, gdy po raz pierwszy zobaczył pieluchy „Dada”? Niesamowite podobieństwo wizualne z drogimi „naturalnych pieluch.”

Te zielone odcienie bieli w kolorach, prawie taka sama działka wesołe zdjęcia, kształt, obecność silnego lepkiej i gęstej rezinochek na nogach. To tylko cena … można powiedzieć bez ironii: naprawdę miła niespodzianka.

Pampers „Dada”, którego cena była kilkakrotnie niższa niż koszt pieluch innych producentów zagranicznych, stały się ratunkiem dla matek noworodków. I sześć miesięcy oraz jeden-letniego dzieci, te pieluchy pasuje świetnie. I są szczególnie korzystne dla budżetu rodziny, która nie zapisuje pokorne „fiat”.

Sądząc po opiniach zadowolonych kupujących kobiet „Dada” identyczne „Pampers”: miękkie, hipoalergiczne produkty, ściśle przylegające do nóg dziecka, podczas napełniania.

Pod względem jakości i ceny – spełnione.

Kluczowe cechy

 1. Pampers „Dada” (Polska) są przeznaczone dla dzieci jako noworodka (seria „Mini”), jak również starszych serii ( „Premium”). Według masy ciała dziecka, pieluchy są podzielone na pięć kategorii.
 2. Wyprodukowany przy użyciu najnowszych technologii, te pieluchy stały się o rząd wielkości łatwiejszy i „uczonego” dużo lepiej absorbują wilgoć. Z pomocą specjalnie zaprojektowanych materiałów i wysokiej jakości pieluchy chłonne absorbują wilgoć wewnątrz i przytrzymaj go, chroniąc skórę przed podrażnieniami dzieci.
 3. Oddychające materiały miękkie umożliwić dziecku czuć się komfortowo w pieluszki i bezpłatnym zawartości warstw pieluch aloes ekstrakt zapobiega pojawianiu się zaczerwienienia i wysypki na skórze dziecka, zapewnia nawilżenie i zmiękczenie.
 4. na tyle cienki, by nie uginać, nie włosia, nie przytrzymać ruchy dziecka.
 5. Bardzo kolorowe. Kolor zdjęcia znajdują się na pieluchy, pobudzają ciekawość, a nawet do pewnego stopnia rozwój zdolności twórczych dziecka.
 6. Pampers „Dada”, który podsumowuje rodzice wyrażają bardzo dobre, otrzymał również pozytywną ocenę Instytutu dla matki i dziecka.

Komfort dla dziecka

A przecież nie ma idealnych pieluchy. Aby stworzyć coś najbardziej komfortowe dla nadpobudliwe dziecko, które co jakiś czas gdzieś uruchomiony, spadanie, podrzucając i obracając się we śnie, a jeśli nadal nie może chodzić, i stara się „przeskoczyć” z ubrania, pozbyć się pieluszki, kopiąc i protestują, w jaki sposób wystarczy, aby stworzyć komfortowe.

Jako pediatrzy twierdzą, że dziecko w żadnym wypadku NIE buntują się przeciwko tym, że nie powoduje dyskomfortu. Dzieci, „ubrane” w pieluchach „Dada” Mają tendencję do postrzegania pieluchę pozytywne, bo po prostu nie czuję się sobą.

Najnowszy rozwój doprowadził do kwestii opieki nad dzieckiem jest prawie bez zarzutu.

Pieluchy polskiego producenta wykonane bez lateksu, bielone nie środkami chemicznymi (a więc nie emitują nieprzyjemne zapachy i ostry), nie mają charakterystykę pieluch właściwości beznadziejnie pognieciony i rzep na nich nie przyjść powieść bez zgody i na najbardziej odpowiednim momencie. Że nie tylko! Mogą wielokrotnie zapinać i rozpinać bez ryzyka, że mogą one stracić swoją wytrwałość.

Pampers „Dada” idealnie dopasowuje się do dziecka i nie przeszkadza mu ani grać ani spać.

Cena tutaj iw Polsce

Jeżeli jednostka miary kosztu biorąc najbardziej stabilną walutę i standard analizowanego produktu opakowania pieluch rozmiarze 4, liczba pieluch, która jest 54 sztuk, cena takich zakupów będzie w zakresie od 10 $.

W rublach – 600.

