520 Shares 7034 views

Profesjonalne jednoosiowy „Agros”

Motobloków „Agros” – profesjonalny klasy multi-jednostka ciężkiego sprzętu (waga 160 kilogramów). Wykonane przez przedsiębiorstwo „Ufa Silnik stowarzyszenie przemysłowe”. Firma specjalizuje się silników lotniczych oraz, odpowiednio, wszystkie inne produkty charakteryzują się silnych i wiarygodnych parametrów. Motobloków „Agros” rozpoczął swoją historię we wczesnych latach '90, gdy przedsiębiorstwo zjechał zespół do prac rolniczych «Ural». Był to sprzęt średniej klasy, ale szybko okazało się również wśród konsumentów i otrzymał wiele pozytywnych opinii ze względu na wysoką wydajność. Charakterystyka Niezawodność w tym czasie nie był równy chłopów. Zainspirowany sukcesem producentów w 1998 roku opracowała i wydała bardziej nowoczesny, wydajny i wszechstronny jednoosiowy „Agros”.


Model ten był bardzo udany. Motobloków zawiera wszystkie najlepsze cechy swojego poprzednika, fundamentalnie ulepszane i modyfikowane: Moc silnika 8 KM doskonale wykonać prawie każde zadanie, obsługę, gwarancję na 10 lat (w tym czasie był to idealny długoterminowe usługi), łatwość użytkowania, dzięki zastosowaniu adaptera, co pozwoliło używać żadnych załączników. Motobloków „Agros” może wykonać każde zadanie w obliczu przez rolnika w prowadzeniu indywidualnego rolnictwa: orka, jej uprawy, zbiorów ziół, wierszy grudek mezhryadnaya przetwarzanie, zbieranie ziemniaków zbiorów, transportują obciążoną przyczepę, usuwanie śniegu i więcej. Motobloków gaźnik wyposażony w pojedynczy cylindrowy czterosuwowego silnika UMP-341 z wymuszonym chłodzeniem powietrzem. To działa na benzyny A-76. Pojemność zbiornika – 6 litrów. Zużycie paliwa na godzinę przy średnim obciążeniu – 2 litrów. Urządzenie daje siłę Projekt nie mniej niż 100 kG. Motobloków „Agros” ma 3 prędkości i odwrócić. Droga pionowy prześwit – 25 centymetrów.

Do wykonywania różnych rodzajów pracy zostało specjalnie opracowane dodatkowe załączniki sprzęt do wyposażenia profesjonalnego jednoosiowy „Agros”. Części zamienne dostarczone przez producenta, a firma zawarła umowę o uwolnienie części i komponentów z deweloperem. Wśród niekwestionowanych zalet motobloków pewnością doceniane przede wszystkim właściciele tego sprzętu wielofunkcyjności moc zwrotności. od wału jest umieszczony tak, że może być stosowany nie tylko statyczne, ale również aktywnie załączniki takie jak narzędzia śniegu, glebogryzarki, kosiarki, pługi, wyposażonych w sprzęgła, ziemniak, blade, łopaty i inne.

Dziś „Ufa Silnik Towarzystwo Przemysłowe” zawiesił uwolnienie jednoosiowy jednostki „Agros”: mechanizmy naprawcze pracuje się bardzo problematyczne zawód, ale właściciele nie są w pośpiechu, aby rozstać się z tą techniką.