209 Shares 1081 views

Sergey Polikarpow – Biografia i kariera

Mate chłodne los,


Dopóki nie zamknął usta …

Dlatego też, w każdym wieku, a teraz

Jak niepocieszona sierotą.

Te linie poeta Siergiej Iwanowicz Polikarpow napisał w pamięci jego minionej kolega, pisarz i poeta Dmitrij Blinskom. Dziś te słowa są istotne w odniesieniu do autora. Sergey Polikarpow nie słynął z ogromnej Związku Radzieckiego, a teraz jego prace nie są znane każdemu, ale jego praca jest przesycone szczerością, że nie można przekupić czytelnika.

biografia poety

Sergey urodził się we wsi dzielnicy Kuzminki Ukhtomskogo w 1932 roku. Wojna, którą przeżył, pozostał w jego pamięci na zawsze, jak również inne dzieci w pamięci z lat wojennych. Pisał wiersze, które odzwierciedlają ból utraconego dzieciństwa.

I dać do galopującego serca Prairie,

Aby headwind pamięć

vzvoroshil …

Kraj niezapomniany, dzieciństwo,

Ja nigdy w nim wspaniałe, nie żył.

Chłopiec urodził się w rodzinie robotniczej, a on początkowo poszedł w ślady rodziców, absolwent Moskiewskiego Kolegium Ministerstwa metalurgii żelaza w 1952 roku, a następnie – Żytomierz szkoła artylerii obrony powietrznej. Po ukończeniu służby wojskowej, Siergiej sobie sprawę, że chce połączyć swoje życie literaturze i wszedł Instytut Literacki w Moskwie im. Gorkiego. Tam nauczył się wiele utalentowanych osób, w tym Bożego Narodzenia, Jewtuszenki i innych sławnych ludzi, którzy stali się poetów, pisarzy i krytyków. Sergey Polikarpow ukończył w 1963 roku.

Twórczy sposób poety

Sergei został opublikowany w 1950 roku. Napisał wiele wierszy i książek. Jego kreacje są produkowane w „Fiction” – Wydawnictwo, aby rozpoznać nie wszyscy poeci i pisarze. Współpraca z nimi jest już samo w sobie jest najwyższy szacunek Sergey Polikarpov talentu. Przez całe swoje życie, on związany z literaturą i poezją, był członkiem Domu Pisarzy, pracował w magazynach, tłumaczone z różnych językach ludzie CCCP (Uzbek, kazachskich, Osetii) dzieł literackich. Pisał listy książek, wśród nich:

  • "Pokuśtykał Thunder" (zbiór poezji);
  • „Kontynuacja dnia”;
  • „Wzmocnienie granica pragnie” (specjalny Puszkina);
  • „Wieża”;
  • "Burning Bush";
  • „Słońce na kołach”;
  • "Ash".

Nie tylko utalentowanym poetą, ale także dobrym człowiekiem, nigdy Sergei skrytykował jego współpracownicy nie przyjął plotek. Slim jako gimnastyczka, o silnej woli podbródek, on zawsze stał wysoki i dumny. Poeta Siergiej Polikarpow i był wspaniałym ojcem – bardzo lubił swego małego synka, i starał się dać mu dużo czasu.

W kraju nie znam jej poetę …

Po premierze filmu „I Am Twenty” kraj dowiedział się wiele nazw, które są jeszcze znane każdemu, nawet niedoświadczony człowiek w poezji: Boże, Ahmadullina, Jewtuszenki, Kazakova, Wniebowstąpienie i wielu innych. Są to ludzie, których talent jest uznawany całość dziękuje ZSRR do opublikowanego filmu. To był rodzaj poetów reklamowych, który dał im szansę stać się sławny, zadeklarować się do całego ZSRR. Jednak premiera przyniósł brutalne przebudzenie jeszcze innego utalentowanego poetę, którego potencjał nie jest w żaden sposób nie gorszy od któregokolwiek z powyższych mężczyzn – poety Siergieja Polikarpow.

odczyty poezji, ujęte w podstawie filmu, był to rodzaj konkursu poetów. Były one bardzo udane, młode talenty otrzymać swój udział entuzjazmem i oklaski, nikt wygwizdany, co wydarzyło się w takich spotkaniach. Kiedy Siergiej wyszedł i przeczytać niektóre z jego wierszy, żywy, namiętny, silny, publiczność wybuchnęła entuzjazmem. Taki sukces, być może, nie było żadnego z głośników wcześniejsze poeci (i Sergey Polikarpow ich wiersze czytają jeden z ostatnich). Podziwiali jego talent, jego autografy i przez długi czas nie chciała puścić ze sceny, poprosił, aby ponownie i ponownie przeczytać. To był określony, wyraźny sukces.

A im bardziej gorzkie było uświadomienie sobie, że filmowcy są po prostu wyciąć z filmów Siergieja dzielącego oklasków, dostał między innymi poetami. Siergiej był niemile zaskoczony, bo jest tak oczekiwany, kiedy wreszcie film zostanie wydany.

wniosek

Jednak trudy życia i niesprawiedliwość nie uczynił Sergey Polikarpow przerwę z poezją, bo on żył i nie znudzi, choć czasami doświadczonych twórczych spadków. Przez całe swoje życie poświęcił go do niej i pisał aż do śmierci, która przyszła do niego w 1988 roku. Poeta zmarł w Moskwie, gdzie został pochowany, ale jego dzieło żyje w pamięci i sercach czytelników.