228 Shares 7321 views

Słynny Pan Heisenberga – kto to jest?

Jestem pewien, że wielu oglądał serialu „Breaking Bad”. Jednak ci, którzy z dala od widoku z uznanej serii telewizyjnej, wciąż zastanawiając się: „Panie Heisenberga – kto to jest i dlaczego jest tak popularne?”


Gra Pan Heisenberg nazwał „największą grą w historii kina”

Znana na całym świecie serial Breaking Bad (w rosyjskiej wersji filmu nazywa się „Breaking Bad”) został wydany w 2008 roku i był transmitowany na kanale AMC amerykańskiej. Później seria sprzedawane na całym świecie i zdobył ogromną liczbę fanów. Projekt TV opowiada o trudnym losie dorosłych mężczyzn i jego młodego kolegi z zespołu, który produkowany i sprzedawany narkotyków w ich najczystszej formie. Seria jest tak kontrowersyjna i ekscytujące, przyznano mu pierwsze miejsce wśród wszystkich serii w rankingu, przygotowanym przez IMDb. Poza tym, on dwukrotnie zdobył „Złotego Globu”, dziewięć figurki „Emmy”, a także ogromną ilość entuzjastycznych reakcji z całego świata. Na przykład, słynny aktor Hollywood Anthony Hopkins, uderzył ją działając Bryan Cranston (Pan Heisenberga), nazwał ją „największą grą w historii kina.”

Wydawałoby się, że bohater serialu „Breaking Bad” Pan Heisenberga, prowadzącej do życia – nie jare. Jednak opinie różnią widzów. Rzeczywiście, bezpośrednie oglądanie serii zaczynają się zastanawiać: tak wszystko jedno, panie Heisenberga – kto to jest? Człowiek, który nie ma szczęścia w życiu, czy ten, komu życie dało wyjątkową okazję, aby wszystko zmienić?

Pan Heisenberga – kto jest człowiekiem, niech „wiatry” dla rodziny czy dla przyjemności?

Bohaterem serialu Breaking Bad – Uolter Uayt (który miał się stać w przyszłości, Pan Heisenberga). Walter miał pięćdziesiąt lat, on – wzorowy ojciec rodziny. Ponadto Uolter Uayt – genialny, utalentowany chemik: mógł mieć wielką przyszłość, ale życie było takie, że musiał dostać pracę jako nauczycielka chemii. Trzeba powiedzieć, że życie bohatera nie jest szczególnie fanem: idle ciężarną żonę, syna niepełnosprawnego od urodzenia, małej pensji nauczyciela szkolnego. Aby jakoś wyżywić rodzinę, Walter idzie po głównym pracy na drugie: nie jest za małe pieniądze zmuszony do mycia samochodów i znosić upokorzenia szefa. Pieniądze ledwo wystarczy na utrzymanie.

I los bohatera prezentuje nową niespodziankę: badanie w klinice pokazuje raka płuc. Pieniądze na drogie leki nie mają Whites rodzinnych. Lekarze twierdzą, że z żalem nieoperacyjny rak, a bohaterem jest żyć nie więcej niż dwa miesiące …

Jednak jeden brat-in-law of Walter, który współpracuje z policją, zabrać ją ze sobą na najważniejszym zadaniu, aby uchwycić grupę producentów i dystrybutorów metamfetaminy. To gdzie główny bohater i przychodzi mi na myśl rozpaczliwe myśli … „strać jeszcze nic” – mówi przyszły pan Heisenberga.

Od tej chwili, a kryminale zaczyna „Breaking Bad”. Kompleks Ławka seria, z wielu zawiłości, że ludzie, stawiając pytanie: „Pan Heisenberga – który jest” w nadziei na uzyskanie wiarygodnej odpowiedzi na temat pozytywnego lub negatywnego charakteru bohatera czeka na rozczarowanie: opinia każdy będzie miał swoje własne. Po tym wszystkim, show jest postrzegana przez każdy na swój sposób.

Historia reinkarnacja wzorowy ojciec rodziny Walter Białej

Uolter Uayt, wiedząc, że jego dni są policzone, narzeka na pomysł, że po jego śmierci, nie pozostawi żonę i dwoje dzieci bez grosza. Aby uratować przynajmniej część stanu dla jego rodziny, Walter zaczyna się gotować narkotyku – metamfetaminy. Ale coś ugotować – jedno, ale jak sprzedać produkt? Jako kolega Uolter Uayt bierze młodego narkomana i przestępcy i niepełnym wymiarze czasu pracy były uczeń – Jesse Pinkman (Aaron Paul). Towarzyszy kupują zardzewiały stary van, zakup niezbędnych surowców i urządzeń oraz wykraczają daleko poza miasta, aby rozpocząć piwny napój dla Twojego biznesu. Genialny talent chemik pojawiają się natychmiast: weteran Jesse widział kryształy zachwyca: taki czysty „meta”, że nie widział jeszcze raz w moim życiu.

Więc Uolter Uayt zaczyna nowe życie. Dokładniej, jest to drugie życie równoległe. Z jednej strony, to jest – wierny mąż, kochający ojciec, wzorowy ojciec rodziny i skromny nauczyciel w szkole, a po drugiej – prawdziwy Pan Heisenberga, aby tworzyć czyste, metamfetaminy i sprzedał go do osobników świata przestępczego. W ogóle, handlarz narkotyków i mordercą. Ani żona, ani krewnych, ani przyjaciół – nikt nie wie o drugim życiu bohatera. Walter jest stale zmuszony leżeć dookoła, Dodge i wykręcić przed żoną, coraz ugrzęznąć w kłamstwie.

Teraz – Pan Heisenberga, najbardziej znany w całej Ameryce Południowej narkosozdatel

Początkowo bohater dręczą sumienie. Walter ciągle usprawiedliwiać siebie, swoje działania, przez fakt, że wszystko, co robi wyłącznie dla dobra jego rodziny. Ale czas mija, a bohater, zdobywając wymaganą ilość, realizuje pozostać nie może. Jego uścisk chciwość i ambicja: musi zdobyć pieniądze, dużo pieniędzy, i nikt nie ma prawa do COOK „met” w swojej unikalnej recepturze. Bohater nagle poczuć przypływ siły, moc jego intelektu. Associates zauważyć, że Walter czuje się lepiej. Jednak Uolter Uayt jak człowiek zaczyna umierać w tym ciele: zastąpić Walter przychodzi Heisenberg (zdjęcie poniżej), wreszcie wzmocniona w umyśle nauczyciela chemii.

Teraz – najsłynniejszy narkosozdatel w całej Ameryce Południowej. On jest gotowy do odebrania, grożąc zabić. Czy najstraszniejsze rzeczy. A teraz robi to nie dla rodziny – ze względu na kaprys. Pieniądze otrzymane przez pana Waltera White'a pomógł Heisenberga na leczenie i przeżyć. Ale jakim kosztem …