787 Shares 4228 views

dżem truskawkowy w multivarka: przetwory na zimę

dżem truskawkowy w multivarka przygotowany szybko, bez utraty ich korzystnych właściwości. Można go stosować do herbaty lub kawy, ponieważ uzyskał doskonałe galaretki lub ciasto wypełnień. Najważniejsze – aby zrobić wiele, ponieważ jest bardzo smaczne. Oto kilka przepisów na aromatyzowana deser.

Gotowanie dżemu truskawkowego w multivarka Moja kilogram głównym produktem, usunąć ogonki i miejsce zepsute. Umieścić w misce urządzenia dodać taką samą ilość cukru (stosunek jednego do) oraz, w razie potrzeby multistakan wody. Wybierz tryb „hartowanie” – najbardziej delikatny i niską proces wrzenia, pozostawić na godzinę. Po określonym czasie, produkt końcowy może być wylewany na sterylnych słoików i pokrywy rolki.

dżem truskawkowy żelatyną Proporcje produktu jeden po drugim, to znaczy kg cukru na kilogram owoców. Położyć je wydajności urządzenia, dodać 180 g wody (objętość szkieł specjalnych urządzeń). Wybierz tryb „hartowanie” i pozostawić mieszaninę na godzinę. Na kilka minut przed dźwiękiem należy wprowadzić paczkę żelatyny i dać wagę do osiągnięcia pod maską. Leżał w wysterylizowanych słoików. Jam dzieje się z całych owoców i dość grube, tylko do smarowania na chleb lub jako nadzienie do ciasta.

Dusić dżemu truskawkowego w multivarka z cytryną Te proporcje są takie same – na części elementu. Umyć i oczyścić kilogramów jagód, umieścić je w misce. Kilogram cukru wlać na pergaminie i wysłać go na kartce w piecu na kilka minut do ogrzania, ale nie topi. Przeplatane z ciepłym produktem w pojemniku urządzeniu dodać skórkę i sok z dwóch cytryn. Tryb wyboru „Hartowanie”, wystarczy na 20-30 minut. Gotowej kompozycji może zmieniać się w wyjałowionej pojemnika i skręcaniem (filmem) pokrywek. Naturalnie chłodzone i przechowywane aż do zimy.

dżem truskawkowy z pektyny w multivarka łatwe w przygotowaniu

Owoce mycia, usunięcie ogona. Zgnieść truskawki z cukrem w misce w proporcji jeden i pół kg 750 g głównego składnika substancji stałych. Łyżka mieszanki do miski urządzenia i dodać kilka łyżek soku z cytryny. Wybierz „gasił” tryb, ustawić czas gotowania – trzy godziny. 30 minut po uruchomieniu urządzenia do pracy, dodać 50 g pektyny owoców. Wszystko tak szybko jak słyszysz sygnał zakończenia procesu, zostać przeniesiony do trybu „pieczenia” i, mieszając, doprowadzić do pożądanego stanu. Wlać do czystych słoików i śruby.

dżem truskawkowy w multivarka orzechów przygotowują się do zimy

Owoce mycia, usunięcie ogona i pozostawiono do odprowadzania wody. Następnie umieścić w kilogram produktu 900 gramów cukru i pozostawić do niech sok, zajmie około 30 minut, po upływie określonego czasu, aby przejść mieszaninę do miski urządzenia i dodać orzechy (muszą być zmielone na drobny miękiszu). Wlać 360 ml wody i włącz „hartowanie”. Aby przygotować niezwykłe zakleszczenia wystarcza 60 minut. Gotowa potrawa jest rozkładany do wysterylizowanych słoików i okładek walców. pojemnik do góry dnem i sklep chłodzenia w chłodnym i ciemnym miejscu.

wniosek

Ten artykuł dał odpowiedź na pytanie, jak gotować dżem truskawkowy. Może to być różne: z całych owoców lub w postaci jednorodnej masy. W każdym razie, bardzo aromatyczny i smaczny.