608 Shares 6929 views

Dlaczego Skype nie jest zainstalowany? Zainstaluj Skype (Skype)

Dziś czat z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem Internetu jest bardzo wygodne, poza tym można to zrobić za darmo za pomocą specjalnego oprogramowania. Jednym z takich programów jest Skype. Można go używać w dowolnym miejscu, najważniejsze, że było pod ręką, laptop lub telefon komórkowy z szybkim dostępem do Internetu oraz odpowiedniego zestawu słuchawkowego, który pozwala widzieć i słyszeć rozmówcę w trakcie komunikacji. Jednak większość użytkowników napotkać problemy podczas instalacji narzędzia. W tym artykule postaramy się zrozumieć, dlaczego nie zainstalować „Skype”.

Niektóre ogólne informacje

Od kilku lat ludzie z powodzeniem stosowany program o nazwie Skype, który ma wiele możliwości. Na przykład, można rozmawiać z rodziną i przyjaciółmi mieszkającymi za granicą, i robią to całkowicie za darmo. To samo dotyczy korespondencji. Ale to nie jest cała lista zalet. Można utworzyć wideokonferencję. Nawiasem mówiąc, po ostatnich zmianach, funkcja ta jest również bezpłatny. Dostępne grupa nazywa i wiele więcej.

Tak więc, jak wspomniano wyżej, powody, dla których nie instalować „Skype”, może być bardzo, bardzo dużo. Najczęściej – to inny rodzaj niezgodności i braku ważnych plików i elementów instalacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania programu. Po pierwsze, musisz zrozumieć, że instalacja programu na komputerze powinny być przeprowadzane tylko wtedy, gdy istnieje wiele wirusów, zainstalowany folderze DirectX, i tak dalej. N. Wszystko to pozwoli uniknąć problemów w większości przypadków jest to rozwiązanie.

Oczywiście, aplikacja wymaga pewnej ilości miejsca na dysku komputera, a także pamięć wirtualną. Jeśli urządzenie nie spełnia minimalnych wymagań, w tym przypadku, trzeba zaktualizować swój komputer. A teraz patrzymy na szczegóły jak instalacja powinna odbywać się na komputerze. Ale najpierw trzeba pobrać. Pożądane jest, aby to zrobić z oficjalnej strony internetowej. Więc będzie można wykluczyć obecność wirusa w pliku wykonywalnego.

Ustawienie „Skype” na komputerze: Instrukcja krok po kroku

Więc poszliśmy na oficjalnej stronie programu i znaleźć najnowszą wersję produktu. Potem zaczniemy pobierać, zapisz plik. Następnie pojawi się monit, aby pobrać pełną wersję. Wszystko odbywa się w trzech etapach. Wszystko, co jest wymagane od ciebie. – To naciśnij „Dalej” Co należy zwrócić uwagę, ponieważ jest to instalacja MSN jako strony głównej na Skype. Oczywiście, nie jest obowiązkowe, ale jest znacznie bardziej wygodny w użyciu tego samego Google lub Yandex. Chociaż, jeśli używasz przeglądarki Opera, Chrome, to nadal nie będzie działać.

W zależności od szybkości połączenia internetowego, instalacja może potrwać kilka minut, jako całość, i więcej. Jeżeli sygnał jest słaby, po raz pierwszy nie mogą otrzymać zainstalowany program, ale porozmawiamy o trochę później. Gdy proces dobiegnie końca, automatycznie wrzucić na stronę główną programu „Skype”. Instalacja programu jest zakończona. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub zarejestruj. Jeśli masz już konto, po prostu „Logowanie”, jeśli nie, to przejść przez rejestrację minut.

