284 Shares 8381 views

Naczynia dla pikniku: Porady i przepisy

Piknik – ulubione rozrywki w okresie letnim. Jednak nie oznacza to, że spadek nie może przejść do atmosfery, zabierając ze sobą kilka koców i smaczny posiłek. Jeśli pogoda na to pozwala, a mają czasu do stracenia, dlaczego nie rozkoszować się słońcem jesień i poshurshat liściastych? Wielu zastanawia się, co przygotować potrawy na piknik, bo trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, że spotkania nie został zepsuty przez jedzenie bez smaku. Aby określić kolejność, które produkty są najbardziej odpowiednie do gotowania w przyrodzie, a nie spędzać zbyt dużo czasu, trzeba przestrzegać pewnych kluczowych zaleceń. Po przeczytaniu tych wskazówek, można nie tylko zrobić ciepłe spotkanie ze starymi znajomymi, ale także przygotować romantyczną kolację na zewnątrz.

Dania na piknik w przyrodzie: Główne zalecenia

Najpierw trzeba zdecydować się na gamie produktów. Nie jest konieczne, aby kupić supermarket, ponieważ, mimo wszystko, nie jesteś tylko tam jeść. Lepiej jest wybrać te pokarmy, które nie zepsuje się w słońcu. można dostać świeże owoce i warzywa, a także wcześniej marynować mięso lub rybę. Ponadto, wiele osób woli wziąć ser piknik. To pasuje do niemal każdego rodzaju produktu. Jeśli chodzi o przygotowanie sałatki, ubrany z majonezem, a następnie porzucić je lepiej. Takie dania na piknik w przyrodzie nie są odpowiednie. To samo należy powiedzieć o kanapki. Z pewnością niewiele osób może sobie wyobrazić spotkania w przyrodzie bez swoich ulubionych przekąsek, ale faktem jest, że lepiej jest gotować się na pikniku, czy na drodze, może pójść źle. A więc okazuje się świeżo przygotowane kanapki. Maksymalna, że można zrobić – jest zebranie wszystkich niezbędnych góry za przygotowanie produktów i smażyć chleb tosty. Między innymi, konieczne jest, aby dbać o naczynia. Nie należy przyjmować zestaw herbaty i porcelanowe talerzyki babci. Jest to możliwe do zrobienia z jednorazowych kubków i talerzy, które następnie nie muszą nosić ze sobą i zmyć resztki suszonej żywności w domu. Nie zapomnij i pokrowce stół, trzeba także mieć na coś do siedzenia. A ponieważ każdy człowiek musi dbać o środowisko, należy wziąć worek na śmieci. On będzie się przydać podczas czyszczenia miejsca, gdzie siedzieli. Jeśli niektóre jedzenie na piknik w przyrodzie, nie są spożywane, a następnie, biorąc plastikowych pojemników, można przynieść je do domu. Ważne jest również, aby ubierać do pogody. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli idziesz na świeże powietrze jesienią, ponieważ o tej porze roku jest bardzo zwodnicze.

Naczynia dla pikniku: Przepisy

1. Kanapki z masłem czosnkowym. Wszystko, czego potrzebujesz do tego dania, – wstępnie gotowane olej. Umieścić w mikserze 200 gramów produktu śmietany, posiekać trochę zieleni i cztery głowice czosnku. Wszystko, czego potrzebują dużo zamieszania. Po konieczność schłodzenia oleju w plastikowym pojemniku. Bezpośrednio przed posiłkiem rozpowszechniania ich chleb żytni, dodać trochę ryb na wierzchu i udekorować świeżymi warzywami. Ten plan posiłków dla pikniku na zewnątrz bardzo smaczne i przygotowane dość prosto i szybko.

2. W doskonałej sałatki greckiej. Dla niego potrzebne są trzy dojrzałe pomidory, ogórek, papryka słodka i dwa duża cebula. Wszystko pokroić w plasterki i dużych cebuli cięcia. Jak tankowania można użyć oliwy z oliwek i 150 gramów sera „Feta”, która jest również kostkę.

3. Co to jest kompletna bez piknik pachnące grilla? Jeśli lubisz ostre, i nie chce spędzać dużo czasu gotowania, spróbuj grillowane skrzydełka kurczaka. Aby to zrobić właściwie przemyć jeden kilogram produktu i specjalnej mieszanki marynacie. Jego wytwarzania zmieszać 180 ml oleju roślinnego, łyżkę kolendry, kminek, łyżkę skórki cytryny, kurkumy, 2 czosnek i dwa chili, curry dwie łyżeczki. Can sól marynata do wyboru. Aby zmaksymalizować nasączonej kurczaka, umieścić go w chłodnym miejscu przez 5 godzin. Po tym można bezpiecznie umieścić go na grill i gotować na węglu drzewnym.

4. Żaden posiłek nie powinien przejść bez deseru. Najlepszym rozwiązaniem na piknik służyć świeże owoce. Cóż, jeśli nie po prostu narezhete i zrobić sałatkę. Wystarczy tylko oczyścić jabłko, gruszka, pomarańcza i banan. Optymalna ilość będzie się z 150 gramów każdego owocu. Sezonie zakończył danie z soku pomarańczowego z dwoma łyżkami miodu. Jako dekoracji można użyć rozdrobnionych orzechów włoskich.

Te dania na piknik w przyrodzie jest bardzo prosta, ale jednocześnie smaczne i satysfakcjonujące. Cieszyć się wakacjami!