742 Shares 8961 views

Leczenie łuszczycy dziegieć: Opinie

Bardzo nieprzyjemna choroba skóry jest łuszczyca. Nadal nie ma potwierdzenia tej teorii w odniesieniu do jego wyglądu. Może to wynikać z infekcji wirusowej w oparciu o awarii, lub z naruszeniem procesów metabolicznych w organizmie. Coraz więcej naukowców są skłonni do autoimmunologicznych swoją teorię wygląd.


Od próbuje pozbyć się łuszczycy na różne sposoby. Używane jako leki, a także tradycyjnej medycyny. Jedną z tych metod jest skuteczną metodą leczenia łuszczycy dziegieć. W tym artykule, zastanówmy się, jak to i to, co mówią o nim ludzie mają zastosowania.

Jaki jest smoła brzoza

Surowiec ekstrahuje się z kory brzozowej warstwy suchej destylacji. Powoduje to gruba ciemną ciecz oleistą konsystencję. Wcześniej została wykorzystana w wielu zastosowaniach. Na przykład, oczyszczone buty wciera metalowych rozmazany koła i tak dalej.

Dziś nie jest to tak powszechne, jak przedtem. Ale z powodzeniem przeprowadzić leczenie łuszczycy smołą brzozy.

Jego skuteczność jest trudna do sporu. Po tym wszystkim, kompozycja posiada dużą ilość składników odżywczych. Ten kreozotowy, fenol, krezol, ksylen, toluen, ketony, kwasy organiczne, węglowodory aromatyczne.

właściwości lecznicze

W medycynie ludowej, korzystanie z brzozy smoły nie ogranicza się do leczenia łuszczycy. Istnieje cały listy chorób, w których jest ona w stanie wywierać korzystny wpływ. To astma, ból gardła, hemoroidy, opryszczka, zapalenie skóry i tak dalej.

Leczenie łuszczycy dziegieć ma dezynfekujący, uzdrowienie i przeciwpasożytnicze działanie.

Poprawia krążenie krwi, obszarów dotkniętych uzdrowić skórę oczyszczoną infekcji i pasożytów, pozostawia swędzenie, podrażnienie, ból.

efekt uboczny

Biorąc pod uwagę fakt, że smoła jest skomplikowane i potężne struktury, może ona dostarczyć nie tylko korzystny efekt. Jeżeli wniosek zostanie przeprowadzona nieprawidłowo lub zbyt długo, to może nawet rakotwórcze zawarte uszkodzić skórę.

Dlatego należy stosować ostrożnie i kursy, zapewniając przerwy.

Jeśli są duże połacie porażek, zastrzyki pierwsze terapii i pigułki, a następnie użyć smołę.

Należy również zauważyć, że w celu zastosowania go w innych obszarach, gdzie skóra jest zdrowa, nie powinno.

Wśród przeciwwskazań obejmują choroby przewlekłe, które są w postaci ostrej.

tar netto nie może być stosowany na trądzik, czyraki i Wen.

Przeciwwskazane w ciąży, a on, jak również problemy z nerkami.

Jeśli inne leki zwiększają wrażliwość skóry, a następnie na jej stosowania do czasu należy także wyrzucić lub stosować z dużą ostrożnością.

Natychmiast po naniesieniu na skórę, które uprzednio swędzenie znika, ale może to być odczuwalne uczucie pieczenia. Ten dyskomfort zniknie po kwadransie.

Od czasu do czasu zdarza się wzrost stanu zapalnego. Ale taka reakcja niekoniecznie wskazuje na pogorszenie choroby. Po prostu może być nietolerancją leczenia łuszczycy dziegieć. Opinie, jednak ludzie pozostają praktycznie wszystkie pozytywne. Jedyny przykry moment, który musi zostać zaakceptowany – jest ciężki zapach.

Preparaty z jego zawartością

Jeśli łuszczyca ma ostrą formę, smoła może być stosowany w czystej postaci. Można go również znaleźć w składzie leków.

Jest to kremowa masa czarny ze szczególnym ostrym zapachu. Zastosowanie w czystej postaci, mogą być związane z pewnymi trudnościami i niedogodności. Na przykład, to jest słabo wchłaniane, ponieważ to, co brudne ubrania, a zapach rozprzestrzenia się bardzo nieprzyjemne. Dlatego większość smoły użytego w składzie:

 • mydła;
 • maści;
 • szampon.

mydło

To narzędzie służy do pielęgnacji skóry w stanie gorączkowych. Smoła mydło sprzedawany jest w stanie ciekłym i stałym. Jest to doskonały środek antyseptyczny, który ma obezbolevayuschim działania.

Leczenie łuszczycy dziegieć w postaci mydła oczyszcza i przywraca skórze. Regularne stosowanie promuje grzyba zniknięcia wszy i łupież i łatwiej leczyć rany i zadrapania.

Powinien on być stosowany do nadmiernego pocenia się, pleśniawki, opryszczki, grzybicy, trądziku.

maści

To narzędzie umożliwia szybkie gojenie się ran i skaleczeń, łagodzi stany zapalne i swędzenie. Maść kupić gotowe lub wytworzone niezależnie.