Wskazane jest, aby umieścić znacznik wyboru na podstawie automatycznej autoryzacji, przejdzie bezpośrednio do programu podczas uruchamiania systemu Windows. W każdym razie, zanotuj nazwę użytkownika i hasło. Można to zrobić w notatniku na komputerze gdzieś na dysku w chmurze, e-mail itd. N. Po zakończeniu instalacji, zarejestrowany / zalogowany, możesz dodawać kontakty. Aby to zrobić, należy wysłać zawiadomienie. Gdy użytkownik akceptuje żądanie, masz wiadomość. Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co dotyczy instalacji produktów oraz pierwszych kroków w programie. Jak widać, wszystko jest proste i jasne. Jak na Skype, a następnie użyć go bardzo wygodne, wspomagane przez intuicyjny interfejs.

„Skype” nie został zainstalowany na komputerze

Wielu użytkowników ma trudności nawet przy instalacji programu. Zdecydowanie można powiedzieć, dlaczego nie zainstalować „skype”, ale sobie z problemem jest nadal możliwe. Po pierwsze, trzeba użyć oprogramowania z oficjalnej strony. Jeżeli po tym sytuacja nie uległa zmianie, a następnie spróbuj wyłączyć program antywirusowy, który może zablokować plik wykonywalny. To samo odnosi się do zapory systemu operacyjnego. Podczas instalacji można wyłączyć lub dodać program do listy wyjątków. Jak pokazuje praktyka, to rozwiązanie pomaga 30% użytkowników.

Jeśli wyraźnie nie pasują, a następnie udać się do drastycznych środków. Zainstalować program do czyszczenia rejestru i testy wydajności komputera. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, usunąć uszkodzone pliki i spróbuj ponownie zainstalować program narzędziowy.

Fakt, że w rejestrze może spowodować dużą liczbę winy Skype, w niektórych przypadkach nawet cierpi systemu komputerowego (akceleracji sprzętowej, wydajność grafiki, i tak dalej. N.). Ale jeśli to nie zadziała, to musisz zajrzeć do pliku dziennika, w którym błąd jest wskazany, gdy „Skype”. Uzyskane informacje mogą zostać wykorzystane w celu znalezienia rozwiązania problemu.

Problemy i niekompatybilnych systemów operacyjnych, również mają miejsce. Ważne jest, aby zrozumieć, że w większości przypadków, problem jest nie tylko do wykrycia. Jeśli to nie jest wirus lub rejestru, a zagubione lub uszkodzone pliki systemu Windows, prawdopodobnie konieczna będzie ponowna instalacja systemu operacyjnego. W 99% przypadków to pomaga i rozwiązuje wszystkie problemy. Jednakże, jeśli „Skype” podczas instalacji daje błąd, to najprawdopodobniej intalliruete płyta nie jest najnowszą wersją. Będzie trzeba ręcznie aktualizowane, problem powinien zostać rozwiązany. Jeśli nie jest to możliwe, można zwrócić się do przyjaciół i znajomych.

Daje błąd .dll, co robić?

Należy rozumieć, że każdy program posiada plik główny, który jest odpowiedzialny za jego działanie. Jeśli go brakuje lub uszkodzony, nigdy nie narzędzie nie będzie działać. .dll rodzaj błędu – jest brak jakiegokolwiek pliku w bibliotece. Na szczęście, ta choroba jest traktowana bardzo szybko i nie pozostawia wiele czasu. Trzeba będzie znaleźć dokumentu „Nazwa pliku» .dll. Wyrażenie w cudzysłowie – jest to, że plik nie został znaleziony. Na przykład: kernel32.dll. Błąd w „Skype” może być spowodowany właśnie przez jego nieobecności. Możemy tylko pobrać go i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. DLL-file będzie musiał spasować albo w folderze programu, lub w innym miejscu.

Często pojawia się następujący rodzaj problemu. Podczas instalacji pisze „punkt wejścia procedury nie znaleziono” Kernel32.dll. Błąd w „Skype” takiego planu nie jest niczym niezwykłym. Ale jest to dość łatwe do naprawienia. Należy pobrać plik i umieścić go w folderze Windows. Należy zauważyć, że nie należy lekceważyć znaczenia tego problemu. Wynika to z faktu, że plik ten ma wielkie znaczenie dla systemu operacyjnego, jak to jest bezpośrednio odpowiedzialny za prawidłową obsługę pamięci wirtualnej. Dzięki zainstalowaniu go, należy upiec dwie pieczenie na raz. Umieścić to musi być w folderze Windows / System 32. Cały problem jest rozwiązany.