Podobny produkt z marką „Pampers” – czyli „aktywa Pampers Baby” jest dokładnie w połowie tak kosztowne. W związku z tym zapotrzebowanie na pieluchach „Dada”. Cena w Polsce Ojczyzną poszukiwanym produktem, po prostu śmieszne – około 20-25 złotych, które pod względem rubli przy obecnym kursie uzyskane bardzo tanio, w regionie 300 rubli.

Wymiary i wyposażenie

Niuanse kupić pieluszki są: Noworodek pieluchy maluchy potrzebują mniejszych, ale bardziej, dzieci są starsze – bardziej higieniczne, a ich liczba w stosie mogą być zmniejszone i.

Pieluchy według liczby, wagi i kawałki:

 1. Od 2 do 5 kg – 28 szt.
 2. Od 3 do 6 kg – 78 szt.
 3. Od 4 do 9 kg – 64 szt.
 4. Od 7 do 18 kg – 54 szt.
 5. 15 do 25 kg – 46 sztuk.

Liczba rodziców

84 procent matek, które przeszły do użycia „Dadą”, znany jako najbardziej pozytywne zjawisko absolutny brak grudek, które są zwykle w niskich pieluchy segmentu cenowego.

Pomimo rozsądnych cenach, producent zachowuje doskonałą markę, a nie kompromisu w sprawie jakości materiału.

Na drugim miejscu jest pozytywna właściwość pieluchy jak zapewnienie dostępu powietrza do skóry dziecka i obecność impregnacji oparciu o aloesu.

Trzeci – rozdrobnienie produktu. Korzystanie z „Dada”, można bezpiecznie zapomnieć o niezgrabnych pieluchy, dzięki czemu dziecko wygląda jak mrówka. Polskie Pampers majtki zasługują na tytuł – są tak cienkie, a jednocześnie doskonale trzymać całą zgromadzoną wilgoć.

Niektóre mamusie mówią, że nie można zmieniać pieluchy, „Dada” w ciągu 12 godzin. Tak, to może wytrzymać takie „obciążenia”, ale lepiej jest działać zgodnie z zasadami i zastąpić pieluchy, po 6 godzinach pracy.

Recenzje pediatrów

Tak więc, jeśli pierwszych dziecięcych pieluchach – pieluchach „Dada”, pediatrzy feedback będzie bardzo pomocne. Są nieco bardziej cenne opinie zwykli konsumenci, ponieważ lekarz dziecięcy patrzy na każdej rzeczy niezbędnych dla dziecka, z profesjonalnego punktu widzenia.

Ale „Dada” w pediatrów nie mamy zastrzeżeń. Praktyka zna przypadki, w których skóra dziecka nie jest odpowiednio reaguje nawet na drogich pieluch marki – dziecko na pośladkach wysypki i krosty pojawiają. Są to pojedyncze przypadki, które nie bój się, i to jest prawdopodobnie związane z indywidualnych cech organizmu dziecka. Jednak z „Dada” Te problemy nie są aż tam.

Pediatricians rodzicielskie do pieluchy korzyści wymienione jako warstwę ochronną ekstrakt z aloesu, przeciwalergiczne i lepsze dopasowanie rezinochek przekazanej przez zatem nie tkanki.

Zmienić pieluchę. Kilka zasad, aby uniknąć wysypki

Każda matka kupuje produkt polskich dzieci, na pewno pieluchy deficyt nie będzie – każdy dostawca pieluszek „Dada” gotowy, jak to możliwe, aby zapewnić, że wszyscy obywatele w wieku poniżej jednego i pół roku (i jeśli to konieczne – i starsi) to niezbędny przedmiot higieny osobistej.

Ale nawet przy niskich kosztach rodziców nie-nie, tak i starają się oszczędzać. Zwłaszcza, panuje przekonanie, że „Dada” może być trochę dłużej przepisane sześć godzin.

To nie jest tak. Trzeba zmienić pieluchę, gdy jest zauważalnie cięższy, nawet jeśli mniej niż sześć godzin położył, a wewnętrzna powierzchnia pieluchy jest sucha, a skóra dzieci – też.

Trzeba zmienić pieluchę w najbardziej komfortowych warunkach: Idealnie na zmieniającym się stół, pokryty ceratą i pieluch. Jeśli takie powstało zapotrzebowanie na spacer – mi prosto w wózek.

Aby chronić wysypka skóry dziecka, trzeba nie tylko oczyścić przed każdą zmianą pieluchy, ale również daje bardzo dobrą suche.