Od leczeniu łuszczycy dziegieć, wskazane jest, aby zrobić małą koncentrację na skórę stopniowo dostosowane.

Smoła nabyć w aptece. Wciąż jest jałowiec i węgiel. Ale to była brzoza jest uważany za najbardziej użyteczny. Maść wytworzyć różnymi sposobami.

 1. Do wytwarzania maści dalej nabyć kwasu salicylowego i olej rycynowy. 100 ml surowca miesza się z 40 ml kwasu salicylowego i oleju rycynowego w tej samej ilości. Gotową mieszankę nakłada się na obszarze zagrożonym wieczorem na noc. Top cap jest zużyte lub niepotrzebne zużycie. Rano zmyć maść. Więc spędzić brzoza leczenie tar łuszczycy na głowie lub ciele.

 2. Antyseptyczne przejmuje dodatkowej mocy, gdzie jest mieszany z propolisu (100 mililitrów smoły propolisu i 15 gramów).

 3. Na następny maść jest gotowa:

 • dwie łyżki smoły;

 • jedna łyżka tłuszczu z kurczaka;

 • pół szklanki grzyba;

 • Dwie łyżki żółci medycznego;

 • Dwie łyżki mydła;

 • łyżeczka sody;

 • Żółtko 3 kurczaka w postaci surowej.

Wszystko wymieszać, aż będzie gładkie i stosowane na skórę.

Bardzo przydatny efekt jest maść z miodem. Istnieje kilka receptur.

Na przykład można zmieszać 50 mililitrów oleju rycynowego i smoły, dodać 100 g miodu i dwa białka jaja, który zanim zostanie bit. Maść przechowywane przez 3 dni w lodówce, a następnie nakłada się na zmienioną chorobowo skórę. Kurs trwa jeden miesiąc.

Aby wziąć inną receptę:

 • 200 g miodu i glistnika;
 • 300 g smoły;
 • 100 g pokruszonych liści orzecha włoskiego, liści jeżyny, oleju rybnego.

Wszystkie składniki wymieszać, nalegać trzy dni, podczas których nieustannie mieszać. Następnie można rozpocząć leczenie łuszczycy dziegieć. Zdjęcie przedstawia maść przygotowany przez jednego z powyższych receptur.

szampony

Szampon z dodatkiem smoły promować głowę pielęgnacji skóry. Jeśli nie obserwuje się reakcja alergiczna, to będzie wielkie, aby chronić i przywracać skórze.

Leczenie łuszczycy dziegieć głowy często prowadzi do bardzo skutecznych wyników.

mleczka

Oprócz maści, płyny można zrobić. Do tego celu, waciki namoczone w smole, rozcieńczonego w oleju 1: 1 lub popiół ze spalanego kłody brzozy w tym samym stosunku.

kąpiel

Preparaty wytwarza się 100 ml kąpieli smoły z 75 ml alkoholu i mydła z taką samą ilością wody. Jest następnie wciągana w łaźni wodnej, po czym mieszaninę wlewa się do niego, a w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów, zanim Procedura ta może być następnie rozprowadzić na dotknięte obszary smoły.

Pół godziny później skóra jest oczyszczona z substancji smolistych z mydłem, ale nie jest to zalecane, aby osuszyć ręcznikiem.

aplikacja wewnętrzny

Jest znany nie tylko miejscowym leczeniu łuszczycy skóry głowy brzozowej smoły lub leczenia całego ciała. Tradycyjnych uzdrowicieli, a nawet wielu lekarzy oficjalnej medycynie zaleca się dodać kilka kropli smoły w wywary z ziół.

Istnieje wiele przepisów na jak leczyć łuszczycę dziegieć wewnątrz. Ale korzystnie przed sprawdzenie ważności recepty dla siebie, należy skonsultować się z lekarzem.

Wiadomo również, że z jego stosowaniem dokonać czyszczenia ciała. Ale należy pamiętać: ci, którzy są chorzy łuszczyca, głód przeciwwskazane. W każdym oczyszczania picia wysoce pożądane rano na pusty żołądek cytryny wody. Wtedy będzie można uniknąć głodu.

opinie

Niestety, łuszczyca nie jest chorób, które mogą być szybko utwardzone.

Jeśli pojawia się on, to znaczy, że coś jest poważnie zakłócony wewnątrz. Należy przygotować się na fakt, że proces gojenia będzie trwać długo. Jednakże, jeśli wykazują dość wytrwałości, będzie regularnie przeprowadzać niezbędne procedury i, co najważniejsze, będzie określana pozyskać łuszczycę, to się stanie.

Istnieje wiele osób (poza tym, wiele z nich zostawić swoje komentarze w sieci wirtualnej), które udało się poradzić sobie z chorobą.

Oczywiście, nie są one wykorzystywane wyłącznie dziegieć. Niemniej jednak, ludzie świętują swoją skuteczność w leczeniu. Chociaż w większości to pozostaje takie samo nastawienie na sukces.