Podczas instalacji, jeśli proponują, aby umożliwić kopiowanie z prawami administratora, prosimy kliknąć „Tak”. Zdarza się, że daje komunikat, że plik jest zabezpieczony przed kopiowaniem. Rozwiązaliśmy ten ponownie uruchomić komputer. Jeśli jednak użytkownik będzie oferowana zastąpić istniejący .dll, to mamy to zrobić. Tutaj, w zasadzie, i wszystko, co można mówić o tym problemie. Jeśli z jakiegoś powodu nie można wykonać kopię, a następnie wykonaj następujące czynności. Przejdź do trybu bezpiecznego, skopiuj Kernel32.dll „Skype” i ponownie uruchomić system. Problem powinien być rozwiązany.

Koryguje błędy w 1603 roku

Jak pokazuje praktyka, najczęściej problem ten występuje podczas próby aktualizacji programu. Ponownie zainstalowanie Skype z oficjalnej strony, tym bardziej prawdopodobne będzie uniknąć takich błędów. Ale jeśli jest to nadal istnieje, nie ma powodów do paniki. Jest to rozwiązanie, a to jest dość proste i jasne. Po pierwsze, trzeba zwrócić uwagę na integralność rejestru komputera. Najczęściej, to jest dokładnie to, co jest przyczyną. Aby sprawdzić czy system operacyjny, należy pobrać specjalny program. Obecnie istnieje wiele wolnego oprogramowania do skanowania i przywrócić rejestr.

Po zakończeniu gruntownego czyszczenia i inspekcji, należy usunąć starą wersję aplikacji. Robi tak pożądane przez „Dodaj lub usuń programy”. Faktem jest, że w ten sposób będzie w stanie całkowicie pozbyć się plików Skype na swoim laptopie lub komputerze. Jeśli usunąć poprzez zastosowanie odinstalować, to jest prawdopodobne, że problem pozostanie. Uruchom ponownie komputer i przejść do oficjalnej stronie internetowej. Było stamtąd pobrać najnowszą wersję narzędzia. Możemy zainstalować i aktualizować, jeśli błąd podczas instalacji utrzymuje się, „Skype” 1603, konieczne jest, aby spróbować zrobić coś innego, aby rozwiązać problem.

Istnieją specjalne narzędzia do automatycznego leczenia problemów systemowych. To właśnie z tego programu i spróbować działać. Można pobrać go naprawić. Następnie trzeba zainstalować i całkowicie usunąć „Skype”. W zasadzie jest to możliwe, aby uruchomić go naprawić. Wszystko o wszystko może potrwać kilka minut. Po tym program zakończy swoje prace. Musimy również pobrać najnowszą wersję Skype i spróbuj go zainstalować i aktualizować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, gratulacje, jesteś skończony. Jeżeli błąd będzie się powtarzał, należy ponownie zainstalować system operacyjny, to na pewno pomoc.

Trochę o tym, jak rozwiązać problem z kodem 1601

Istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać ten problem. To zdarza się rzadziej, ale nadal występuje u 15% użytkowników. Podczas instalacji można dać okno, w którym będzie napisane: „Error code-1601” pojawia się jakiś komunikat: „Nie można uzyskać dostęp do instalacji systemu Windows”. W rzeczywistości, to jest to samo, tylko w różnych formach. Jednak problem jest traktowany w ten sam sposób.

Przede wszystkim zaleca się do czyszczenia rejestru systemu operacyjnego. Jeśli to nie pomoże, to trzeba uruchomić system Windows w trybie awaryjnym. Fakt, że „Skype” podczas instalowania błąd w normalnym trybie, ale jeśli spróbujesz połączyć sterowniki sieciowe i przeprowadzić rozruch, jak wspomniano powyżej, jest prawdopodobne, że będzie można rozwiązać ten problem.

