260 Shares 5168 views

Co to znaczy, jeśli w domu wpadł bat?

Wyrażenie "nietoperz poleciał do mieszkania" często jest używane ze słowem "znak". Myszy wchodzą z reguły z reguły w przypadek. Dzieje się tak zwykle u niedoświadczonych młodych zwierząt lub osłabionych wskutek zimnej zimy. W lecie zdarza się, że te zwierzęta latają w okno lub otwarte okno podczas poszukiwania owadów. Dlatego nie ma nic strasznego i nadzwyczajnego w znalezieniu ich w mieszkaniu. A co jeśli kij wleciał do biura lub mieszkania?


Najpierw spróbuj nie panikować – ta okolica jest absolutnie bezpieczna. Zwierzęta te są bardzo rzadko nosicielami chorób, które mogą być przenoszone na ludzi, a nawet osoba musi być gryziona z powodu zakażenia. Te małe zwierzęta w wielu krajach ludzie kojarzą się z czymś strasznym, nadprzyrodzonym i niezrozumiałym, ale w ChRL oznaczają coś udanego i udanego. Złe myśli o nietoperze są związane z ich nieprzenikalnym wyglądem, ale są w błędzie. Kultura azjatycka ma bardzo rozwinięty system symboli. Nietoperze mogą symbolizować zarówno status, pragnienie, nastrój i wiele innych rzeczy. Kreacje te zaprojektowano nie tylko dla określonego znaczenia, ale także estetycznie atrakcyjnie.

Chińczycy mają taki znak: bat nie latał – być dobry. W ich języku nazwa tego zwierzęcia i słowo "szczęście" brzmią identycznie. Z tego powodu obrazy o wizerunku nietoperza są głównym symbolem dobrego samopoczucia. Bardzo często są one pomalowane na czerwono – ten kolor oznacza radość i szczęście. Wartością w tej materii jest natura lokalizacji i liczby zwierząt. Tak więc, jeśli nietoperz wsiądzie do domu, w którym mieszkasz, raduj się: wkrótce stanie się coś bardzo dobrego. Często jest to obraz dzieci, które obserwują ich lot, co oznacza oczekiwanie szczęścia. W Chinach nawet wydaliśmy markę z tą historią. Pięć zwierząt na zdjęciu – pięć korzyści: szczęście, szczęście, dobrobyt, radość i oczywiście długowieczność. Obrazy jak nietoperz poleciał do mieszkania w Azji można zobaczyć na zupełnie różnych tematach, począwszy od pamiątek, pocztówek, wykańczania biżuterią (ozdoby), budynków, rzeczy – w ogóle, na wszystko, co można czerpać. Stwierdzamy, że chińska kultura jest po prostu obfitująca w nich. Naukowcy twierdzą, że te symbole były wiele, wiele tysięcy lat. Są bardzo popularne do dziś. Obrazy pięciu błogosławieństw są stosowane do ręczników, koszulek, kart, kubków i oczywiście monet.

Chińczycy zakładają, że jeśli jakiś nietoperz wsiądzie do mieszkania i tam się zatrzymuje, to jest oznaką wczesnego bogactwa. Więc jeśli uwierzysz w znaki, spróbuj się oswoić i zostawić, aby żyć z samym sobą. Ufanie lub nie do znaków to tylko Twoja firma. Wielu uważa, że to nic więcej niż zwykły zbieg okoliczności. I w czymś są słuszne, ponieważ znaki nie zawsze się sprawdzają. Dlatego po raz kolejny widząc czarnego kota, ktoś odważnie idzie naprzód, a inni, na wypadek gdyby to potrwa chwilę. Wszakże niesprawdzone nie jest faktem.