Najczęściej powodem jest wadliwy MSI pakiety. Dlatego potrzebny jest program do ich odzyskania lub ustawić. Jednym z takich sieci jest SafeMSI, który jest rozprowadzany za darmo. Dla bardziej komfortowe pracy można pobrać wersję rosyjską. Po uruchomieniu program automatycznie wykonuje wszystkie niezbędne czynności, można tylko czekać na kilka minut. Często podczas instalacji error „Skype” w 1601 roku po przywróceniu pakietów MSI znika. Jeśli tak się nie stanie, wówczas należy wykonać następujące czynności.

Przejdź do menu „Start”, a następnie kliknąć na okno „Uruchom”. Metoda ta jest przeznaczona do pracy z tego samego pakietu, ale nieco inny sposób. Aby to zrobić, zbieramy msiexec / unreg, naciśnij enter i czekać na zakończenie procesu. Potem znowu iść do „Start” – „Uruchom”, ale tym razem zapisu msiexec / regserver, ponownie naciśnij klawisz enter i czekaj. Re próbuje zainstalować Skype z oficjalnej strony, najprawdopodobniej, wszystko będzie w porządku, a problem zostanie rozwiązany. Jeśli tak się nie stanie, zaleca się, aby zainstalować pakiet Instalatora Windows, najlepiej najnowszą wersję.

Kod błędu 2738 i jego rozwiązanie

Swego czasu spotkałem takiego problemu. Pewien okres program działał poprawnie, a potem nagle przestał jej działanie i nie rozpoczęła. Po tym, wystąpił błąd podczas instalacji „Skype” 2738. Do dziś nie ma jednego rozwiązania. Niektórzy mają do ponownej instalacji systemu operacyjnego, w celu prawidłowego korzystania z programu. Spróbujmy zrozumieć, dlaczego nie jest zainstalowany „Skype” jest w tym przypadku. Często towarzyszy temu problem z błędem systemu operacyjnego wewnętrznego, po którym aplikacja nie można zainstalować lub uruchomić.

Jak pokazuje praktyka, Skype nie jest możliwe, aby usunąć ręcznie, powody, które – wewnętrzne problemy. Czasami okno z loginem i hasłem do rozpoczęcia, ale to nie jest aktywne, nawet po wprowadzeniu wszystkich danych. To samo odnosi się do wersji kompaktowe, które również nie mogą być uruchamiane w większości przypadków. Aby rozwiązać ten problem, zaleca się, aby zainstalować lub całkowicie usunąć plugin o nazwie Skype Kliknij, aby zadzwonić. Wskazane jest użycie specjalnego programu do odinstalowania lub normę zawartą w swojej kompilacji systemu operacyjnego. Jeśli to nie zadziała, to podjąć następujące kroki.

Przejdź do „Start”, a następnie „Uruchom”. W pustym polu wpisz następujące polecenie: regsvr32jscript.dll naciśnij enter. W większości przypadków to pomaga rozwiązać ten problem. Jak widać, jest on zamknięty w Java-script. Z wielką ufnością możemy powiedzieć, że jest to błąd systemu, który można rozwiązać instalując naprawić, lub metodą opisaną powyżej. Jeżeli „Skype” błędu, wskazane jest, aby skontaktować się z pomocą techniczną lub ponownej instalacji systemu operacyjnego. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że problem został rozwiązany przez siebie po pewnym czasie. To z powodu przejściowego serwerów przeciążenia lub awarii systemu. Mimo to staraliśmy się rozwiązać ten problem, i powinno pomóc.

Rozwiązywanie innych problemów

Nie możemy powiedzieć, że powyższy błąd – to nie jest wszystko, co może Cię spotkać na drodze. Nie może być całe mnóstwo, na przykład, kod 1638 1711 i wiele innych. Ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie one mają coś wspólnego. Z reguły jest to zakłócenie dowolnego pliku lub bloku Antivirus. Zawsze zalecane jest, aby zainstalować Fix It narzędziowy, który pomaga przezwyciężyć błędy panujące. Program ten można wyleczyć wiele, a to potwierdzić wielu użytkowników Skype, którzy go używają. Oczywiście, istnieje wiele wyjątkowy, którego nikt nie zabrania, aby spróbować. Jeśli nadal nie można zainstalować „Skype”, a następnie ponownie zainstalować system operacyjny.

Jeśli próbujesz zainstalować starszą wersję Skype do nowszej, to również otrzyma odpowiedni błąd. Jeśli istnieje potrzeba użycia tego programu, trzeba najpierw całkowicie usunąć ten, który jest już zainstalowany, a dopiero potem ponownie zainstalować aplikację. Najlepiej jest, aby ponownie uruchomić komputer i usunąć wszystkie wtyczki. To gwarantuje „czystej” instalacji programu i jego normalnej pracy. Można także spróbować przywrócić do starszej wersji, która jest również opcja. Nie trzeba robić nic, aby usunąć lub ponownie zainstalować, a wystarczy zrestartować „Skype”.

Niektóre przydatne porady

Więc można prawidłowo zainstalować „skype”, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi podczas instalacji. Pomoże to zrobić wszystko dokładnie tak, jak powinno być. Ponadto, wskazane jest, aby nie wyłączyć program antywirusowy, jeśli nie jest to wymagane. Tylko czasami bloki zabezpieczające komputer podobnych programów. Należy rozumieć, że błąd może być dość wszystkim najważniejsze – wiedzieć, jak to naprawić. Jak wspomniano powyżej, ten ideał programy specjalne. Ten Instalator Windows, naprawić, i tak dalej. N. Nie zapomnij zainstalować DirectX oraz najnowsze aktualizacje. Pozwala to uniknąć błędów wynikających z braku plików DLL.

Jeśli pomyślnie zainstalowany program, ale nie może komunikować się z przyjaciółmi lub rodziną, to najprawdopodobniej trzeba będzie skonfigurować słuchawki i mikrofon. Można to zrobić bezpośrednio w Skype. Głośność jest najlepiej ustawić w przedziale 50-80%, ale wszystko zależy od czułości mikrofonu oraz wyjście słuchawkowe. Jeśli potrzebujesz sterowników, zainstaluj je i uaktualnić do najnowszej wersji. Od czasu do czasu jego przetestować połączenie internetowe, jak to jest, może spowodować przerwy w trakcie rozmowy, zniekształceń głos i podobnych nieprzyjemnych wad. Pożądane jest, aby wynosiła co najmniej 512 kb / s lub wyższą. Innym powodem słabej komunikacji może być uruchomiony potok, który gładzi dużo ruchu złożyć skok.

wniosek

Podsumujmy i wyciągnąć pewne wnioski. Widzieliśmy, jak można naprawić większość błędów, które występują. Główne z nich to: .. 1601, 1603.2738, itp wyjaśnić, że trzeba uważnie monitorować rejestru i oczyścić go okresowo i przywrócić. Pożądane jest również, aby mieć niezawodny program antywirusowy. Wszystko to przyczyni się do tego, że problemy zostaną znacznie mniej.

Pamiętaj, że jeśli Twój system operacyjny jest OK, instalacja „Skype” na komputerze, a następnie jej uruchomienie nastąpi bez żadnych skarg. Mimo to czasami można zauważyć braki w routera i sieci, które również mogą powodować różnego rodzaju nieprawidłowości w funkcjonowaniu programu. Czasami najlepszym wyjściem jest wywołanie tech support Skype. Work Service personel szybko i harmonijnie. Jeśli wiedzą, dlatego nie ma problemu, wtedy będziesz miał instrukcje. Na przykład, aby usunąć jakiś folder lub plik, i tak dalej. N.

To chyba wszystko, co można powiedzieć o jak zainstalować „skype” na komputerze osobistym i wyleczyć większość problemów. W rzeczywistości nie jest to nic wielkiego, ale trzeba uważać, by nie ściągnąć podejrzane pliki z internetu i wykonać instalację z zaufanego źródła. Co do aktualizacji, jeśli nie chcesz ich mieć automatycznie pobierane Skype można odhaczyć w ustawieniach.